چگونه به Spotify در حق بیمه رایگان برای 3 ماه

  • Spotify معرفی دو پیشنهادات جدید در روز پنج شنبه به تلاش برای متقاعد کردن بیشتر مردم به ثبت نام برای بیمه.
  • کاربران جدید می تواند سه ماه از حق بیمه Spotify در برای آزاد اگر آنها ثبت نام قبل از ژوئن 30th. پس از این دوره آزمایشی به پایان می رسد, آنها شارژ خواهد شد ماهانه قیمت هر کدام از طرح آنها را انتخاب کرد.
  • باسابقه Spotify در حق بیمه کاربران همچنین می توانید سه ماه برای $9.99 تا ژوئن 30th.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر شما شده است انتظار برای زمان مناسب سعی کنید Spotify در حق بیمه ، در روز پنج شنبه Spotify شروع به ارائه دو معاملات جدید که باید وسوسه رایگان کاربران را به نسخه پرداخت می شود یک شات. از امروز شروع کاربران برای اولین بار می توانید از سه ماه از Spotify در حق بیمه به صورت رایگان در سراسر همه از خدمات را از جمله برنامه های دو خانواده و دانش آموز.

علاوه بر این هر عضو که خود را لغو اشتراک حق بیمه و یا قبل از مارس 14 سال 2020 می تواند نشانه بازگشت و سه ماه از خدمت برای $9.99. که در حدود 20 دلار بیش از سه ماه آینده و به شما امکان دسترسی به تمام ویژگی های شما از دست رفته زمانی که شما تصمیم به انصراف از جمله unlimited skips و گوش دادن آنلاین نیست. کاربران در تمام بازارهای دیگر از ژاپن تا ماه ژوئن 30th, 2020 به استفاده از این ارائه می دهد.

همه در همه, Spotify در آخرین گزارش درآمدی مثبت با رشد در سراسر هیئت مدیره و 130 میلیون حق بیمه مشترکان در سراسر جهان است. در حالی که اپل موسیقی تبدیل شده موسیقی streamer به ضرب و شتم در ایالات متحده Spotify است که هنوز هم بی چون و چرای شاه در سطح بین المللی. حتی در میان عدم اطمینان از رمان coronavirus همه گیر Spotify ملاقات و یا بیش از همه از آن مهم ترین معیارهای و انتظار برای دیدن ادامه داد: رشد اقتصادی در سه ماهه دوم.

یکی از عمده منطقه از نگرانی برای Spotify ad-پشتیبانی از درآمد به عنوان تبلیغات در زمان غول پیکر ضربه زمانی که اقتصاد جهانی به توقف screeching آمد در اوایل این سال است. با ad-پشتیبانی از درآمدهای شکست برای دیدار با انتظارات Spotify در به نظر می رسد وسوسه انگیز است که بسیاری از کاربران را به ثبت نام برای اشتراک حق بیمه که ممکن است امیدوار است که بسیاری از آنها را به انتخاب کردن برای ماندن در هیئت مدیره پس از دوره آزمایشی رایگان اجرا می شود بعد از این تابستان و یا پاییز.

اگر شما می خواهید به استفاده از هر دو پیشنهاد را سر به Spotify در حق بیمه, صفحه فرود و ضربه زدن به دکمه های بزرگ است که می گوید: “گرفتن 3 ماه رایگان” ایجاد یا ورود به حساب خود را انتخاب کنید و این برنامه که برای شما مناسب است. اگر شما واجد شرایط Spotify در به شما اجازه می دانم و به شما نشان می دهد استاندارد Premium برنامه ای به جای.

این برنامه منحصر به فرد و هزینه های $9.99/ماه می آید و با یک حساب طرح خانواده هزینه $14.99/ماه و شامل شش حساب و Spotify در برنامه های کودکان و نوجوانان و دانش آموز طرح هزینه $4.99/ماه و شامل دسترسی به ad-پشتیبانی از Hulu و Showtime اما در غیر این صورت همان برنامه منحصر به فرد.

منبع تصویر: والنتین Wolf/imageBROKER/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de