چگونه به استفاده از تصویر در تصویر در آی فون خود را با سیستم عامل iOS 14

آخرین نسخه از iOS اپل رسما اعلام کرد در این سال WWDC و آن را به ارمغان می آورد برخی از بسیار ویژگی های درخواست شده برای اپل. یکی از بهترین آنهایی که در میان آنها تصویر در تصویر یکی از ویژگی های است که در iPads برای مدت زمان طولانی اما فقط در حال حاضر می رسد اپل. نام بسیار خود توضیحی اما برای کسانی از شما که آشنا نیستند با این مفهوم از دستگاه های دیگر در اینجا یک توضیح سریع.

چه تصویر-در-تصویر ؟

یکی از بزرگترین انتقادات iOS می شود این است که آن را اجازه نمی دهد که “true” چند وظیفه ای با استفاده از تقسیم صفحه نمایش مشاهده و یا هر وسیله دیگر به دو برنامه در حال اجرا به طور همزمان بر روی آی فون خود را نمایش می دهد. گوشی های آندروید تا به حال به صورت split screen و پاپ آپ برنامه ها و ویدئوها برای سال در حال حاضر اپل ارائه شده است که تجربه اپل در راه خود را.برای هم بودن تصویر در تصویر فقط با این نسخهها کار برای یک چیز — اما که به اندازه کافی خواهد بود برای پوشش بیشتر از آنچه کاربران می خواستم برای انجام این کار با تقسیم صفحه نمایش به هر حال. با این ویژگی شما قادر خواهید بود به تماشای فیلم در یک شناور “حباب” است که باقی می ماند در بالای هر برنامه دیگر شما با استفاده از در آی فون خود را: Instagram, Twitter, پیام های شما نام آن را!

تا کنون تصویر در تصویر نشان داده شده است برای کار با منابع تصویری که از آینده اپل برنامه های خود را: صفری, آیتونز, پادکست, چهره زمان. اما اپل آماده کرده پیپ API برای توسعه دهندگان iOS بنابراین ما به احتمال زیاد آن را در برنامه های دیگر به زودی به اندازه کافی.

برای تلفن های موبایل بزرگ آن را نمی کند? پس چگونه شما می توانید شروع به استفاده از آن ؟

چگونه به استفاده از تصویر در تصویر در آی فون با سیستم عامل iOS 14

در نمونه های اپل, مد, از ویژگی های جدید فقط کار می کند! این به این معنی وجود دارد بدون نیاز به شیرجه رفتن به تنظیمات منوها و به دنبال یک ضامن به نوبه خود در. وجود ضامن است اما تصویر در تصویر به صورت پیشفرض روشن است بنابراین شما فقط می خواهید از آن استفاده کنید اگر شما می خواهید به نوبه خود آن را برای برخی از دلیل.

همه شما باید انجام دهید این است که یک بازی ویدیویی در آی فون خود را و کش رفتن از پایین صفحه نمایش. این که آیا شما در حال رفتن به صفحه اصلی و یا تغییر یکی دیگر از برنامه های تصویری خواهد شد تا پاپ در خود حباب و ادامه بازی به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است.

پس از آن شما می توانید آزادانه حرکت تصویری در اطراف و یا تغییر اندازه آن را با استفاده از خرج کردن به زوم. البته شما همچنین می توانید بازی و مکث ویدیو را بدون نیاز به بازگشت به منشاء آن برنامه است.

یکی از بهترین ویژگی های اپل پیاده سازی تصویر در تصویر است که شما می توانید ضربه تند وشدید زدن تصویری برای هر دو طرف از صفحه نمایش و آن را ناپدید می شوند بدون توقف های صوتی. یک برگه کوچک را نشان می دهد تا به جای که شما می توانید استفاده کنید به کشیدن تصویری به روی صفحه نمایش خود را.

بررسی تصویر در تصویر نسخه ی نمایشی از اپل ارائه زیر کلیک کنید:
بر خلاف برخی از دیگر ویژگی های جدید تصویر در تصویر را به طور کامل تغییر راه برخی از مردم با استفاده از اپل خود را. قادر به تماشای یک ویدیو در حالی که پیام کوتاه با یک دوست بازی-changer. بله کاربران آندروید را به خنده در مورد چگونه اپل است خیلی آهسته به اضافه کردن این ویژگی اما بخش مهم این است که آن را در اینجا (یا حداقل خواهد بود در چند ماه برای بسیاری از کاربران).

چگونه به استفاده از تصویر در تصویر با یوتیوب

تصویر در تصویر کار با یوتیوب در حال حاضر bu تنها اگر شما برای باز کردن آن از مرورگر Safari. وجود دارد یکی دیگر از نکته است که ما متوجه شده ایم اما; YouTube پیپ تنها کار می کند اگر شما حساب YouTube حق بیمه فعال در آن است. امیدوارم در آن زمان در iOS 14 رول رسمی برنامه یوتیوب پشتیبانی خواهد شد از ویژگی های جدید بدون توجه به وضعیت حساب خود را.

که اپل را دریافت تصویر در تصویر ؟

به عنوان آن باید کاملا روشن با دانستن شما قادر خواهید بود به استفاده از تصویر در تصویر تنها پس از آی فون خود را به روز رسانی به iOS 14. اگر شما هنوز هم با تکان دادن آی فون قدیمی تر, شما احتمالا نگران است که شما ممکن است از دست این قابلیت بسیار جذاب. خوب اپل اعلام کرد که آیفون 6S خواهد شد قدیمی ترین مدل هایی که از iOS 14. آی فون اصلی SE خواهد شد به روز رسانی به iOS 14 و همچنین, اما با استفاده از تصویر در تصویر در صفحه نمایش کوچک آن احتمالا نمی تواند بهترین تجربه.
اگر شما می خواهید برای دریافت iOS 14 در حال حاضر شما باید برای نصب نسخه بتا در غیر این صورت, شما باید صبر کنید تا راه اندازی رسمی. به طور سنتی, نسخه جدید سیستم عامل iOS منتشر شده است در کنار جدید اپل که برای iOS 14 به معنی iPhone 12 راه اندازی است که انتظار می رود در اواخر ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im