نحوه ارسال عکس ها و ویدیوها از آی فون به یک تلفن آندروید

چگونه برای ارسال تصاویر از آیفون به آندروید? آیفون به اندروید ،

ارسال یک دسته از عکس و یا یک ویدیو از یک آیفون خود را به دیگری است که سریع و آسان. شما آزاد هستید به استفاده از AirDrop یا اگر گیرنده نیست نزدیک نیز وجود دارد آیکلاد به اشتراک گذاری عکس. برای ارسال تصاویر از آیفون به آندروید گوشی های هوشمند و یا قرص خود را می تواند کمی سختتر است. چگونه می توانم شما ارسال ویدئو از آیفون به اندروید راه آسان? ما باید پاسخ. ما پنج روش مختلف ارسال عکس از آیفون به یک دستگاه آندروید. پس, چگونه برای ارسال تصاویر از آیفون به آندروید?

ارسال تصاویر از آی فون به اندروید از طریق Facebook Messenger, Google Hangouts, وایبر و غیره.

آن را تبدیل به بسیار معمول است برای مردم را به تبادل عکس ها و فیلم ها بیش از یک مورد علاقه مشتری IM مانند Facebook Messenger, Google Hangouts, Viber, اسکایپ, ChatOn, WhatsApp, Kakao Talk, BBM و امثال. و وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آن – این چند پلت فرم خدمات در دسترس در هر دو سیستم عامل iOS و اندروید هستند آسان برای استفاده و به شما اجازه ارسال تصاویر به صورت عمده و ارسال ویدئو از آیفون به آندروید. در حرکت نزولی بیشتر از آنها خواهد downscale خروجی عکس برای ذخیره داده ها و برای سرعت بخشیدن به روند. به عبارت دیگر تصویر را دریافت نمی خواهد خود را با کیفیت اصلی. در صورتی که یک مشکل نیست اما احساس رایگان برای استفاده از IM خدمات شما می خواهم بهترین.

ارسال تصاویر از آی فون به اندروید از طریق ایمیل

هر آی فون کاملا کاربردی برنامه ایمیل و حتی یک کاربر تازه کار باید بدانید که راه خود را در اطراف آن. با کمک آن به راحتی می توانید ارسال عکس و یا دو به یک از دوستان از ایشان بدون در نظر گرفتن ساخت و مدل از گیرنده های هوشمند. متاسفانه وجود دارد تعدادی از محدودیت های این روش و یکی از آنها این است که محدود است به چه مقدار اطلاعات شما می توانید ارسال. اپل سرویس ایمیل دارای 20MB دلبستگی حد در حالی که جیمیل به شما اجازه ضمیمه بیش از 25MB هر ایمیل. این محدودیت ها می تواند در کنار استفاده از یک سرویس ابری اما بیشتر در مورد که در یک بیت. در اینجا چگونه برای ارسال ویدئو از آی فون به اندروید از طریق ایمیل.

گزینه 1. به ضمیمه یک تصویر به یک خروجی ایمیل نگه دارید انگشت خود را بر روی یک نقطه خالی در متن. بلند کردن انگشت خود را هنگامی که یک ذره حباب به نظر می رسد. را انتخاب کنید “قرار دادن عکس و یا فیلم” از منوی که باز میشود. شما ممکن است انتخاب کنید فقط یک تصویر در یک زمان با استفاده از این روش.

گزینه 2. به ضمیمه چند عکس به ایمیل, آن است که بیشتر مناسب برای قرار دادن آنها را مستقیما از برنامه عکس. هنگامی که وجود دارد به آن ضربه بزنید “انتخاب” در گوشه سمت راست بالا علامت گذاری تصاویر شما می خواهید به ارسال ضربه بزنید دکمه اشتراک گذاری در پایین گوشه سمت چپ و را انتخاب کنید ایمیل خود را برنامه.

ایمیل برنامه به طور خودکار فشرده سازی فیلم ها که شما ضمیمه به ایمیل های خود را. عکس ها را می توان کوچک و یا ارسال در وضوح اصلی خود برای حفظ کیفیت.

