چگونه به صرفه جویی در باتری در آی فون SE (2020) هر آی فون

آیفون SE (2020) قطعا هم زده گلدان در هنگام فرود یک زن و شوهر از سال پیش. آن به نظر می رسد ممکن است مورخ و حتی غیرجذاب با استانداردهای امروز اما که تغییر نمی کند این واقعیت است که آن سنگ مدرن-در بعد داخلی و شروع می شود در $400. متاسفانه که بدن کوچک تنها می تواند نگه دارید که از یک باتری آن به سرعت آشکار شد که با قدرتمند پردازنده A13 در هیئت مدیره عمر باتری می تواند یک کمی کوتاه است.در حال حاضر با توجه به نوع مشتری آی فون SE (2020) است و در این نباید از یک موضوع است. به طور منظم با مقدار کمی استفاده بدون بازی های سنگین و یا رسانه, مصرف, آی فون SE (2020) باتری می تواند برای یک روز.

اما شما هنوز هم کمی محدود — فراموش نکنید که برای شارژ, شبانه, دون رفتن به یک سفر بدون صدر powerbank نمی بازی در بعد از ظهر اگر شما نیاز به باتری آی فون خود را به شما از طریق اواخر شب و روز جمعه.

پس چه می توانید انجام دهید ؟ متاسفانه iOS نمی دهد که کاربر هر دیوانه دسترسی به توابع داخلی گوشی برای غیر فعال کردن و فعال در خواهد شد, اما هنوز هم وجود دارد برخی از ترفند جزئی شما می توانید تلاش به فشار اضافی و یا دو ساعت از آن همراه است.

استفاده از قدرت کم در حالت تمام بار

آمار-it-همه گزینه است. به جای سرهم بند با آی فون خود را به تنظیمات باتری فقط با فعال کردن قدرت کم و آن را آن را برای همه شما.

در حالی که شما ممکن است دسترسی به بسیاری از پشت-پرده کنترل قدرت کم حالت قطعا می کند. آن را کوتاه خود را خودکار زمان خواب کاهش فرکانس از اطلاع رسانی بازیابی کاهش روشنایی صفحه نمایش را تنها با یک بیت و حتی گاز, پردازنده, پس از آن تخلیه نمی کند به همان اندازه انرژی است. این به نوبه خود گسترش آی فون خود را عمر باتری.

آیفون را بی درنگ شما را به فعال کردن قدرت کم حالت زمانی که باتری آن بازدید 20%. اما شما می توانید آن را به صورت دستی در شروع روز حتی زمانی که آن را هنوز هم در 100٪. انجام این کار اگر شما در حال برنامه ریزی برای یک روز طولانی و نیاز هر درصد شما می توانید نگه دارید.

هنوز قدرت کم حالت نوع از “آوردن یک پتک به چاقو مبارزه با” راه حل. وجود دارد مقدار زیادی از دانه گزینه شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن خود را قبل از توسل به گرفتن گلوگاه تلفن خود و یا کاهش آن خواب خودکار به غیر از 30 ثانیه. اجازه دهید آنها را کشف!

چه سابقه و هدف برنامه تازه کردن?

سابقه و هدف برنامه تازه کردن یک کمی اشتباه از ویژگی های. ببینید بر خلاف اندروید که هیچ دشمن از اجازه دادن به برنامه های اجرا در پس زمینه فعال — در iOS بسیار بیشتر در معرض ابتلا به “توقف” یا “تعلیق” برنامه های زمانی که آنها بر روی صفحه نمایش. اساسا iOS به یاد جایی که شما سمت چپ خاموش و غیر فعال برنامه. دفعه بعد که شما آن را باز کنید تا iOS به یاد می آورد “یخ زده” داده و بار آن را پس از آن نوع به نظر می رسد مانند برنامه های در حال اجرا در پس زمینه تمام این زمان.

در حال حاضر برخی از چیزهایی که ممکن است تغییر از آخرین باری که شما در برنامه. اگر آن را یک خوراک اجتماعی — پست جدید ممکن است به نظر می رسد. اگر آن را یک ابر برنامه مثل Google Keep شما ممکن است یادداشت جدید که شما ایجاد شده بر روی دستگاه های مختلف.

