HTC گزارش هنوز یک ماه دیگر از کاهش فروش

HTC Vive VR هدست کسب و کار همچنان به رشد به طور پیوسته اما عملکرد آن هنوز برای جبران این کمبود در گوشی های هوشمند درآمد. که به خصوص در زمانی که همه گیر جهانی تضعیف تقاضا برای محصولات با تکنولوژی.

به عنوان نشان داد در آخرین گزارش مالی HTC در گزارش درآمد تنها NT$297 میلیون ($9.91 میلیون) در آوریل سال 2020 است. این رقم پایین است و نگران 31.25% از NT$432 میلیون ($14.41 میلیون) در گزارش ماه مارس و حتی بزرگتر 49.8% در مقایسه با زمانی که به نتیجه دوازده ماه پیش از آن.

متاسفانه همه از این نیز نشان دهنده کم تاریخی برای این شرکت مستقر در تایوان که یکی از بزرگترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند کمتر از یک دهه پیش.

این شرکت انتظار می رود برای ادامه فشار خود را VR کسب و کار در حال حرکت رو به جلو است. اخیرا اعلام کرد یک جایگزین رایگان برای زوم کنفرانس تلفنی برنامه برای آن VR مشتریان بخش که تجربه رشد نمایی از کشور رفت و به مستند.

به عنوان آن در گوشی های هوشمند کسب و کار, اخیر نشت را نشان داد این شرکت در حال کار بر روی یک mid-range محصول لقب HTC Desire 20 Pro. که باید قبل جدید 5G شاخص در نیمه دوم سال خواهد بود که HTC اولین گوشی های هوشمند بیمه در بیش از دو سال است.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند این شرکت نمی خواهد تجربه رشد تا 5G دستگاه در بازار است. البته موفقیت به احتمال زیاد خواهد شد به شدت تکیه بر موافقت نامه آن را می سازد با حامل های جهانی به ارائه محصول می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im