ارسال تصاویر از آیفون به اندروید بیش ابر

خدمات ابری استفاده می شود برای بیش از فقط داده بازگشت به بالا اما همچنین به منظور ارسال ویدئو و تصاویر از آیفون به آندروید. بسیاری از آنها را اجازه دهید ما به راحتی به اشتراک گذاری فایل ها و گالری های عکس با دیگر کاربران آندروید. Dropbox و گوگل درایو ایده آل برای هدف با توانایی خود را برای تولید لینک های امن برای تصاویر خود را در رزولوشن کامل. بهتر است این خدمات به رایگان استفاده کنید مگر اینکه شما نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر از آنچه که یک حساب کاربری رایگان را فراهم می کند. صحبت از ذخیره سازی Dropbox را فراهم می کند تنها 2GB دیتا به صورت رایگان, اما شما می توانید فضای اضافی با مراجعه دوستان و/یا تکمیل وظایف مختلف است. از سوی دیگر یک رایگان گوگل درایو حساب سخاوتمندانه کلاه 15GB اما فضای مشترک بین+ Google خود را و حساب های جیمیل است.

ارسال تصاویر از آیفون به اندروید به اشتراک گذاری عکس ها با استفاده از Dropbox

هنگامی که شما خود را در Dropbox به برنامه های نصب شده و حساب آن زمان برای آپلود تصاویر شما می خواهید برای به اشتراک گذاری بر روی ابر. باز Dropbox و ایجاد یک پوشه جدید برای تصاویر. سپس به پوشه شما فقط ایجاد شده ضربه بزنید بر روی “ایجاد” در پایین ضربه بزنید ، سپس روی”آپلود عکس” و انتخاب تصاویر از گالری عکس خود را. که قطعا یکی از راه ساده تر برای ارسال ویدئو از آیفون به آندروید.

هنگامی که تصاویر خود را آپلود به پایان رسید, شما ممکن است ضربه بزنید بر روی دکمه های زیر نام پوشه. از اینجا, شما هم می توانید به اشتراک گذاری پوشه ها به طور مستقیم به کسی و یا Dropbox به ایجاد یک لینک که شما می توانید ارسال به یک یا بیشتر از افراد خود را. با این تفاوت که گزینه اول نیاز به گیرنده به یک حساب Dropbox (و یا ورود از طریق وسایل دیگر) در حالی که لینک آنها را به یک گالری نمایش تصاویر شما را در پوشه Dropbox. عکس ها و فیلم های ارائه شده در رزولوشن کامل.

به اشتراک گذاشتن یک عکس یا ویدئو بر روی سه نقطه در کنار آن و سپس بر روی “به اشتراک گذاری” و شما همان گزینه های مانند کسانی که در بالا ذکر شد.

ارسال تصاویر از آیفون به اندروید با استفاده از گوگل درایو

فرآیند ارسال تصاویر از طریق گوگل درایو خیلی مشابه است. برای به اشتراک گذاشتن یک دسته از عکس ها و/یا فیلم ها آنها را به یک پوشه جدید در ابر خود را. پس از ایجاد پوشه ضربه بزنید بر روی آیکون به علاوه در گوشه پایین سمت راست و سپس بر روی “ها” و پس از آن “عکس و فیلم”. تصاویر را انتخاب کنید شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن و شیر بر روی “ها”.

پس از عکس های آپلود شده به پوشه بازگشت به درایو اصلی دایرکتوری و شیر بر روی سه نقطه در کنار نام پوشه. مطمئن شوید که شما را فعال کنید لینک های قبل از استفاده از آن. از اینجا شما می توانید یا دعوت از مردم برای دسترسی به پوشه های خود را با عکس و یا بخواهید درایو برای ایجاد یک لینک به آن. که یکی از راه سریعتر برای ارسال ویدئو از آیفون به آندروید.

