ویکتور

Coronavirus مداوم از وضعیت و این غیر ممکن است بدانید که چگونه آن را بازی خواهد کرد در دراز مدت اما در اینجا انتظارات من. ما را دیده اند کشورهای آسیایی رسیدگی به وضعیت با ضرورت بزرگ و زنجیره تامین به نظر می رسد در نزدیک به ظرفیت کامل در ابتدای ماه آوریل است. مسافرت های بین المللی مطرح خواهد شد چالش های به این کشورها اما اگر آنها می توانند حاوی ویروس من انتظار عرضه زنجیره ای برای حفظ ظرفیت.

من انتظار می رود تقاضا برای گوشی های برای تضعیف قابل ملاحظه و این امر می تواند نگرانی های بزرگ بیش از چند ماه آینده و به احتمال زیاد سال است. من انتظار این را به منعکس کننده به خصوص برای پایان بالاتر از گوشی هایی که هزینه بیش از $1,000 به عنوان کاربران تجدید نظر کند که آیا چند افزایشی ارتقاء ارزش یک حق بیمه. من انتظار دارم به این نتیجه مردم بیشتری نگه داشتن خود از گوشی های دیگر بیش از حد.

چگونه سازندگان تلفن واکنش نشان می دهند ؟ معقول استراتژی خواهد بود برای سازندگان تلفن به پایین بر رضایت کاربر نهایی و کار در اکوسیستم مربوطه با ارائه خدمات و wearables / لوازم جانبی که ممکن است باز کردن جدید و یا گسترش موجود درآمد کانال. شرایط مطلوب در تجارت-ins, کاهش قیمت به حدی اضافی تامین مالی طرح های در حال تمام ابزار است که کمک خواهد کرد که آنها را به حداکثر رساندن فروش.

من انتظار سازندگان تلفن به هم نگاه بیشتر به سلامت و تندرستی تبادل نظر و خدمات به عنوان تقاضا برای آن در حال حاضر افزایش یافته است. یک مثال در اینجا این است که تلفن صابون ultra-violet لامپ است که پاک ابزارهای محصول تو رفتگی در دیوار است که شاهد بی سابقه تقاضا و سفارشات در حال حاضر کشتی در ژوئن-ژوئیه.

من هم انتظار جریان خدمات و بازی های سیستم عامل برای دیدن استفاده افزایش قابل توجهی به خصوص در طول ماه های زمستان اگر وضعیت موجود است ، ما در قلمرو ناشناخته اما تکنولوژی شده است یک نقطه روشن است که ما را نگه داشته با هم و من انتظار اهمیت آن را افزایش می دهد تنها با این بهداشت و درمان اضطراری.

Georgi

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر منقبض و حفظ خواهد کرد کاهش بازار گوشی های هوشمند در طول چند ماه آینده اگر نه دیگر. از بدتر شدن وضعیت اقتصادی خواهد شد نگه داشتن مردم از پول خرج کردن در گوشی های هوشمند آنها احتمالا واقعا نیاز نیست.

تولید کنندگان, اما نمی توانید فقط نشستن در اطراف انجام چیزی یا حداقل بدون شاش کردن سرمایه گذاران خود را.

راه من آن را ببینید, دو راه وجود دارد سازندگان تلفن می توانید:

  1. باقی می ماند در زمان توسعه مسیر اما انتشار دستگاه در قیمت های پایین تر.
  2. انتشار دستگاه در قیمت های فعلی است اما بهبود ارزش.

یکی از اولین نسبتا واضح است شما می توانید خود را 15-30 ٪ بهبود عملکرد, شاید یکی دیگر از دوربین سریع تر نرخ تجدید و آن را هزینه های شما از 900 $به جای $1,000. اما آنچه که من انتظار یا نه به امید دیدن گزینه دوم.

پشت درب شماره 2 ما ممکن است پیدا کردن گوشی با برخی از واقعا ویژگی های منحصر به فرد. در حال حاضر من هیچ گوشی هوشمند مهندس و من مطمئن هستم که چه کسانی ممکن است اما من به برخی از گمانه زنی در مورد نوع.

راه من آن را ببینید, شرکت ها خواهد آمد تا با یک یا بیشتر از نیمه غلط انداز ویژگی های است که شاید نیاز به قطعات که هزینه چند دلار و یا شاید با استفاده از در حال حاضر سخت افزار موجود در راه های جدید است. صف های فانتزی می افزاید و دیگر ترفندهای بازاریابی و ناگهان: OMG! شما فقط باید به آن تلفن! چرا تولید کنندگان از دست دادن 10 درصد از درآمد خود را زمانی که آنها می توانند مردم فکر می کنم آنها در حال گرفتن 1200 دلار ارزش برای 1000$?

من مطمئن هستم که شرکت انجام خواهد شد بهترین خود را برای جلوگیری از کاهش قیمت ها پس از آن صورت گرفت آنها چنان سخت کار برای ایجاد یک هزار دلار گوشی به نظر می رسد مانند چیزی طبیعی است. و من فکر می کنم فشار به نگه داشتن خود را در تعداد فروش بالا خواهد شد در نتیجه برخی از جالب گوشی های.

