HTC اولین 5G گوشی های هوشمند می رسند می تواند به عنوان اوایل جولای

HTC آخرین شرکت برای ورود به 5G نژاد یک نام تجاری است که کاهش آن کسب و کار تلفن همراه پس از سال ها بسیار کم فروش است. با وجود همه این است که این شرکت تایوانی است که مصمم به معرفی آن 5G گوشی های هوشمند در این سال, اما جزئیات بیشتر در مورد دستگاه هنوز کفن در رمز و راز.

بازگشت در ماه فوریه منابع آشنا با HTC قصد دارد نشان داد این شرکت راه اندازی خواهد شد 5G گوشی های هوشمند در سال 2020 اما گزارش نمی تواند با دقت اشاره کردن کوچکتر انتشار پنجره. اما قضاوت بر اساس تازه ترین اطلاعات از تایوان, HTC 5G گوشی های هوشمند را نمی توان به طور گسترده ای در دسترس است.

HTC تایوان مدیر کل چن Boyu تایید شرکت خود را معرفی خواهد کرد 5G گوشی های هوشمند در تایوان به عنوان به زودی به عنوان خدمات 5G را راه اندازی خواهد شد در کشور است. پس از این با سرعت بالا خدمات خواهد شد اولین بار در تایوان در جولای آن را حس برای HTC به معرفی آن 5G گوشی های هوشمند در حدود همان زمان.

اطلاعات جدید از آینده منابع قابل اعتماد نشان می دهد HTC قصد دارد برای به دست آوردن مزیت بیش از رقابت با راه اندازی آن 5G گوشی های هوشمند در تایوان در اوایل ماه جولای. متاسفانه این گزارش نیست ذکر است هر گونه اطلاعات در مورد سخت افزار گوشی پس از آن مشخص نیست که آیا یا نه این خواهد بود که یک دستگاه گل سرسبد.

در ضمن HTC است که انتظار می رود برای راه اندازی یک mid-range گوشی های هوشمند در ماه ژوئن آستین شایعه HTC Desire 20 Pro. این گوشی به احتمال زیاد توسط یک Qualcomm Snapdragon 660 یا 665 پردازنده همراه با 6GB رم. ما همچنین می دانیم که آن را بسته سه دوربین در راه اندازی و عقب نصب شده حسگر اثر انگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im