برای ارسال یک تصویر شیر بر روی سه نقطه در کنار آن و انتخاب گزینه های به اشتراک گذاری به عنوان بالا توضیح داده شد.

به اشتراک گذاری کل آلبوم از آیفون به اندروید با گوگل عکس

اگر شما علاقه مند در به اشتراک گذاری بیش از یک زن و شوهر از عکس ها در یک بار و شاید حتی یک آلبوم عکس های گوگل یکی دیگر از راه حل عالی. شما می توانید ایجاد یک آلبوم و به اشتراک گذاری آن با یکی از مخاطبین خود را.

اولین, شما نیاز به یک حساب کاربری گوگل است. سپس شما با کلیک بر روی “آلبوم جدید” و شما آپلود عکس در آن وجود دارد. پس از آن شما با کلیک بر روی دکمه اشتراک گذاری و کسی را انتخاب کنید از لیست تماس شما. شما باید برای ایجاد یک لینک برای ارسال به مخاطب خود که پس از آن می توانید دسترسی به لینک و نمایش عکس ها در این آلبوم (تماس خود را نیز نیاز به یک حساب گوگل هر چند).

نکته جالب در مورد این روش این است که شما می توانید عکس های بیشتر به این آلبوم در زمان بعد و تماس خود را نیاز ندارد برای دریافت لینک های جدید و یا هر چیز دیگری آنها فقط نیاز به به روز کردن آلبوم. آنها همچنین می توانید عکس ها را به آن را بیش از حد.

ارسال تصاویر از آیفون به اندروید با استفاده از یک نرم افزار برای انتقال فایل

وجود دارد یک برنامه برای تقریبا هر چیزی امروزه از جمله به صورت سریع و آسان فایل های. در اینجا یکی از آنها را که به خوبی کار می کند و در دسترس است در هر دو iOS و اندیشه است. ترفند برای گرفتن آن برای انتقال فایل های خود را به برنامه های نصب شده بر روی هر دو دستگاه. در غیر این صورت آن را نمی خواهد بود قادر به ایجاد یک اتصال بین گوشی های.

ارسال تصاویر از آیفون به اندروید با Send Anywhere

ما مانند ارسال در هر نقطه برای آن قابلیت اطمینان و سهولت استفاده. شما حتی نمی نیاز به یک حساب کاربری برای استفاده از آن. ارسال عکس و فیلم است که با انتخاب آنها را از این برنامه و پس از آن تولید منحصر به فرد 6 رقمی کلیدی است. گیرنده – آندروید کاربر با ارسال هر نقطه نصب شده بر روی دستگاه خود را در این مورد آغاز انتقال با وارد کردن کد بر روی تلفن خود و یا قرص و یا اسکن ارائه شده کد QR. داده های منتقل شده در یک peer-to-peer شیوه بیش از “بهینه شبکه مسیر بین دستگاه های که می تواند یک شبکه Wi-Fi و یا اینترنت.

ارسال تصاویر از آیفون به اندروید با استفاده از یک کامپیوتر

به عنوان طولانی به عنوان شما لازم USB, کابل, در, دست, شما ممکن است کپی کردن تصاویر خود را با استفاده از کامپیوتر در مدیریت فایل و ارسال ویدئو از آیفون به آندروید, هر چند آن را کمی کندتر است. این فرایند بسیار ساده است و نیاز به هیچ دسترسی به اینترنت و نصب و راه اندازی سخت افزار اضافی بر روی آی فون یا آندروید دستگاه بر خلاف روش شرح داده شده در بالا. این راه حل توصیه می کنیم برای انتقال عکس ها و فیلم های زیادی در تعداد یا اندازه.

با هر دو آی فون و آندروید دستگاه متصل به یک کامپیوتر باز کردن آیفون با حافظه داخلی کپی کنید و رسانه های شما مایل به انتقال است.

در حال حاضر باز کردن گوشی آندروید و یا قرص خود را در فایل اکسپلورر و قرار دادن تصاویر در یک یا پوشه موجود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im