آلن

پس چه اتفاقی می افتد زمانی که ابرها روشن خورشید بیرون می آید و همه گیر جهانی است که تعطیل جهان به پایان می آید? ما باید برخی از تغییرات ایجاد شده در صنعت تلفن همراه و این که چگونه شما ممکن است تحت تاثیر قرار.

اول از همه, اقتصاد جهانی را به بهبود می یابند و برخی از کسب و کار ممکن است بلافاصله rehire همه آنها اجازه رفتن در طول بحران. به عنوان یک نتیجه از مصرف کنندگان در حال رفتن به قیمت بسیار حساس است. ما می توانیم بیشتر در اواسط محدوده مدل منتشر شد اما آن را نمی خواهد من تعجب برای دیدن قیمت گذاری گل سرسبد گوشی های باقی مانده در $1,000-$1,400 محدوده قیمت.

من واقعا نمی تواند یاد بگیرند که هر چیزی از راه اندازی نسل دوم اپل آیفون SE و رونمایی از وان پلاس 8 سری. حدس من این است که قیمت گذاری این گوشی شده اند همان حتی اگر COVID-19 شیوع نبود نگه داشتن بیش از 22 میلیون آمریکایی بیکار هستند.

مصرف کنندگان در سراسر جهان برگزار خواهد شد به فعلی خود را برای گوشی های دیگر از آنها ممکن است در غیر این صورت اما تولید کنندگان خود ادامه خواهد داد و به نوبه خود از دستگاه های به روز شده در معمول خود را بار.

یکی از مهم ترین چیزی که من می بینم اتفاق می افتد مربوط به نحوه شرکت های مقابله با یک بیماری همه گیر در آینده است. تولید کنندگان یاد بگیرند از وضعیت فعلی و برنامه های احتمالی برای آینده است. این شرکت شروع خواهد شد به دنبال تامین کنندگان در کشورهای دیگر به منظور حفظ تولید در مواجهه با یک بحران در آینده.

در نهایت, من می خواستم به لمس در تبلت در بازار (هیچ جناس در نظر گرفته). قرص به طور ناگهانی در تقاضا به عنوان بیشتر مردم از خانه کار می کنند و کودکان و نوجوانان در حال تحصیل در خانه است. برای چند سال گذشته محموله قرص سقوط شده است. اما بیشتر مردم در حال رفتن به کار از خانه
بعد از این همه گیر به پایان می رسد و ما می تواند یک افزایش در تقاضا برای این محصول است.

Mariyan

جهان یک ویروس است و این به عنوان یک بیدارباش برای بسیاری از مردم و همچنین تولید کنندگان تلفن. از یک طرف آن کمک می کند را نشان می دهد که وجود دارد به مراتب بیشتر چیزهای مهم تر از تعداد دوربین در پشت گوشی های هوشمند خود را. از سوی دیگر بلندی رکود اقتصادی و مالی پس احتمالا نیروی بزرگ دهندگان به ارزیابی مجدد همه چیز مثل انتظار می رود درآمد و فروش و dishing از pricy flagships دو بار در سال. ما ممکن است موج جدیدی از تلفن های بودجه و اپل در حال حاضر riping که میوه با آیفون SE 2020.

همه گیر شده مردم بیشتر به سلامت آگاهانه ، من هرگز شسته دست من تا چند بار در روز و بر روی گوشی من وجود دارد کاملا چند سلامت محور برنامه های. ردیابی اعضای حیاتی بدن در حال تبدیل شدن به خوبی… حیاتی است. توسعه دهندگان در حال حاضر سعی کنید به استفاده از هر امکان حسگر و الگوریتم به عنوان یک سلاح در برابر COVID-19 بیماری است. ردیابی درجه حرارت بدن ممکن است تبدیل به یک چیزی که در نسل بعدی تلفن های همراه و wearables, در حالی که بیشتر سلامت محور ویژگی های دریافت پخته شده در هسته سیستم عامل از دستگاه های.

آدریان

شما احتمالا هرگز انتظار می رود برای زندگی در یک جهان که در آن جمعیت بزرگتر خواهد جمع آوری به صورت روزانه در کاغذ توالت راهرو از سوپرمارکت های محلی خود را نسبت به استقبال فوق العاده نادر اندازی یک جدید کم هزینه, آیفون, اما در اینجا ما هستند.

آن را نیز تقریبا تضمین شده است این زمان در سال گذشته است که بازار گوشی های هوشمند خواهد دوباره بجای اول برگشتن در سال 2020 پس از یک دوره کاهش فروش جهانی و راکد نوآوری با تشکر ظهور 5G و تاشو طرح است. که به وضوح در مورد دیگر اما به عنوان مصرف کنندگان تنظیم مجدد اولویت های خود را, من می ترسم شرکت های فن آوری در نهایت نیاز به انجام همان.

بله, من می ترسم و نه در مورد آن خوشحال است چرا که در حالی که غول های مثل سامسونگ و هواوی و احتمالا حتی اپل می توانید آب و هوا طوفان با کاهش بودجه بازاریابی و آوردن گل سرسبد گوشی قیمت پایین سعی کنید به افزایش تقاضا دیگران ممکن است به پرتاب در حوله.

