چگونه می توانید خود را قطع اپل 500 میلیون دلار ‘Batterygate’ حل و فصل

  • اپل موافقت به پرداخت به 500 میلیون دلار برای حل و فصل یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام بیش از “batterygate” که درگیر مسن مدل های آیفون داشتن عملکرد خود را متوقف شده و به بهبود سلامت باتری.
  • وی در ماه مارس و وب سایت برای حل و فصل رفت و آنلاین این هفته است.
  • اگر شما می خواهید خود را 25 دلار از طرح دعوی در دادگاه, شما نیاز به پر کردن یک فرم در اکتبر 6th, 2020.

آیفون شده است تمرکز از چند مجادلات در طول سال که برخی از آنها پر از شکوفه شد اما یکی بود که به خصوص فراگیر شد Batterygate. چند سال پیش اپل بی سر و صدا شروع به گرفتن گلوگاه عملکرد از مدل های آیفون بر روی باتری های بهداشتی برای جلوگیری از خاموش شدن ناگهانی غیر منتظره و مسائل دیگر. پس از گرفتار شدن اپل عذرخواهی کرد, ارائه شده, ارزان, تعویض باتری و اضافه شدن یک ویژگی در iOS 11.3 که اجازه صاحبان آیفون پیگیری سلامت باتری در زمان واقعی اما آسیب انجام شده بود و پرونده های حقوقی تا به حال ثبت شده است.

در اوایل سال جاری اپل موافقت به پرداخت به 500 میلیون دلار برای حل و فصل این پرونده (که خود ترکیبی از چند کلاس اقدام مناسب) اما نمی خواهد اعتراف به خطا. مصرف کنندگان را دریافت 25 دلار در هر متاثر آیفون چه تعداد می تواند متفاوت باشد بسته به تعداد ادعا می کند را مشاهده کنید. ماه بعد یک سایت تاسیس شده است که همه تحت تاثیر صاحبان آیفون می توانید استفاده کنید برای ارسال یک فرم به صورت پرداخت خود را از اپل.

این سایت آمده است: “اگر شما و یا ایالات متحده صاحب یک آیفون 6, 6 پلاس, 6, 6 پلاس و/یا SE دستگاه زد که iOS 10.2.1 و یا بعد از آن قبل از 21 دسامبر 2017 و/یا ایالات متحده صاحب یک آیفون 7 یا 7 Plus دستگاه زد که iOS 11.2 و یا بعد از آن قبل از 21 دسامبر 2017, شما می تواند به عنوان مزایای زیر یک کلاس عمل حل و فصل است.”

این سایت در می رود و سپس به شمردن حقوق خود و گزینه های موجود در این فصل توضیح داد که حقوق قانونی خود را تحت تاثیر قرار خواهد شد که آیا یا نه شما انتخاب می کنید به طور فعال شرکت کنند. اگر شما می خواهید برای دریافت خود را 25 دلار پرداخت از اپل, شما نیاز به ارسال فرم آنلاین و یا آن را چاپ و ارسال آن را در پست الکترونیکی. اگر شما می خواهید برای شرکت در پرونده های حقوقی دیگر در مورد این ادعاها و اتهامات در این مورد, شما نیاز به فعال محروم خود را و می گویند که شما نمی خواهید پرداخت. شما همچنین می توانید شی به حل و فصل برای انواع دلایل و بپرسید به صحبت در این جلسه. هر کدام از این گزینه ها شما را انتخاب کنید (اگر شما را انتخاب کنید هر یک) شما نیاز به انجام این کار توسط اکتبر 6 سال 2020 است.

به عنوان زمانی که شما ممکن است پول خود را دریافت نمی نفس خود را نگه دارید چرا که جلسه نهایی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای دسامبر 4th, 2020, که در آن نقطه دادگاه خواهد شد در نظر گرفتن هر گونه اعتراض. آنها به طور خاص می گویند که آنها “نمی دانم چه زمانی این تصمیم را” و هشدار می دهند که تاریخ از جلسه نهایی می تواند تغییر که به نظر می رسد مانند یک امکان بسیار واقعی با توجه به این واقعیت است که ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de