HTC گوشی های هوشمند باز گشت به ادامه آتش سوزی E2

HTC تا به حال شده است وجود ندارد و از بازار گوشی های هوشمند برای مدتی قبل از آن بازگشت و در ماه گذشته با آن 5G دستگاه – HTC U20 5G – و میانی HTC Desire 20 Pro. که بازگشت آن را به عنوان معلوم شد نه موقت و یکی دیگر از محصولات است که در حال حاضر در راه است.

بعدی HTC اهداف ورود به سطح بخش

این شرکت مستقر در تایوان در حال توسعه یک مطلب جدید در سطح گوشی های هوشمند لقب HTC Wildfire E2 ساخته شده است که ظاهر در Google Play کنسول. لیست بود که برای اولین بار کشف توسط PriceBabaنشان می دهد چند مشخصات و تصویر از روی پانل جلو.HTC قصد دارد به تناسب گوشی های هوشمند با 6.2 اینچی بریده شده در صفحه نمایش است که دارای یک HD+ (x 1520 720p) رزولوشن و تراکم پیکسلی 320 پیکسل در هر اینچ است. که همراه با نسبتا باریک سمت ناهنجاری و بسیار ضخیم تر چانه.

نشسته در داخل MediaTek Helio P22 که قبلا مورد استفاده در داخل Samsung Galaxy A10s نوکیا C5 Endi و Sony Xperia L4. HTC نیز تصمیم گرفتند برای یک مناسب و معقول 4GB RAM و 64 گیگابایت حافظه داخلی اگر چه وجود دارد هیچ کلمه ای در حافظه microSD پشتیبانی نشده است.

تکمیل بسته آندروید است 10 زوج با معمول HTC Sense روکش و یک اسکنر اثر انگشت است که به نظر می رسد واقع در عقب. متاسفانه باتری و دوربین بخش نبوده است مفصل.

HTC هنوز تایید کرد قصد دارد برای راه اندازی آتش سوزی E2 اما ظاهر آن در Google Play کنسول می کند و نشان می دهد یک مقدمه می تواند به زودی اتفاق می افتد. قیمت گذاری یک راز باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر