HTC مرده است در عین حال آماده سازی یک تلفن اواسط محدوده که در واقع برای تلفن های موبایل امیدوار کننده

شما می دانید که چگونه HTC بود نوع معامله بزرگ در صنعت تلفن همراه در یک نقطه ؟ به غم وغصه از زمان اندروید علاقه مندان به روی علاقه به یاد پلت فرم است اوایل “خیال” روز که نشده است و این مورد برای بسیاری از سال در حال حاضر.

چرا که عادات قدیمی سخت مرگ این است که ظاهرا به نام HTC Desire 20 نرم افزار که نشان می دهد یک خانواده قوی شباهت از انواع به سال گذشته وحشتناکی متوسط میل و 19s تمایل 19+. در سمت روشن طراحی شده است به عنوان “نوع ترکیبی وان پلاس 8 و Mi 10 در پشت” که صدا و نیمی بد است. 5G را فعال کنید وان پلاس 8 ذهن شما می آید با یک دختر بسیار قابل توجه صفحه نمایش به بدن نسبت با تشکر مرسوم سوراخ پانچ و برخی از تیغ نازک ناهنجاری تمام اطراف آن لبه های منحنی.

در ضمن Xiaomi Mi 10 دارای چهار دوربین عقب رو مرتب در یک… جالب علامت تعجب به سبک شکل گیری است که دقیقا جهانی دوست داشتم. اگر این میل 20 نرم افزار به پایان می رسد تا در آینده با یک سوراخ پانچ طراحی و چهار عقب تیرانداز سیستم پیشرفت آن بیش مذکور تمایل 19 duo خواهد بود کاملا واضح و شدید.

در حالی که وجود دارد هیچ کلمه ای در قیمت گذاری و در دسترس بودن mid-end دستگاه است که انتظار می رود برای حفظ اعتماد پیر جک هدفون از پیشگامان آن پس از شکارچیان معامله مایل به HTC هنوز فرصت دیگری در واقع چندین دلیل برای بود (با احتیاط) هیجان زده در مورد تمایل 20 Pro.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر