چگونه به سازمان دیده بان EA بازی زندگی می کنند: جدید PS5 و Xbox سری X بازی از EA

  • EA بازی زنده خواهد شد در ژوئن 18 در 4:00 p. m. PT / 7:00 p. m. ET جایی که EA را نشان می دهد آخرین بازی از جمله ورودی های جدید در آن Madden, FIFAو NHL franchises.
  • EA نیز به ما در آینده بازی مبارزه با فضا Star Wars: اسکادران.
  • EA همچنین باید چند شگفتی در فروشگاه بنابراین شما در حال رفتن به می خواهید به لحن در زندگی برای این است.

با سونی آینده از بازی رویداد پشت سر ما جایگزین E3 برنامه در حال رفتن به شروع به چیدن در روز های آینده. E3 سال 2020 ممکن است لغو شده است اما بسیاری از گروه ها و ناشران باید تصمیم گرفت برای قرار دادن در خود مجازی حوادث به جای یکی از اولین خواهد بود EA بازی زندگی می کنند در ژوئن 18 در 4:00 p. m. PT / 7:00 p. m. ET.

EA می گوید که این رویداد را سال خواهد بود “اختصاص داده شده به اشتراک گذاری آخرین اخبار و به روز رسانی در EA آمار بازی فرانچایز” با نیمه خنده دار را Greg Miller میزبانی نشان می دهد. با نسل جدیدی از کنسول ها فقط در اطراف گوشه و ما را به تصور کنید که ما را به شنیدن در مورد بازی های جدید در آینده برای PS5 و Xbox سری X در ماه ها و سال های آینده به عنوان EA یادداشت های محبوب فرانچایز مانند Apex افسانه, دیوانهو فیفا را به همه نشان داده است.

Madden, FIFA, و The Sims همه داده شده برای EA در کنفرانس مطبوعاتی, اما ما نیز در حال رفتن به دریافت کنید برای دیدن بیشتر از Star Wars: اسکادرانبود که فقط نشان داد اوایل این هفته. پس از رسیدن بر روی PS4, Xbox One, PC و VR سیستم عامل در اکتبر 2nd, اسکادران خواهد شد از ویژگی های یک تک بازیکن در حالت داستان “مجموعه ای نزدیک به نتیجه گیری از کهکشانی جنگ داخلی” و همچنین “اول شخص 5v5 و چند نفره بازی جنگ های هوایی” با X-بال کراوات مبارزان و بیشتر.

یکی از بزرگترین رمز و راز است که BioWare است که در چیزی از یک سقوط برای چند سال گذشته. Mass Effect: آندرومدا یک ظرف غذا سرود چهار و مدیران شده اند ترک استودیو در نرخ هشدار دهنده. در تئوری بازی Dragon Age 4 هنوز در حال توسعه است اما ما هیچ ایده چه حد همراه است و یا اینکه آیا استودیو آماده است برای نشان دادن هر گونه بیشتر از آن. و در حالی که سرود اختراع مجدد ممکن است به سوم شخص تیرانداز جدید زندگی از آن صدا و مانند آن خواهد بود آماده به کشتی در هر زمان به زودی. که گفت:, ما ممکن است این شایعه Mass Effect Trilogy Remasterکه جف Grubb از VentureBeat معتقد است راه اندازی خواهد شد قبل از پایان سال است.

EA بدون شک برخی از شگفتی در فروشگاه برای این رویداد نیز هست و EA اصل برنامه — که در آن برخی از واقعا فوق العاده بازی ها سرچشمه گرفته و در سال های اخیر — هنوز رفتن قوی بنابراین انتظار می رود برای دیدن حداقل یک زن و شوهر از بازی های indie در امروز. همچنین معمولا امن برای شرط بندی در بیشتر جنگ ستارگان که EA طول می کشد مرحله.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>