چگونه به آزاد کردن ذخیره سازی بر روی آی فون

با برنامه ها و بازی های در حال رشد پیچیده تر و دوربین های گوشی های هوشمند به طور کامل قادر به شلیک در 4K, امروزه, آن را بسیار آسان برای پر کردن حافظه داخلی گوشی. و اگر شما اتفاق می افتد به یکی از این پایین لایه اپل است که “تنها” می آید با 64 گیگابایت حافظه ذخیره سازی ترس می تواند یک چیز واقعی را برای شما.شما ممکن است در حال حاضر با آن مواجه مخوف “آی فون ذخیره سازی کامل” پیام و یا شما فقط ممکن است زندگی در ترس از آن است. در هر صورت در اینجا چند راهنمایی برای کمک به شما در حفظ مناسب و معقول سربار در آی فون خود را حافظه و حفظ صلح از ذهن:

آنچه که “دیگر” معنی در آی فون ذخیره سازی ؟ چگونه برای حذف دیگر ذخیره سازی ؟

اگر شما رفتن به تنظیمات -> عمومی -> آی فون ذخیره سازی شما می توانید یک دید کلی از تمام برنامه های که در فضای گوشی خود را همه فن حریف بر اساس اندازه. که سرد است. در بالا شما باید این مربع که به شما اجازه می دانم که چقدر از آی فون خود را ذخیره گرفته شده است تا با عکس, برنامه های, فایل های سیستم iCloud فایل های درایو و… “دیگر”? چیست دیگر ؟ اساسا هر چیزی که در iOS نمی تواند مناسب به هر یک از آن قبل از مجموعه ای دسته بندی می افتد به “دیگر”. من می دانم که این کمک نمی کند بسیار, بنابراین اجازه دهید من به شما یک مثال است.

اگر من با استفاده از یک برنامه مانند BeatMaker 2 برای چند پروژه های موسیقی و ضبط یک دسته از فایل های صوتی این فایل را در جایی ذخیره شود بر روی آی فون یا آی پد — در پوشه ای که من می توانم از طریق فایل, برنامه, اما یکی که منحصر به BeatMaker.

در iOS تماس این حزب 3rd فایل های پروژه “دیگر” است که کمی خاکستری نوار رشد خواهد کرد.

این منطق در مورد مجموعهای از برنامه های دیگر. برای مثال اگر شما در حال باز کردن .فایل zip در iZip آنچه واقعا اتفاق می افتد این است که iOS در حال ایجاد یک کپی از این فایل برای iZip برنامه و اضافه کردن آن را در برنامه های منحصر به فرد (و نامرئی) پوشه. بعد از اکسترکت فایل ها شما می توانید آنها را برای استفاده با هر برنامه دیگر شما را انتخاب کنید. اما یک کپی از استخراج بسته خواهد شد هنوز هم اقامت در آن iZip برنامه. برای خلاص شدن از آن, شما نیاز به بازگشت به iZip و دستی آن را حذف کنید.

به عبارت دیگر, آن را کمی سخت به پیگیری دقیقا همان چیزی است که پر کردن آن دیگر بار و وجود ندارد, یک راه آسان برای حذف گفت: فایل های. شما فقط نیاز به آگاهی از iOS فایل سیستم عجیب و غریب عملکرد و به یاد داشته باشید برای ورود به برنامه برای پاک کردن چیزهای قدیمی هنگامی که شما دیگر به آن نیاز دارید.

حذف برخی از بازی ها و برنامه ها شاید ؟

بله, من می دانم که “این بازی به نظر می رسد سرد” و “دلت برای رسیدن به این برنامه به همین دلیل است که من آن را نگه دارید” اما چگونه بسیاری از ماه های آنها باقی می ماند بر روی تلفن خود را بدون همیشه که باز شده است ؟

خوب, اجازه دهید به من نشان می دهد — به جای پاک کردن آنها, شما باید این گزینه به “Offload” این برنامه ها است. این بدان معنی است که در iOS را حفظ خواهد کرد هر گونه اسناد و موجب صرفه جویی که مربوط به این برنامه را حذف برنامه واقعی از آی فون. آیکون آن در محل باقی می ماند به یاد شما را از وجود آن و شما می توانید شروع دوباره دانلود به سادگی با ضربه زدن گفت آیکون.

سعی کنید آن را و ببینید اگر شما در واقع miss Call of Duty: تلفن همراه.

راه اندازی خودکار برنامه offload

اگر شما پیدا کردن آن سخت به تصمیم می گیرید شما می توانید راه اندازی خودکار برنامه تخلیه. در واقع هر زمان که iOS تشخیص دهد که شما شده اند با استفاده از یک نرم افزار برای بسیار کمی آن را offload آن را برای شما. من شخصا دور ماندن از این گزینه به دلیل آن می تواند به حذف یک برنامه است که من تنها بسیار به ندرت نیاز, اما زمانی که من — من می خواهم آن را فورا. برای مثال یک مبدل ارز.

عکس و ویدئو

ما عشق ما دوربین های گوشی های هوشمند, گرفتن یادگاری چپ و راست رویداد re-گرفتن عکس چند بار فقط در مورد. اما این وضوح بالا تصاویر و ویدئوها را از تمایل به یک تن از فضا!

