چگونه به گرفتن عکس از آتش بازی با دوربین گوشی های هوشمند (آی فون و آندروید آموزش)

که یک عکاس در اواخر قرن 19 بود که یک کار بسیار خطرناک تر از یکی ممکن است فکر می کنم. برخورد با مواد شیمیایی به شدت درگیر دیدنی ترین از آنها پودر فلش – این نوع از مسائل که روشن شد برای روشن کردن نور کم صحنه به عنوان شما ممکن است در فیلم دیده می شود از دوران سکوت. و “روشن” ما به این معنی است که این ماده به معنای واقعی کلمه بود به آتش کشیدند که منجر به یک انفجار با صدای بلند یک ابری از دود و روشن آتشین انفجار. پودر فلش است که هنوز در استفاده از امروز, اما شما فقط می خواهید پیدا کردن آن را در آتش بازی.

صحبت از آتش بازی می توان آنها را واقعا از روی حیله و تزویر به عکس ها: زمان, مکان, و فریم تمام عوامل از اهمیت به ذکر است که شما فقط رفتن به رعایت چنین منظره در شب وقتی نور کمیاب است. از سوی دیگر نتایج می تواند بسیار موثر اگر شما به دنبال چند دستورالعمل ساده.

گام #1: راه اندازی فروشگاه

اولین و مهمترین, نظر به صرف برخی از زمان به بررسی محیط اطراف خود را. پیدا کردن که در آن آتش بازی در حال رفتن به راه اندازی می شود و فکر می کنم از یک مکان که از آن شما خواهد بود قادر به گرفتن آنها را به خوبی. در بهترین سناریو شما می خواهم که قادر به شامل هر دو آتش بازی و برخی از مناظر و یا نشانه برای متن در یک قاب. برای مثال من به اندازه کافی خوش شانس برای گرفتن تصویر در سمت چپ در دیزنی لند در حالی که عکس در سمت راست به ضرب گلوله کشته شد از ساحل در سراسر پورت.

برای گرفتن یک عکس خوب از آتش بازی شما نیاز به نگه داشتن دوربین خود را به عنوان هنوز هم به عنوان امکان پذیر است. این است که در آن یک گوشی هوشمند سه پایه در مفید آمده است; در واقع, من استفاده می شود در هنگام گرفتن عکس بالا. اگر شما یکی را نداشته باشند فکر می کنم از چیزی است که شما می توانید بقیه گوشی خود را در برابر به طوری که آن را تکان دهید. جنبش رخ می دهد که در حالی که این دوربین گرفتن عکس ممکن است تولید motion blur به خصوص بر روی گوشی های بدون تثبیت کننده تصویر است.

گام #2: پیکربندی دوربین

در این مرحله شما باید دو گزینه: شما می توانید نقطه دوربین خود را در آتش بازی و شروع به mashing دکمه شاتر به امید بهترین ها و یا خود را وارد کنید حالت دستی و نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات برای نتایج مطلوب. شما باید دومی را انتخاب کنید مسیر اینجا هستید ارزش شما نیاز به مجموعه:

  • سرعت شاتر: این تنظیمات تعیین دوره زمانی که دوربین خود را قطاری از نور است. دیگر شاتر باقی می ماند “باز” بیشتر نور می رود به دوربین و دیگر وسایل آتش بازی’ مسیرهای خواهد بود. یک ارزش بین 1/8 و 1/2 یک دوم باید تولید نتایج خوب است.
  • ISO: این رقم تعیین تنظیم حساسیت سنسور خود را. یک مقدار بالاتر باعث می شود سنسور به نور حساس تر اما همچنین بیشتر در معرض سر و صدای دیجیتال. هنگام عکاسی از آتش بازی یک مقدار بین 100 تا 200 باید انجام دهید. تنظیمات ایده آل متفاوت خواهد بود از یک دوربین دیگر با توجه به تفاوت در اندازه دیافراگم.
  • تمرکز: شما باید به شکل این یکی خود را. شاید دوربین شما خواهد بود قادر به تمرکز به طور خودکار اما اگر این امر منجر به شکست مجموعه, خودتان آن را به یک موقعیت است که بهترین به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. شانس هستند که یک مقدار نزدیک به بی نهایت کار می کند فقط خوب است.
  • تعادل رنگ سفید: در این مورد با استفاده از یک تنظیم خودکار درست خواهد بود.
  • فلش: Nope شما نمی نیاز به یک فلش بنابراین فقط آن را خاموش.

صاحبان آیفون, گوشی خود را به دوربین به طور پیش فرض برنامه را ارائه نمی دهد خیلی از نظر دستی تنظیمات دوربین بنابراین در نظر گرفتن نصب یک شخص ثالث برنامه دوربین است که می کند. و یا اگر شما احساس نمی مانند خرج کردن پول در یک, فقط چوب به انبار نرم افزار دوربین. شما می توانید با استفاده از آن پشت سر هم قابلیت ضبط (پایین نگه داشتن دکمه شاتر) به یک سری از عکس ها و سپس انتخاب بهترین از این دسته است. شما همچنین ممکن است نگه داشتن انگشت خود را بر روی صفحه نمایش برای قفل کردن فوکوس و نوردهی (برای زرد AF LOCK ثبت نام) در یک دولت است که به نظر می رسد خوب بر روی صفحه نمایش.

گام #3: گرفتن عکس

هنگام عکاسی از آتش بازی, زمان بندی می تواند تفاوت بین یک حماسه شات و یک فاجعه تاریکی است. در حالت ایده آل شما می خواهید به فشار دکمه شاتر درست قبل از انفجار. این ضبط خواهد شد بسیار رنگارنگ مسیرهای پیاده روی نور به عنوان توپ گسترش می یابد. شما ممکن است نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن سرعت شاتر از آنجا که برخی از آتش بازی سفر آهسته تر یا سریع تر از دیگران است.

فراموش نکنید که شما نیاز به نگه داشتن دوربین خود را به عنوان ثابت که ممکن است. در نظر با استفاده از دوربین قابلیت تایمر برای تنظیم تاخیر. این از بین بردن شانس شما تکان خوردن دوربین در تصادف در هنگام فشار دادن دکمه شاتر. از سوی دیگر شما باید کنترل کمتر بر زمان عکس های خود را. نگه داشتن در ذهن است که برخی از دوربین های دیجیتال خواهد شد اضافه کردن یک تاخیر شاتر به طور خودکار برای جلوگیری از تیره و تاری از اتفاق می افتد.

همچنین مهم است به بسیاری از عکس ها. حداقل تعداد کمی از آنها در حال رفتن به نوبه خود بسیار جذاب!

گام #4: فراموش نکنید که همه چیز و لذت بردن از نشان می دهد

اجازه دهید فراموش نکنید که آتش بازی می شود مشاهده می شود لذت می برد و به تحسین شود. هر روز آن نیست که ما شاهد چنین منظره, پس لطفا فراموش نکنید که به تماشای نشان می دهد نور به عنوان خوب به خصوص اگر شما در این شرکت از یک شخص خاص. شاید بهترین کار این است که اگر شما را به چند عکس در آغاز پس از آن قرار است که دوربین پایین و جشن در این انفجار از رنگ. اگر عکس های خود را به نوبه خود بزرگ و سپس اجازه دهید ما را در نظرات! اگر آنها نمی, خوب, همیشه وجود دارد در سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>