من فکر کردن در درجه اول از HTC و سونی بلکه ال جی و موتورولا که تا به حال درجات مختلفی از مشکل ماندن مربوطه در صنعت تلفن همراه از اواخر سال. همه این شرکت ها شده است خونریزی پول در گوشی های هوشمند برای بسیاری از سال و coronavirus همه گیر می تواند نیروی همه آنها را به ترک از دست دادن بازی به شدت کاهش غربی رقابت به عنوان یک نتیجه مستقیم.

جاشوا

محموله های گوشی های هوشمند در حال تنظیم به کاهش 15 ٪ در این سال و به اعتقاد من بخش حق بیمه خواهد بود نامتناسب نهفته است. اگر چه این وضعیت باید بهبود در اواخر سال 2020 من انتظار, سامسونگ, اپل و دیگران برای جلوگیری از افزایش قیمت ها و معرفی برخی از بهترین تجارت در ارائه می دهد و همیشه خود را با نسل بعدی flagships.

به طور مشابه کسانی که رقابت در کم پایان و اواسط محدوده بخش ممکن است به طور موقت جریمه برخی از سود به قیمت های پایین تر و حفظ موجود خود را به فروش و سهم بازار سطح.

اما بزرگترین ضربه را احساس خواهد شد در سال آینده در نظر من است. سامسونگ و Huawei در تلاش برای ایجاد یک جدید و فوق العاده گوشی های هوشمند بیمه این بخش در سال و نتایج, حداقل در مورد سامسونگ شده اند بسیار ضعیف است. آن را نمی خواهد من تعجب اگر هر دو علامت های تجاری (و دیگران فکر کردن در مورد انجام همان) عقب نشینی از این بخش در سال 2021 و پذیرفته شده است که اکثر مصرف کنندگان مایل به صرف $1,400 در آینده گوشی های هوشمند است.

پیتر

این COVID-19 همه گیر خواهد شد که یک اثر ماندگار در صنعت گوشی های هوشمند. با بیکاری و ثبات مالی در حال اجرا amok, تلفن, فروش هستند به احتمال زیاد به کاهش برای آینده قابل پیش بینی به ویژه کسانی که از گران flagships. مردم یا خاموش نگه دارید به روز رسانی گوشی های خود را در آینده نزدیک و یا آنها می خواهم کوچک به قیمت مناسب mid-range مدل. تولید کنندگان قطعا واکنش نشان می دهند به این روند و یا تجدید نظر خود را به استراتژی های قیمت گذاری یا غنی سازی خود را غیر گل سرسبد اجناس.

Cosmin

Coronavirus شیوع آموزش داده شده است که سازندگان گوشی های هوشمند بسیاری از چیزها از جمله این واقعیت است که نگه داشتن تمام تخم مرغ ها در یک سبد باید در تمام هزینه های اجتناب. حتی اگر برخی از کشورهای در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل وجود دارد نگرانی هایی است که موج دوم از عفونت ممکن است ضربه.

صنعت گوشی های هوشمند شده است به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس و بسیاری از شرکت ها در حال تلاش برای حرکت در خارج از چین است. وابستگی به خطوط تولید در چین منجر به عمده راه اندازی محصول تاخیر و سهام کمبود بنابراین اولین چیزی که باید رسیدگی به این مسائل است که به نقل مکان برخی از خطوط تولید. اما یک راه حل دراز مدت به این اختلال در زنجیره تامین نشده است و مشخص نشده است.

زندگی ما را پس از بیماری همه گیر کوروناویروس هرگز همان خواهد بود و شرکت های گوشی های هوشمند باید شروع به فکر کردن در دراز مدت راه حل برای این بسیار نادر رویدادهای جهانی. در این زمان چین اولین کشوری بود که تحت تاثیر این بیماری همه گیر اما در زمان بعد از آن ممکن است ویتنام و یا دیگر کشور آسیایی که در آن سازندگان گوشی های هوشمند در حال جابجایی برخی از کارخانه مونتاژ است.

من معتقدم که بهترین راه برای محافظت در برابر این تهدیدات خواهد بود به جای انسان نیروی کار با روبات ها تا آنجا که ممکن است. آن را به از بین بردن بسیاری از مسائل است که بسیاری از شرکت های گوشی های هوشمند روبرو هستند زمانی که آنها در حال تلاش برای حرکت در خارج از چین است. در حرکت نزولی, بسیاری از مردم در صنعت گرا کشورها خواهد بود و بیکاری پس از آن یک شمشیر دو لبه است که باید با احتیاط رفتار شود.

چه چیزی شما فکر می کنم اتفاقی خواهد افتاد ؟ وقت آن است که برای بقای اصلح? خواهد شد و یا سگ بالا بود مجبور به تجدید نظر در راه خود را اگر آنها می خواهند برای حفظ جایگاه خود در گوشی های هوشمند مواد غذایی زنجیره ای است ؟ اجازه دهید که می دانید در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im