چگونه برای سرعت بخشیدن به خانه خود اینترنت بدون پرداخت یکی دیگر از پنی به ISP شما

  • اگر شما تعجب کنید که چگونه برای به دست آوردن سریع تر صفحه اصلی اینترنت بدون سرفه کردن و حتی بیشتر پول نقد خود را به کابل ارائه دهنده اینترنت و یا فیبر ISP شما به جای حق آمده است.
  • سرعت بخشیدن به خانه خود را به سرعت اینترنت و افزایش قابلیت اطمینان از اتصالات خود را بسیار ساده تر و ارزان تر از شما فکر می کنم.
  • حتی به عنوان coronavirus مستند محدودیت سهولت ما هنوز در حال گذراندن زمان بیش از حد معمول در خانه است که باعث می شود اینترنت کند سرعت داده و پر از لکه های Wi-Fi و حتی بیشتر خسته کننده.

شما در نهایت با انجام یک روز طولانی کار — حتی اگر آن را یک روز طولانی کار از خانه. شاید شما گرفتن یک نیش سریع به غذا خوردن و یا شاید شما جست و خیز غذا بریزید و یک نوشیدنی خود را. شما با صدای خودتان را بر روی نیمکت تلویزیون را روشن و آماده به جریان قسمت بعدی جدید خود را نشان می دهد مورد علاقه است که شما منتظرش بوده ام در تمام طول روز را ببینید. شما در حل و فصل به عنوان نشان می دهد آغاز می شود و شما نمی توانید صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد بعدی. سپس ناگهان همه از یک facepalm: تصویر شروع می شود برای به دست آوردن تمام pixelated قبل از انجماد به طور کامل خود را به عنوان TV set-top box یا کنسول تلاش برای دانلود ویدئو.

آن را بسیار تشدید و آن اتفاق می افتد تمام وقت. چه شما ممکن است متوجه است که وجود دارد یک راه آسان برای اکثر افراد برای رفع این کسل کننده موضوع است.

بسیاری از زمان خود را از Wi-Fi اتصال به منبع اصلی این مشکل است. گاهی اوقات وجود دارد, دخالت, و یا اگر شما زندگی می کنند در یک خانواده می تواند تراکم مشکل است. بسیاری از بار این موضوع را با محدوده هر چند شما می توانید دور با ارزان رفع چیدن یک شبکه Wi-Fi توسعه دهنده محدوده. بهترین-فروش TP-Link مدل آمازون در فروش است در حال حاضر فقط برای $19.99 و یا نسخه های جدیدتر که بیش از دو بار به عنوان سریع را می توان فقط برای $29.99.

اگر شما می خواهید حتی بهتر رفع این مشکل شما نیاز به خندق بی سیم بر روی دستگاه خود را و تبدیل به یک اتصال اینترنت سیمی. البته هیچ کس می خواهد به صرف صدها هزار دلار نصب اترنت و ما هرگز نشان می دهد که. چرا زحمت هنگامی که شما فورا می توانید تبدیل هر طور منظم قدرت خروجی به پورت اترنت در حدود 2 ثانیه ؟

سر به آمازون و بررسی TP-Link AV1000 Powerline Ethernet Adapter. این واقعا نمی تواند هیچ ساده تر. تنها با اتصال یک جعبه را به یک پریز برق در نزدیکی روتر شما و دیگر جعبه به خروجی نزدیک تلویزیون یا کامپیوتر. اتصال به هر یک از جعبه به طور جداگانه با استفاده از به طور منظم قدیمی کابل اترنت و تند! شما خود یک اتصال اترنت گیگابیت است که شما فقط نصب شده خود را در ثانیه. چه تر است, این بازی بسیار جذاب دارای امتیاز بالا powerline کیت در فروش است در حال حاضر در آمازون برای تنها $49.99.

اتمام این بررسی از آمازون برای گرفتن ایده از آنچه شما می تواند به جلو نگاه به زمانی که شما دریافت می کنید یک:

به خوبی کار می کند. من یک PS4 نرم افزار و اتصال وای فای است. این غم انگیز است که سونی است که در واقع از این امر آگاه و تنها توصیه این است که برای به دست آوردن یک تندرو به آن است. من روتر در یک اتاق متفاوت & آن را نمی توان نقل مکان کرد. این بود که حتی دور. من اپل تلویزیون و تلفن تا به حال هیچ مشکل در اتصال به آن را در اتاق نشیمن.

به هر حال من این رو از آنجا که من با استفاده از Playstation Vue برای تلویزیون و همچنین معمول جریان خدمات مانند Netflix و بازی. من به طور مداوم لگد کردن شبکه و آن را تبدیل شدن به غیر قابل تحمل بود و به معنای واقعی کلمه در هر ساعت آن را به پایین و یا شروع به در حال اجرا فوق العاده کند. من برخی از جستجو در اینترنت و پیدا کردم که متاسفانه من تنها کسی با این مشکل خود به PS4. من این رو پس از بررسی های مثبت از دیگر صاحبان PS4.

مجموعه ای فوق العاده ساده است. زمان همه از 30 ثانیه. ارتباط بوده است تا کنون. من اینترنت با سرعت 60 پایین و با این که من تست شبکه در PS4 آن در آمد در 40 است که راه قابل قبول تر از 15mb/s دانلود من قبل با PS4 فای. برخی از این نظرات در اینجا در آمازون می گویند پس از چند ماه آنها شروع به مکیدن, بنابراین من حدس می زنم ما را ببینید. تا کنون هر چند آن را بزرگ بوده است و من در میانهی شب کاهش یافته و اتصال به شبکه من و نه آن را آهسته به خزیدن یا نه. من قطعا توصیه می کنیم این برای افرادی که با داشتن همان موضوع هستم و نمی تواند حرکت خود را به روتر.

این فقط یک مثال از تعداد بی شماری از افرادی که حذف نارضایتی از Wi-Fi بدون صرف یک تن از پول به اترنت نصب در خانه های خود. چه از شما انتظار دارند ؟


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>