این است که در آن سابقه و هدف برنامه تازه کردن می آید در دستی. سیستم عامل iOS را به صورت دوره ای اسکن برای داده های جدید برای هر برنامه بار آن را و اضافه کردن آن به “یخ زده” داده است. بنابراین هنگامی که شما برای باز کردن گفت: برنامه back up شما نه تنها دیدن صفحه نمایش که در آن شما را ترک کردن اما اطلاعات جدید نیز به نظر می رسد در یک لحظه.

پس از آن در واقع مفید و هوشمند راه از به روز رسانی برنامه ها و اطلاعات بسیار کمی وجود دارد که به نفع همه از غیر فعال کردن آن.

اما آنچه من پیشنهاد انجام این کار این است که شما رفتن به تنظیمات -> عمومی -> سابقه و هدف برنامه تازه کردن و تنظیم آن را تنها به روز رسانی زمانی که شما در Wi-Fi.

استدلال من این است که ساده است. برای یکی از Wi-Fi تخلیه باتری کمتر از تلفن همراه و ثانیا — اگر شما از Wi-Fi این به این معنی است که گوشی شما است که احتمالا در نزدیکی پریز برق یا شارژر بی سیم. بنابراین آن را بی خطر از تخلیه باتری. هنگامی که شما بیرون بروید و در مورد این گوشی بر روی شبکه LTE آن را نمی خواهد سعی کنید به روز کردن برنامه ها در پس زمینه است که باید افزایش عمر باتری خود را کمی.

شناسایی محل خوک

این یک واقعیت شناخته شده است که محل تعیین می تواند عوارض خود را بر روی یک باتری تلفن. اگر شما قصد استفاده از هر برنامه ای که نیاز به محل برچسب زدن به یک دلیل و یا دیگری فقط برو به تنظیمات> حریم خصوصی> خدمات محل سکونت و به نوبه خود ضامن در بالا ،

این غیر فعال کردن آی فون GPS و هر نوع محل سکونت مبتنی بر ردیابی تا زمانی که شما آن را به عقب.

اگر شما نمی خواهید برای رفتن با “اتمی آن همه” روش های خدمات محل سکونت منو به شما می دهد بسیار زیادی از کنترل بیش از آنچه در برنامه — و هنگامی که — می توانید با استفاده از موقعیت گوشی خود را. شما می توانید شناسایی که برنامه ممکن است پتانسیل باتری drainers به دنبال یک فلش در کنار نام خود را.

چه فلش در محل خدمات چیست ؟ یک فلش سیاه و سفید به معنی برنامه بدست محل سکونت خود را برخی از زمان در 24 ساعت گذشته. بنفش پیکان به این معنی است که یک برنامه با استفاده از خدمات مکان بسیار شده است. اگر شما می آیند به این منو اغلب و توجه کنید که یک برنامه خاص همیشه یک فلش بنفش شاید آن زمان به این توله سگ را دور دسترسی. توخالی و جهت دار به این معنی است که این برنامه می تواند دسترسی به محل تنها زمانی که چیزی خاص اتفاق می افتد — زمان روز تغییر برخی از نوع اضطراری اگر گوشی تشخیص دهد که شما به سمت چپ / وارد یک منطقه و غیره.

وقتی که می آید به اجازه برنامه ها برای استفاده از محل شما رو کاملا انتخاب کنید. شما می توانید اجازه می دهد یک برنامه برای همیشه دسترسی به داده های مکان — این بسیار مفید است برای برنامه های ناوبری به طوری که آن را می توانید نگه دارید به شما جهت حتی زمانی که برنامه به حداقل رسیده است و یا تلفن در خواب است. برای هر گونه برنامه های دیگر من پیشنهاد می کنم انتخاب “در حالی که با استفاده از برنامه” یا “هرگز” بسته به نیاز و مورد استفاده.

محل خدمات – خدمات سیستم

در پایین خدمات محل, منو, شما را پیدا خواهد کرد سیستم خدمات. در حال حاضر بخشی از هسته تجربه اپل در حال نور را در باتری و بسیاری از آنها وجود دارد برای بهبود تجربه خود را. هنوز هم شما می توانید غیر فعال کردن برخی از آنها را مورد استفاده خود را.

