Huawei اعلام کرد دستیابی به موفقیت در 5G آنتن طراحی

در حالی که بسیاری از شما می دانید هواوی در جهان به عنوان دومین تولید کننده گوشی های هوشمند است و همچنین پیشرو در ارائه تجهیزات شبکه در این سیاره است. و بدون توجه به آنچه شما فکر می کنم از این شرکت و آن درک روابط به کمونیست و دولت چین Huawei می کند تولید برخی از برجسته گوشی. آن شبکه دنده است که گفته می شود 12 تا 18 ماه پیش از مسابقه که شامل شرکت هایی مانند نوکیا و اریکسون و این فن آوری برتری می آید در قیمت ارزان تر.

بیش از آخر هفته Huawei اعلام کرد که دستیابی به موفقیت در طراحی 5G آنتن. به نام CableFree جدید طراحی را بهبود می بخشد قابلیت های 5G ایستگاه پایه آنتن. با 5G, جدید گروههای معرفی شده اند و بیشتر آنتن اتصالات استفاده می شود. طراحی جدید را بهبود می بخشد بالا-پوشش باند برای 5G. با توجه به شرکت “…بالا-پوشش باند ضروری است برای اطمینان از 5G تجربه ثبات است. CableFree بهبود آنتن تابش راندمان حدود 20 درصد افزایش با کیفیت بالا پوشش 5G عصر.”

Huawei نشان می دهد دستیابی به موفقیت در 5G آنتن طراحی

برای حمایت از این ظرفیت بالاتر و اضافی آنتن اتصال استفاده می شود برای 5G آنتن مستقر باید قادر به کار با 1 کیلو وات قدرت; نسل های قبلی از اتصال بی سیم مورد نیاز تنها 500 تا 600 وات. CableFree افزایش قدرت آنتن ظرفیت بیش از 80 درصد برای پاسخگویی به این نیاز. CableFree نیز کاهش وزن آنتن های ساخت آنها را آسان تر به نصب کنید. شش باند آنتن با استفاده از CableFree بیش از 22 پوند سبک تر و با نگه داشتن وزن چند باند آنتن تحت 110 پوند جرثقیل مورد نیاز است در هنگام نصب. این امر نه تنها موجب صرفه جویی در زمان, اما آن را نیز موجب صرفه جویی در پول به عنوان به خوبی.

CableFree کاهش استفاده از پیچ و لحیم کاری با امتیاز 80% کاهش احتمال منفعل intermodulation یا سیگنال اعوجاج و تداخل ناشی از زیادی اشیاء فلزی. کاهش در استفاده از این قطعات باعث می شود آن را آسان تر به طور خودکار تولید آنتن در حالی که حفظ کیفیت آنها سازگار است. ژانگ Jiayi رئیس جمهور Huawei آنتن واحد کسب و کار گفت: “آنتن های بسیار مهم برای 5G شبکه. عملکرد بالاتر و ادغام گرایش اصلی از آنتن نوآوری در 5G عصر. CableFree می شکند آنتن طراحی تنگنا به نمایندگی از یک روند اجتناب ناپذیر از آنتن میباشد. Huawei همیشه نوآوری مبتنی بر الزامات مشتری برای 5G هدف شبکه های برای کمک به مشتریان ساخت بالا و کارآمد و عملکرد شبکه و دستیابی به موفقیت کسب و کار در 5G عصر.”

Huawei می گوید که CableFree “ویژگی های تعدادی از فن آوری های انقلاب و تکنیک” را افزایش می دهد که ادغام یک آنتن بهبود عملکرد آن است. CableFree استفاده شده است با Huawei مونیخ نرم افزار های طلایی, مینی, و, لندن, نرم افزار سری آنتن و همچنین 32T32R Massive MIMO محصولات. MIMO (چند ورودی و چند خروجی) اجازه می دهد تا برای چندین سیگنال به طور همزمان ارسال بیش از همان کانال رادیویی. این باعث ایجاد داده های اضافی-ظرفیت حمل اجازه می دهد سیگنال های ارسالی در سریع تر نرخ داده.

خط پایین این است که Huawei می گوید CableFree کمک خواهد کرد که مشتریان خود ساخت بالا و کارآمد و عملکرد شبکه های 5G برای کمک به کسب و کار خود موفق شوند. در حالی که این همه برای تلفن های موبایل امیدوار به تازگی Huawei تا به حال کمی به عقب. اعضای حزب محافظه کار در انگلستان در حال درخواست برای Huawei شبکه دنده برداشته شود از شبکه های 5G در منطقه با توجه به امنیت ملی تهدید. بنا به گزارش این می تواند انجام شود با استفاده از یک برنامه سه ساله است که منجر به حذف Huawei از شبکه های 5G در انگلستان و تمام شبکه های دیگر توسط 2023. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده بود فشار متحدان نیست این شرکت به استفاده از دنده خود را در شبکه های 5G و در حالی که ژاپن و استرالیا هشدار توجه آلمان و بریتانیا در اصل نیست. این ژانویه گذشته انگلستان توافق کردند به استفاده از Huawei قطعات آن 5G شبکه پس از نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او احساس کردند که او تا به حال هیچ انتخاب است. در اصل یک انگلستان سخنگوی گفت که هواوی قطعات اجازه داده نمی شود در نزدیکی “حساس توابع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im