• HBO حداکثر راه اندازی در مه 27 و هزینه خواهد شد $15 در هر ماه.
  • میلیون ها نفر از AT&T مشتریان قادر خواهد بود برای دسترسی به HBO Max رایگان برای مدت زمان محدود و برخی برای همیشه بسته خود تصویری, اینترنت بی سیم یا طرح.
  • HBO در حال حاضر و منشور تصویری مشترکین نیز HBO Max به صورت رایگان.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سرویس جریان بازار رو حتی شلوغ تر از این هفته با AT&T اعلام کرد که HBO حداکثر, خواهد شد راه اندازی در مه 27. HBO Max شبیه به HBO در حال حاضر خواهد شد از ویژگی های کل کتابخانه HBO اصلی برنامه نویسی به کشش دهه و همچنین دارای مجوز محتوا از استودیوهای دیگر و جدید مکس اصل. HBO حداکثر همچنین دارای 15 دلار در هر ماه هزینه اشتراک, اما برخی از AT&T مشتریان خواهد شد و دسترسی به این سرویس به صورت رایگان.

AT&T ارائه می دهد طیف گسترده ای از بسته بندی و خدمات و برنامه های است که می توان آن را دشوار است برای مرتب سازی از طریق همه آنها را برای پیدا کردن اینکه آیا یا نه شما واجد شرایط برای رایگان HBO حداکثر اشتراک. پس از گیج کننده بیش از آزادی مطبوعات برای نیم ساعت من فکر می کنم من قادر به قرار دادن با هم یک لیست نسبتا جامع:

AT&T تصویری

  • HBO Max رایگان برای همیشه لطفا برای: DirecTV برتر, Lo Maximo, U-آیه U400 U-آیه U450 U-آیه U450 لاتین, AT&T تلویزیون در حال حاضر حداکثر AT&T تلویزیون برتر
  • HBO حداکثر برای یک سال: AT&T تلویزیون انتخاب AT&T XTRA TV, AT&T, TV ULTIMATE AT&T تلویزیون ÓPTIMO MÁS, DIRECTV, انتخاب, DIRECTV XTRA, DIRECTV, نهایی, DIRECTV MÁS فوق العاده و یا DIRECTV ÓPTIMO MÁS
  • HBO Max رایگان برای سه ماه: تصویری بسته های ذکر شده در بالا

AT&T اینترنت

  • HBO Max رایگان برای همیشه لطفا برای: AT&T اینترنتی 1000
  • HBO Max رایگان برای یک ماه: اینترنت, برنامه های ذکر شده در بالا

AT&T Wireless

  • HBO Max رایگان برای همیشه لطفا برای: AT&T نامحدود نخبگان
  • HBO Max رایگان برای یک ماه: AT&T اضافی نامحدود, AT&T, Unlimited استارت AT&T تلفن همراه به اشتراک گذاری

در علاوه بر این به همه برنامه های بالا AT&T نیز اعلام کرد که منشور طلا و نقره مشتریان خواهد شد و دسترسی به HBO Max رایگان در مارس 27th. در نهایت اگر شما پرداخت هزینه برای HBO در حال حاضر شما HBO حداکثر در هیچ هزینه اضافی اما این پیشنهاد در دسترس خواهد بود اگر شما برای پرداخت HBO در حال حاضر از طریق یک شرکت دیگر مانند آمازون و یا اپل. شما نیاز به ثبت نام در HBONOW.com — در غیر این صورت شما مجبور به پرداخت برای HBO حداکثر به صورت جداگانه.

نیازی به گفتن نیست, این است که بی نهایت پیچیده تر از اجرای از تلویزیون اپل که در طی آن هر کسی که خریداری یک دستگاه جدید داده شد رایگان سال از دسترسی به خدمات اما اگر شما یک AT&T مشتریان از هر نوع شانس هستند که شما حداقل می توانید سعی کنید HBO حداکثر به تصمیم می گیرید که آیا یا نه آن را به ارزش $15.

در روز سه شنبه HBO اعلام کرد که راه اندازی صف مکس اصل ویژگی های عشق در زندگی (یک اسکریپت سری با بازی آنا کندریک), تاریخ ثبت (یک فیلم مستند در مورد صنعت موسیقی در پی #MeToo), افسانه ای (جدید سالن رقابت های سری) Craftopia (تهیه رقابت های سری برای کودکان و نوجوانان), Looney آهنگ کارتون های جدید, انیمیشن کوتاه, این برنامه شامل شخصیت های کلاسیک) و نه خیلی دیر نشان می دهد با علم.

منبع تصویر: HBO

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im