اپل پرداخت Merchant ID باقی می ماند. شما به آن نیاز دارید اگر شما با استفاده از اپل پرداخت و اگر شما نمی — آن را هرگز آتش را در وهله اول. چیزهایی مانند قطب نما, کالیبراسیون, SOS و پیدا کردن آیفون من هستند — البته — ضروری است. HomeKit شما می توانید خاموش — مگر اینکه شما یک smarthome hub با HomeKit لوازم راه اندازی ،

من به طور کلی توصیه نگهداری شبکه تلفن همراه جستجو و شبکه و بی سیم ، در واقع این تلفن را به یاد داشته باشید که اتصالات کار که پس از آن خواهد شد بسیار به سرعت و به آسانی پیدا کردن سلول سیگنال و یا Wi-Fi. احتمالا آن را تخلیه کمتر باتری است که راه به جای وادار کردن تلفن به طور مداوم اسکن سیگنال های که شما حرکت می کند.

سپس شما باید پستی شبیه به محبوب نزدیک من و Routing & ترافیک که من در حفظ کردن چون من با استفاده از Google Maps به هر حال.

سکوت مزاحم اطلاعیه و یا فقط غیر فعال کردن نور صفحه نمایش-تا

اگر شما تا به حال نیاز به یک بهتر دلیل برای رفتن به تنظیمات و قطع تمام برنامه های مزاحم است که نگه داشتن نور صفحه نمایش خود را بدون هیچ دلیل این است که آن را — در هر زمان آنها را تا موسیقی پاپ روی صفحه نمایش خود را چراغ, تلفن ممکن است یا نه ممکن است ارتعاش و تولید صدا. دوباره این می توانید به اضافه کردن غیر ضروری تخلیه باتری در طول زمان است. و واقعا ق من لازم نیست شما به من بگویید چه روند در یک subreddit که من حتی زیر است.

برو به تنظیمات -> اطلاعیه ها و غیر فعال کردن برنامه های شما نمی مراقبت. اگر شما می خواهید به شنیدن یک بوق زمانی که یک پیام جدید می رسد اما نمی خواهید صفحه نمایش خود را به نور تا برای هر پیام غیر فعال کردن قفل صفحه نمایش گزینه های خود را در برنامه های چت.

با انجام این کار, شما هنوز هم شنیدن یک صدا اطلاع رسانی هر زمان که شما یک اطلاع رسانی جدید اما پیام خود را نه نشان خواهد داد تا بر روی صفحه نمایش قفل شما ergo صفحه نمایش نمی خواهد نور تا برای هر ایمیل اسپم. مسلما این ممکن است برخی از زمان اگر شما در حال حاضر چند ده برنامه بر روی آی فون خود را. پس از سلام آن را به عنوان یک مورد علاقه گذشته ،

غیر فعال کردن بالا بردن به از خواب بیدار

در روح نه روشنایی صفحه نمایش بدون هیچ دلیل شما ممکن است بخواهید به خلاص شدن از شر بالا بردن به از خواب بیدار شوید. آن را به روشن کردن صفحه نمایش هر زمان که شما شیب تلفن به سمت بالا — حتی اگر آن را در جیب یا کیف پول خود را اگر آن را به یک کیف پول مورد یا نه.

نگران نباشید شما هنوز هم می توانید از خواب بیدار روی صفحه نمایش و تنها با ضربه زدن بر روی آن یک بار (یا فشار دادن دکمه خانه در آی فون SE) است.

غیر فعال کردن “Hey, Siri”

آن را فوق العاده سرد است که شما می توانید تماس بگیرید تا Siri در هر نقطه ای تنها با گفتن نام او. چه سرد است که گوشی نیاز به طور مداوم گوش دادن و به دنبال “Hey, Siri” عبارت… به عنوان خوب به عنوان اپل در بهینه سازی سخت افزاری آن را هنوز اضافه کردن تلفات در عمر باتری خود را.

شما هنوز هم می توانید تماس بگیرید تا سیری تنها با نگه داشتن دکمه سمت راست را فشار دهید بر روی آی فون خود را (شما دکمه خانه در آی فون SE) است.

با استفاده از گوگل عکس ؟

شما با استفاده از گوگل, عکس,’ فضای مجاز: نامحدود ذخیره سازی رایگان به تمام عکس های خود را ؟ که سرد است اما مطمئن شوید که شما با استفاده از داده های تلفن همراه برای آپلود عکس ها و فیلم ها. منطق من در اینجا این است که مشابه به عنوان قبل از: برای یک تلفن همراه داده ها تخلیه قدرت بیشتری در مرحله دوم بودن Wi-Fi و احتمالا همچنین بدان معنی است که شما نزدیک به یک پریز برق.

