چگونه به خاموش کردن تصحيح خودکار بر روی آی فون و آندروید

شما را خوشحال در مورد این واقعیت است که به طور پیش فرض گوشی خود را به صورت خودکار تصحیح کلمات خود را حتی در زمانی که شما واقعا نمی خواهید آنها را به اصلاح ؟ بی شماری وجود دارد الگوهای رفتاری در سراسر اینترنت نمایش خنده دار autocorrect fails, به عنوان این ویژگی است که هنوز هم به دور از کمال است. اگر شما اعتماد به نفس کافی در تایپ کردن خود را و توانایی شما به سادگی می توانید تصحيح خودکار را خاموش کنید و هرگز نگران این قرن 21 مشکل هرگز دوباره. در اینجا چگونه به خاموش کردن تصحيح خودکار بر روی آی فون و آندروید.

البته شما احتمالا باید واقعا وزن جوانب مثبت و منفی از آنچه شما در حال رفتن به انجام تصحيح خودکار برای تمام نفرت از آن می شود که توانا ابزار مفید است که می تواند به شما صرفه جویی در زمان شک.

چگونه به خاموش کردن تصحيح خودکار بر روی آی فون

گام #1
با iOS خاموش کردن خودکار درست بسیار آسان است. فقط باز کردن تنظیمات ضربه بزنید و سپس صفحه کلید را انتخاب کنید.

گام #2
ضربه تند وشدید زدن را تا زمانی که شما نگاه کنید به “تصحیح خودکار” گزینه و به سرعت تلنگر آن را خاموش اگر شما می خواهید برای غیر فعال کردن این ویژگی بر روی دستگاه شما.

چگونه به خاموش کردن تصحيح خودکار در اندروید

گام #1

رفتن به کشو برنامه خود را و باز کردن Gboard برای دسترسی مستقیم به تنظیمات برنامه. متناوبا, شما فقط می توانید فشار دهید و نگه دارید کاما شخصیت بر روی صفحه کلید خود را که در عمل به عنوان یک میانبر برای همان تنظیمات منو.

گام #2

هنگامی که برنامه باز می شود شما خواهد شد با تمام گزینه های منو های مختلف که شما می توانید. یکی از این “تصحیح متن” منو ورود که شامل همه تصحیح متن گزینه های در Gboard.

گام #3

مرحله نهایی این آموزش شما غیر فعال کردن بالاترین گزینه “تصحیح خودکار”. خود را Gboard صفحه کلید دیگر نمی خواهد به طور خودکار تصحیح غلط املایی شما را پس از آج به آرامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im