چگونه برای انتقال کتابخانه خود را از Google Play Music به موسیقی یوتیوب

  • Google Play Music است و در نهایت خاموش کردن قبل از پایان سال, ترک موسیقی یوتیوب به عنوان گوگل تنها جریان موسیقی پلت فرم.
  • در روز سه شنبه گوگل شروع به ارسال دعوت نامه برای Google Play Music به کاربران برای انتقال موسیقی خود را از کتابخانه ها به موسیقی یوتیوب جلوتر از پخش موسیقی را بسته.
  • روند انتقال را می توان در دستگاه های تلفن همراه و یا از یک مرورگر وب است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

که با توجه به چگونه بسیاری از برنامه های پیام رسانی گوگل معرفی توقیف و rebranded بیش از چند سال گذشته آن را تا حدودی تعجب آور است که آن دو موسیقی سیستم عامل در حال تثبیت به خدمات تنها در پایان سال است. Google Play Music برای رفتن به جذب موسیقی یوتیوب و در روز سه شنبه گوگل اعلام کرد یکی از آخرین گام در این فرایند است که اجازه می دهد تا مشترکین به یکپارچه حرکت به یوتیوب.

گوگل در حال حاضر دعوت از Google Play Music به کاربران برای انتقال موسیقی خود را از کتابخانه های تنظیمات و لیست پخش به موسیقی یوتیوب. هر دو خدمات باقی خواهد ماند آنلاین برای آینده قابل پیش بینی اما کسانی از شما که هنوز هم در میراث پلت فرم در حال حاضر باید تمام ابزار شما نیاز به ایجاد تغییر زمانی که شما آماده به انجام این کار.

در اینجا مراحل شما نیاز به گرفتن اگر شما می خواهید برای انتقال کتابخانه خود را با آی فون یا آندروید دستگاه:

  • دانلود YouTube برنامه موسیقی (در iOS / آندروید).
  • برنامه را باز کنید و پیدا کردن بنر در صفحه اصلی است که می گوید: “انتقال بازی خود را کتابخانه موسیقی.” شما همچنین می خواهد یک گزینه در تنظیمات است که می گوید: “انتقال از Google Play Music.” هر دو از این خواهد شد و آغاز روند اما اگر شما نمی توانید آنها را از شما دریافت نکرده اند دعوت نشده است.
  • هنگامی که شما ضربه “let’s Go” را فشار دهید در برنامه Google Play Music به شما نشان می دهد همه چیز را که منتقل خواهد شد به یوتیوب موسیقی از جمله “ارسال خرید اضافه شده آهنگ ها و آلبوم های شخصی و مشترک لیست پخش را دوست دارد و دوست سرپرستی ایستگاه ها و تنظیمات سلیقه شخصی.”
  • ضربه بزرگ “انتقال” را فشار دهید و این روند آغاز خواهد شد. آن می تواند در هر نقطه از چند دقیقه تا چند روز اما گوگل به شما ارسال خواهد شد ایمیل ها و اطلاعیه ها در هنگام انتقال کامل است.

اگر شما می خواهم به جای رفتن را از طریق فرایند انتقال از یک مرورگر وب و تماشای ویدئو زیر از یوتیوب برای دیدن مراحل شما نیاز به گرفتن (هر چند آنها بسیار شبیه به آنچه که در بالا توضیح دادیم). یک بار دیگر اگر شما با توجه به گزینه برای انتقال در مرورگر خود شما نبوده است دعوت کرده است:

در علاوه بر این به راه رفتن Google Play Music به کاربران از طریق روند انتقال گوگل نیز دقیق یک دسته از ویژگی های جدید آنها را هنگامی که آنها حرکت می کند به یوتیوب موسیقی مانند لیست پخش ظهر افزایش از 1000 آهنگ را به 5000 توانایی ها تا 100,000 آهنگ به جای 50,000, گوش دادن آنلاین در زمان واقعی شعر و کشف tab به منظور افزایش کشف موسیقی. و همانطور که برای قیمت گذاری Google Play Music مشترکان به طور خودکار اعطا معادل ردیف با همان قیمت و مزایای موسیقی یوتیوب.

منبع تصویر: گوگل

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>