حساب همگام سازی تنظیمات: واکشی فشار دستی

یکی دیگر از تغییر جزئی شما ممکن است مایل به در نظر گرفتن چگونه به راه اندازی آی فون می شود اطلاعیه برای حساب های خود را — ایمیل, اطلاعات تماس, تقویم, یادداشت ها و تنظیمات برنامه. وجود دارد سه ردیف از اطلاعیه ها. در اینجا تفاوت بین فشار بیاره و دستی:

  • فشار – اطلاعات جدید در دسترس در آی فون خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است
  • واکشی – آیفون فعال اسکن برای اطلاعات جدید هنگامی که هر مقدار x دقیقه
  • دستی – آیفون تنها به نظر می رسد برای اطلاعات جدید هنگامی که یک برنامه که با استفاده از آن باز می شود

به طور طبیعی فشار تخلیه ترین باتری به عنوان آن را نگه می دارد تلفن “گوش دادن” به طور مداوم. واکشی یک سازش خوب به عنوان شما می توانید آن را به 60 دقیقه فواصل. و کتابچه راهنمای کاربر است: “صرفه جویی در قدرت” گزینه آن را به عنوان تنها دانلود آیتم های جدید که مربوط به برنامه باز است.

این نیز کمک می کند تا صرفه جویی کمی از باتری. اما هی هر کمی کمک می کند, درست است ؟

واقعا غیر فعال کردن بلوتوث خود را

بلوتوث برای اتصال بی سیم و انتقال داده ها بیش از AirDrop. آیا شما نیاز به آن را به گوش دادن ؟ احتمالا نه. به خصوص اگر شما حتی نمی بی سیم از earbuds.

در اینجا چیزی نیست — آن را تبدیل خارج از مرکز کنترل (منوی کشویی از بالا-راست کش رفتن به بالا بر روی آی فون SE) را فقط غیر فعال کردن آن را برای 24 ساعت. در واقع به نوبه خود بلوتوث, شما نیاز به رفتن به تنظیمات> بلوتوث و تلنگر آن ضامن ، که باید صرفه جویی در باتری در دراز مدت است.

استفاده از هدفون های سیمی

بله اپل حذف جک هدفون است و شما فروش یک جفت خوب از بی سیم AirPods که خیلی خوب گوشی که ارائه اتصال بدون درز و خودکار ویژگی های. اما جریان های صوتی از طریق بلوتوث را بزرگتر تلفات در باتری بیش از فقط با استفاده از یک اتصال سیمی.

بنابراین آن را بازگشت به انسان غارنشین بار برای ما. یا با استفاده از EarPods و یا هر گونه مجوز گوشی با اتصال رعد و برق و یا چنگ زدن به خودتان یک رعد و برق-به-هدفون دانگل و استفاده از هر نوع هدست شما می خواهم.

اگر شما در پذیرش فقیر منطقه فعال کردن حالت هواپیما

بنابراین شما در یک پیاده روی کوه پیمایی در داخل و خارج از برج همراه پوشش. یا شما در جاده هستید و سیگنال خود را نگه می دارد حذف در بزرگراه. شما می دانم که شما احتمالا می توانید یک تماس و یا دریافت اطلاعیه ها به طور مداوم. اما آی فون خود را نمی — آن را نگه دارید اسکن و تلاش خود را سخت ترین برای پیدا کردن ثبات سیگنال. این طول می کشد یک تکه بزرگ از باتری. فقط پایین آوردن مرکز کنترل از بالا و سمت راست (در آی فون SE, آن را یک ژست کش رفتن به بالا) و به آن ضربه بزنید بر روی آیکون هواپیما به آی فون خود را به یک استراحت.

آیا مطمئن شوید که شما دانلود کرده اید مسیر خود را از قبل اگر شما با استفاده از ناوبری.

هنگامی که شما را متوقف کرده ایم و در حال راه اندازی در یک محل غیر فعال کردن حالت هواپیما به دنبال یک سیگنال.

خرید باتری مورد

اگر همه چیز می افتد و شما نیاز به آی فون خود را به آخرین طولانی تر از آن — دریافت مورد باتری آن است. آنها به نظر نمی آید بسیار و آنها قطعا اضافه کردن مقدار زیادی از فله. اما یکی از این توله سگ خواهد شد مطمئن شوید که آی فون خود را نمی خواهد اجرا از باتری زمانی که در یک roadtrip.

بهترین آیفون SE (2020) باتری موارد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>