چگونه به سازمان دیده بان روز پنجشنبه coronavirus با مضمون “پارک ها و تفریح و سرگرمی’ مراسم ویژه

  • NBC خواهد شد یک کوروناویروس با مضمون پارک ها و تفریح مراسم ویژه ای در روز پنج شنبه, آوریل 30.
  • فیلم به صورت ویژه در, بازیگران,’ خانه را نشان می دهد و همه آنها را به عنوان آنها می شود امروز اجتماعی فاصله در طول زمان از coronavirus بیماری همه گیر.
  • سازمان دیده بان قسمت در 7:30 CST/8:30 به وقت EST در NBC.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آن بوده است که پنج سال پس از ما خداحافظی به NBC مورد علاقه mockumentary در مورد یک گروه از بینهایت دوست داشتنی کارمندان دولت از این شهر خیالی از پونی ایندیانا که بیا به فکر می کنم از آن را مانند صدا نمی وقت پیش هنگامی که شما تمرکز تنها بر تعداد سال های که گذشت. اما حقیقت امر این است که پارک ها و تفریح و سرگرمی است که در آن تعظیم در سال 2015 است که در هر راه بازگشتی — یک یادگاری از قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر که واقعا وجود ندارد دیگر به جز در شکل یک نیم ساعت تلویزیون نشان می دهد که به ما جمع داخل یک آب نبات پوشش کمدی بزن و بکوب, کمدی, عاشقانه, و, قلب, یک, یکی-دو دسته کوچک موسیقی جاز از یک بیانیه ماموریت است که پایدار نشان می دهد هفت فصل است. این بیانیه به شرح زیر است: دولت می تواند یک نیروی خوب در جهان است که افرادی که آن را تا به نمایندگی از یک دلیل برای امیدوار تر از نه مورد امریکا حدود اواسط 2010s.

به همین دلیل است که آن را ممکن است به شما حمله را به عنوان یک کمی نامتجانس که در شب پنجشنبه, آوریل 30, NBC پخش یک سرعت مونتاژ پارک ها و تفریح مراسم ویژه. این خواهد بود که یک-شب-فقط رستاخیز نشان می دهد که هنگامی که منعکس بهترین مورد دولت در زمانی که گسترده انفعال دولت را تشدید کرده است مرگبار coronavirus همه گیر است که در حال حاضر آلوده بیش از 1 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 58,000 آمریکایی غرق اقتصاد در سطح محلی و ایالتی و فدرال سطح و چپ میلیون ها نفر از مردم ، در زمانی که تلویزیون اخبار دیوار-به-دیوار coronavirus پوشش زمانی که رهبر جهان آزاد است که شما می خواهم امید را به شما یادآوری در مورد تنها چیزی که به ترس ترس خود را به جای ساخت تبادل نظر در مورد تزریق خودتان را با سفید کننده پارک ها و تفریح و سرگرمی است در آینده یک بار دیگر به محل اصلی بازیگران از شخصیت های فعلی ما جدول زمانی اجتماعی فاصله.

مراسم ویژه همه حس می کند در صورت نادرست و غلط آن را به عنوان ممکن است. در اینجا آنچه ما در مورد به ویژه در روز پنج شنبه همراه با زمانی که (و در آن) شما می توانید تماشا.

که: این قسمت خواهد شد در 7:30 CST/8:30 به وقت EST

که در آن: شما می توانید آن را در NBC به صورت رایگان

چه: با توجه به ان بی سی “در شبکه بسیار پیش بینی یک پارک ها و تفریح و سرگرمی های خاص, همه از شخصیت های اصلی از سری باز خواهد گشت و علاوه بر این چندین ستاره مهمان از پونی جهان ممکن است پاپ در. داستان می آید از وقایع روز — پونی ترین اختصاص داده شده کارمند لسلی Knope است مصمم به ماندن متصل با دوستان خود را در یک زمان اجتماعی فاصله.”

در نظرات به خبرنگاران در روز سه شنبه, تهیه کننده اجرایی مایک Schur طعنه حداقل یک شگفتی بزرگ که رخ خواهد داد در ویژه افتتاحیه لحظات. “اولین چهره شما ببینید در دوربین نخواهد بود یکی از 10 بازیگران اصلی اعضای” Schur گفت. “و مجموعه تن برای نشان می دهد.”

فیلم به ضرب گلوله کشته شد در همه بازیگران ” خانه و ویژه را شامل هسته اصلی بازیگران. این نشان می دهد جمع آوری پول برای تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق و بازیگران و همچنین NBCUniversal و حامیان دولت مزرعه و Subaru of America — مطابقت خواهد کرد کمک های مالی به دلار 500.000.

در طول ارائه خود را به خبرنگاران توصیه Schur به یاد همه است که نشان می دهد در واقع آغاز کردم و در طول یکی دیگر از تلخ ملی بحران رکود بزرگ از 2007/08. “به همین دلیل این پروژه ساخته شده حس” Schur گفت: “(این بود که) شخصیت اصلی بود تا ابد خوش و معتقد به قدرت از جامعه به نگه داشتن مردم با هم. او بر این باور است که افزایشی لحظات کوچک و اتصال با هم بودند و حیاتی به بافت اجتماعی. و او بر این باور است که دولت می تواند یک نیروی خوب و کمک به مردم در راه معنی دار.”

منبع تصویر: NBC

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر