نحوه ثبت نام برای طاووس رایگان ردیف و شروع به تماشای حق دور

NBCUniversal جدید, جریان, خدمات, طاووس, امروز راه اندازی, جولای 15th, و شما می توانید با ثبت نام و تماشای بیش

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 تیر 1399
  • NBCUniversal جدید, جریان, خدمات, طاووس, امروز راه اندازی, جولای 15th, و شما می توانید با ثبت نام و تماشای بیش از 13000 ساعت از برنامه نویسی به صورت رایگان.
  • طاووس یکی از عمده تنها جریان خدمات به ارائه رایگان ردیف, اما شما می توانید با پرداخت 4.99 $در هر ماه برای ارتقاء به طاووس حق بیمه حتی برای مطالب بیشتر.
  • شما همچنین می توانید پرداخت $9.99 در هر ماه برای طاووس حق بیمه به علاوه که حذف تقریبا همه تبلیغات اما یک ad blocker به نظر می رسد به کار فقط به عنوان به خوبی در PeacockTV.com.

NBCUniversal پرتاب کلاه خود را در حلقه این هفته با یک نام تجاری جدید جریان به نام طاووس.

این پرچم در حال اهتزاز اول راه اندازی شد برای Comcast Xfinity مشتریان هفته پیش اما طاووس است که در نهایت به روی عموم باز و بر خلاف بسیاری از دیگر تصویری, جریان, خدمات, شما می توانید ثبت نام برای این یکی رایگان از هزینه است. گذشته از آن در کتابخانه بزرگ از ان بی سی نشان می دهد مانند دفتر, پارک ها و تفریحو شنبه شب زندهطاووس قرعه کشی بزرگ است که آن را به رایگان و لایه است که هر کسی می تواند دسترسی. شما حتی نمی نیاز به یک کارت اعتباری برای ایجاد یک حساب کاربری.

اگر شما می خواهید به ثبت نام سر به PeacockTV.com را وارد کنید آدرس ایمیل خود و رمز عبور و کلیک بر روی بزرگ "ایجاد حساب کاربری" کلیک کنید. شما دریافت تایید ایمیل در صندوق پستی خود را و شما می توانید شروع به پخش صدها نشان می دهد تلویزیون و فیلم حق دور. و اگر شما هرگز ارتقا به حق بیمه ردیف شما هرگز شارژ می شود.

حالا که شما یک طاووس حساب شما احتمالا تعجب آنچه که به سازمان دیده بان. پس از همه NBCUniversal می گوید که این خدمات را رایگان ردیف ویژگی های بیش از 13000 ساعت از برنامه نویسی. که یک تن از محتوا برای مرتب سازی از طریق. خبر خوب این است که این شرکت ذکر شده یک دسته از نکات برجسته موجود در راه اندازی در یک اطلاعیه مطبوعاتی:

طاووس رایگان رده:فیلم

  • The Bourne IdentityThe Bourne Supremacy, The Bourne Ultimatum, Jurassic Park, Jurassic Park III, Tullyفانتوم موضوع مترجم American Psycho, The Matrix, The Matrix Reloaded, The Matrix انقلاب پروژه جادوگر بلر مومیایی جو Fletch, Fletch Lives, تواریخ از Riddick: Dark Fury ترس روانی انجام کار درست هوارد اردک بیلی الیوتپرندگان ویلی Fear and Loathing In Las Vegas, The Last House On The Left, من علی هستم, به نام پدر, Lone Ranger, The Hitcher, شهروند مطیع قانون, The Sting, What Dreams May Come Fried Green Tomatoes واقعی یک چیز Gosford Park, دراکولا و یا دام.

طاووس رایگان ردیف تلویزیونی کمدی:

  • 30 Rock, پارک ها و تفریح شنبه شب زنده ذخیره شده توسط بل Punky Brewster The Johnny Carson نشان می دهدکه Carol Burnett,نمایش, واقعی شوهران از هالیوود و Everybody Hates Chris

طاووس رایگان ردیف درام تلویزیون:

  • جمعه شب چراغ, Downton Abbey, والدین, راهب, قهرمانان, روان, بازی لباس مقدس نهفته است, Royal Pains, Battlestar Galactica ستوان کلمبو شکارچی های راکفورد فایل Dateline, 21 Jump Street Highlander ترک آن را به نگاه Munsters و قتل او نوشت:

طاووس رایگان ردیف تلویزیون واقعیت نشان می دهد:

  • در زیر عرشه جذابیت جنوبی Chrisley بهترین می داند, Botched کوه در می رم از, میلیون دلار, لیست, New York, ستاره پیاده سازی جنگ واقعی زنان خانه دار از دالاس, جی لنو را در گاراژ, شاهان از غروب آفتاب و Undercover Boss

طاووس رایگان ردیف تلویزیون مسابقات:

  • بالا آشپز کارشناسی ارشد, جهنم, آشپزخانه, هالیوود بازی شب و آمریکا نینجا جنگجو Jr.

طاووس رایگان ردیف تلویزیون بچه ها را نشان می دهد:

  • کنگ: متحرک سری Pac-Man و ماجراهای شبح مانند Fievel آمریکایی دم و وودی دارکوب

طاووس رایگان ردیف تلویزیون اسپانیایی-زبان:

  • بتی en NY, I Love Jenni, Reina De Corazones این Riveras, Preso شماره 1 پرونده بسته شد, El بارون, ال Chema, Larrymania, Perro Amor, Mi Familia Perfecta, Quien es Quien, ویکتوریا و Donde Esta الیسا

طاووس رایگان ردیف کاربران همچنین قادر خواهد بود به تماشای برخی از زندگی ورزشی از جمله چهار منحصر به فرد لیگ برتر مسابقات در روز راه اندازی آمریکا برای قهرمانی باز و زنان باز قهرمانی NFL کارت های وحشی حذفی بازی را انتخاب کنید و از حوادث آینده توکیو و پکن بازی های المپیک است.

اگر شما می خواهید همه چیز طاووس را ارائه کرده است شما می توانید با پرداخت 4.99 $در هر ماه برای ارتقاء به طاووس حق بیمه و یا $9.99 در هر ماه برای طاووس Premium Plus که همه از همان مطالب را به عنوان حق بیمه اما بدون تبلیغات. و صحبت از تبلیغات به نظر می رسد که حداقل در حال حاضر یک مسدود کننده های آگهی در مرورگر خود را قادر به موفقیت جلوگیری از تبلیغات در حال اجرا در PeacockTV.com. NBCUniversal بدون شک رفع این اشتباه به زودی, اما اگر شما می خواهید به تماشای چند قسمت از 30 Rock امروز بدون تبلیغات, همه شما باید انجام دهید این است که نصب یک ad blocker و بازی را فشار دهید.

خوشبختانه طاووس آگهی شکسته نیست به خصوص در وهله اول, بنابراین شما ممکن است در ذهن آنها است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب