چگونه به سازمان دیده بان یوبی سافت رو به جلو و ‘Watch Dogs 2’ به صورت رایگان در یکشنبه

  • یوبی سافت رو به جلو آغاز خواهد شد در 12 p. m. PT / 3 p. m. و در روز یکشنبه, ژوئن 12th.
  • یوبی سافت را چندین منتشر شد و در بازی های آینده به این رویداد از جمله Trackmania, Tom clancy’s Ghost Recon انفصال, فقط رقص 2020, بخش 2, Assassin’s Creed: سالن پذیرایی خدای اودین Watch Dogs: لژیون, نبرد رویال تیرانداز بیش از حد فرار و Far Cry 6.
  • اگر شما وارد Uplay در حالی که شما تماشای شما می توانید یک نسخه رایگان از بازی Watch Dogs 2 در کامپیوتر.

تابستان امسال واقعا panned راه ما تصور آن را به ناشران بازی ها و سازمان ها شده اند و به بیشتر از آن با مطالعه حوادث به جای E3 سال 2020 که لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. مایکروسافت کمک کرد همه چیز لگد کردن با ایکس باکس سری X گیم پلی نمایش گذاشتن در ماه مه سونی به دنبال آن PS5 آشکار در ماه ژوئن و در حال حاضر یوبی سافت را مجازی مرحله آخر این هفته. اگر شما می خواهید برای دیدن آنچه که ناشر در حال کار بر روی اتصال به یوبی سافت رو به جلو در 12 p. m. PT / 3 p. m. و در روز یکشنبه, ژوئن 12th.

اگر چه این رویداد اصلی شروع خواهد شد در ظهر شروع جریان در 11 a. m. PT اگر شما می خواهید برای دیدن اخبار در مورد بازی مانند Trackmania, Tom clancy’s Ghost Recon انفصال, فقط رقص 2020, بخش 2که در حال حاضر راه اندازی شد اما همچنان پشتیبانی شده توسط یوبی سافت با اضافی محتوای قابل دانلود و به روز رسانی.

یک بار قبل از نمایش پیچد تا یوبی سافت در حرکت به عناوین آینده از جمله Assassin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legionنبرد رویال تیرانداز بیش از حد فرارو Far Cry 6که به بیرون درز در روز جمعه. ما نمی دانیم که بسیار مورد بعدی Far Cry رتبهدهی نشده است, اما ما نمی دانیم که به Giancarlo Esposito (Breaking Bad, The Mandalorian) خواهد بود در نقش سرب, تبه کار, Anton کاستیلو دیکتاتور “یک بهشت گرمسیری در زمان منجمد.”

Watch Dogs: لژیون در ابتدا برای راه اندازی در مارس 6, 2020, اما به پایان رسید تا بودن را به عقب رانده اکتبر گذشته. آن را هنوز هم ندارد, تاریخ انتشار, اما بدون شک تغییر روز یکشنبه در یوبی سافت رو به جلو است. یوبی سافت در حال حاضر نشان داد که عاقبت منتشر خواهد شد برای هر دو زمان و کنسول های نسل بعد.

صحبت از Watch Dogs, Ubisoft است که در واقع دادن دور رایگان نسخه از Watch Dogs 2 برای PC در طول این رویداد. همه شما باید انجام دهید برای دریافت یک کپی رایگان از این بازی این است ورود به حساب Uplay شما به عنوان دیده بان یوبی سافت رو به جلو جریان زندگی در روز یکشنبه. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما نیاز به تماشای هر دو در Ubisoft.com/forward و یا در حرکت یا کشش ناگهانی. اگر شما در حال تماشای در حرکت یا کشش ناگهانی, مطمئن شوید که برای تنظیم کشش قطره. نسخه رایگان تحویل داده خواهد شد در روز دوشنبه.

Ubisoft یکی از بزرگترین third-party game studios در این سیاره, و اگر چه این ممکن است شده اند که چگونه این تیم برنامه ریزی شده به حلقه در از یک کنسول جدید نسل باید آن را سرگرم کننده نشان می دهد. و حتی اگر شما نمی مراقبت در مورد بازی های جدید شما نیز ممکن است مانع شما یک کپی رایگان از Watch Dogs 2.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de