چگونه برای محافظت از خودتان را از coronavirus در حالی که خرید مواد غذایی

  • با پوشیدن یک ماسک است بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای جلوگیری از coronavirus در حالی که خرید.
  • پوشیدن دستکش, اما لازم نیست.
  • اجتناب از فروشگاه های مواد غذایی در ساعات اوج بهتر است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هر چند coronavirus هنوز ravaging بسیاری از نقاط کشور همه گیر است و به ظاهر شروع به فروکش — همیشه تا کمی در برخی از شهرستانها عمده ایالات متحده. بیش از آخر هفته مثلا دیترویت برای اولین بار در هفته گزارش شده است که آنها رفت و یک روز کامل بدون یک coronavirus مربوط به مرگ است.

در ضمن بسیاری از کشورها در سراسر کشور یا بازگشایی شد و یا در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در هفته آینده. چه این به این معنی است که ما می بینیم بسیاری بیشتر مردم جسارت در به عنوان متحده شل stay-at-home بخشنامه ها و دیگر اقدامات ایمنی در ابتدا به تصویب رسید برای حفظ coronavirus موجود است.

این مهم اگر چه هوشیار باقی می ماند و ایمنی-فکر حتی به عنوان متحده شروع به بازگشایی شده است. به خصوص با افراد بیشتری را در وجود یک خطر بسیار واقعی است که ما را ببینید سنبله در coronavirus موارد بیش از چند هفته آینده. به یاد بیاورید که کره جنوبی به تازگی شاهد یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد پس از این شرکت تصمیم به باز کردن کافه ها و کاباره ها.

همه که گفت: یکی از این شلوغ تر و در نتیجه خطرناک یک مکان می توانید یک فروشگاه مواد غذایی است. و از آنجا که مواد غذایی است که به وضوح یک ضرورت ایمن ماندن در حالی که برای خرید مواد غذایی فوق العاده مهم است.

به این منظور مواد غذایی virologist ارین دی کاپریو به تازگی به قلم یک قطعه برای گفتگو گذاشته و حس مشترک برخی از دستورالعمل های ایمنی شما باید نگه دارید در ذهن دفعه بعد شما نیاز به سهام تا در مواد غذایی.

چه جالب این است که دی کاپریو گاهی تعدادی از تصورات غلط مردم تمایل دارند که در مورد کوروناویروس. به عنوان مثال وجود دارد بدون نیاز به رفتن به دریا در هنگام تمیز کردن مواد غذایی خود را پس از آن به خانه آوردن. به سادگی آن را شستشو زیر آب کافی است:

شما نمی نیاز به پاکسازی مواد غذایی خود را هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی و تلاش برای انجام این کار در واقع می تواند خطرناک باشد.

مواد شیمیایی و صابون های برچسب نیست برای استفاده از استفاده از در مواد غذایی است. این بدان معنی است که ما نمی دانیم که اگر آنها بی خطر هستند و یا حتی موثر است که به طور مستقیم اعمال می شود به مواد غذایی است.

علاوه بر این برخی از این شیوه ها ممکن است ایجاد خطرات ایمنی مواد غذایی. برای مثال اگر شما پر شده سینک را با آب و سپس غوطه ور و سبزیجات خود را در آن میکروارگانیسم های بیماری زا را در خود غرق می گویم به دام افتاده در تخلیه از مرغ خام شما قطع تا شب قبل از – ممکن است آلوده خود را تولید کند.

تصور غلط دیگر شامل استفاده از دستکش. در حالی که با پوشیدن دستکش ممکن است به نظر می رسد مانند یک هوشمند حرکت DiCaprio توضیح می دهد که آنها در واقع ممکن است کمک به گسترش این ویروس است. در واقع CDC تنها توصیه به پوشیدن دستکش هنگام تمیز کردن یا مراقبت از کسی که بیمار است.

چگونه در مورد دست زدن به مواد غذایی خود را ؟ آیا آن را خوب به لمس یک پرتقال برای مثال هنگامی که آن را ممکن است لمس توسط ده ها تن از مردم پیش از آن در هفته ؟ پاسخ به این سوال شگفت آور به اندازه کافی است بله.

آنچه شما در تماس با این مواد غذایی قفسه کمتر از یک نگرانی از کسی که به نفس در شما و سطوح دیگر شما ممکن است در تماس با آمده در یک فروشگاه. در واقع وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهدی از ویروس منتقل می شود توسط مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی.

این مهم است به یاد داشته باشید که این ویروس گسترش می یابد بسیاری به راحتی از طریق قطرات در هوا. به عبارت دیگر با پوشیدن یک ماسک است که مهم ترین چیز شما می توانید برای محافظت از خودتان را از coronavirus.

CDC یادداشت:

CDC توصیه می کند با پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها) به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.

اتفاقا بسیاری از مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای حتی نمی خواهد اجازه دهید مردم در اگر آنها با پوشیدن چهره و پوشش. برخی از فروشگاه های مواد غذایی نیز برقرار یکی از راه راهرو برای جلوگیری از ازدحام. به عنوان نکته نهایی شما باید برنامه ریزی خرید مواد غذایی خود را در یک زمان که در آن ذخیره خواهد شد کمتر شلوغ و اجتماعی فاصله دستورالعمل های بیشتر به راحتی می تواند رعایت شود.

منبع تصویر: هاروی O. استو/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im