شما باید یک زن و شوهر از گزینه های مناسب برای این ذخیره سازی یک جانور گرسنه. برای یک, شما می توانید آی فون خود را به صرفه جویی در رسانه ها در یک راندمان بالا با فرمت (این است که در به طور پیش فرض اما هی چک آن را فقط در مورد). عکس ذخیره خواهد شد در HEIF فرمت که بدان معنی است که آنها خود را حفظ کیفیت اما فایل با اندازه یک چهارم از JPG اندازه.

لازم به ذکر است که این باعث می شود آن را کمی بیشتر دست و پا گیر و به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها. بله اگر شما آنها را ارسال از طریق هر برنامه گپ گفت: برنامه اعمال خواهد شد نیاز به فشرده سازی و تبدیل به رسانه ای قابل مشاهده در تلفن آندروید یا ویندوز PC. اما اگر شما ها این عکس ها را به یک سرویس ابری از هر نوع و سعی کنید به آنها را به اشتراک در این راه وجود دارد یک فرصت خوب برای برخی از دریافت کنندگان ممکن است قادر به آنها را مشاهده کنید.

اما نکته باقی می ماند که آیا شما انتخاب می کنید برای رفتن با بهره وری بالا و یا کلاسیک در فرمت های عکس ها و ویدئوها در نهایت و به ناچار شروع به غذا خوردن دور در آی فون خود را ذخیره سازی.

استفاده از iCloud برای ذخیره عکس

شما باید دو تا از بهترین گزینه ها در اینجا. یکی — همگام سازی عکس های خود را با آیکلاد و انتخاب گزینه “بهینه سازی آیفون”. این به این معنی است که عکس های قدیمی را حذف شده از گوشی (نگه داشته اما در iCloud) و شما را تنها دیدن ریز عکسها به کوچک از آنها را به عنوان شما حرکت را از طریق گالری خود را. هر زمان که شما ضربه بزنید یک آی فون را دوباره دانلود تصویر با وضوح کامل به طوری که شما می توانید آن را.

این روش که با این نسخهها کار به خوبی به عنوان آن را در هسته اصلی اپل اکوسیستم و بخشی از iOS’ مجموعه ای از ویژگی های. اما وجود دارد یک اخطار کوچک — شما نیاز به پرداخت برای iCloud ذخیره سازی است که مسکن کسانی که عکس ها و ویدئوها. و در نهایت شما نیاز به فیلتر از طریق آنها حذف آنهایی که ناخواسته و دانلود و فروشگاه خود را “نگه دارید برای همیشه لطفا برای” عکس به عنوان آنها شروع به مسدود کردن iCloud خود را به عنوان به خوبی.

استفاده از عکس های گوگل برای ذخیره عکس

دوم بهترین گزینه استفاده از گوگل عکس سرویس. شما می توانید دانلود نرم افزار, راه اندازی حساب کاربری گوگل خود را و آی فون خود را به طور خودکار آپلود تصاویر در “با کیفیت بالا” فرمت. این تنظیم به این معنی است که تصاویر خود را تنها می تواند به عنوان بزرگ به عنوان 16 مگاپیکسل خواهد بود و کوچک شده به 16 MP اگر آنها بیش از حد که.

اما خوب است برای آیفون عکس های خود را — آنها را تقریبا دست نخورده باقی می ماند.

به گالری خود را به زمان برای آپلود به Google Photos و احساس رایگان برای پاک کردن رسانه ها از آی فون خود را گالری.

گوگل عکس های بسیار خوبی در مرتب سازی عکس های خود را و پیدا کردن مردم و حیوانات, حوادث و مکان های شما در زمان یک سری از عکس به عنوان به زودی به عنوان شما آن را بپرسید.

زن و شوهر از هشدارهای اینجا — یک, عکس های گوگل است خیلی محکم و یکپارچه در iOS. بنابراین برای مثال اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یکی از عکس های قدیمی به یک ویرایش تصویر نرم افزار و یا یک iMovie, کلیپ, شما نمی قادر خواهد بود به فهرست خود گوگل عکس, گالری بومی مانند شما می توانید فهرست را از طریق عکسها از iCloud خود را-ذخیره عکس. شما نیاز به رفتن به گوگل, عکس, پیدا کردن تصویر شما نیاز به آن را دانلود کنید به آی فون به صورت دستی و سپس اضافه کردن آن را به فوق برنامه.

ثانیا مردم به طور فزاینده ای نگران در مورد معاوضه در اینجا — گوگل است که اساسا به شما فضای ذخیره سازی برای عکس های شخصی شما و درخواست برای چیزی در بازگشت است. دقیقا چه هستند و ما تا زمانی که با استفاده از گوگل عکس ؟

ورقه نازک قلعی کلاه — برای یک, عکس های برنامه پولی از طریق ارائه شما شخصی چاپ کتاب است که شما می توانید در هر زمان سفارش. ثانیا گوگل است که احتمالا بیش از تمایل به ارائه گفت: فضای سرور تا زمانی که این را نگه می دارد کاربران را حداقل تا حدودی رو به اکوسیستم آن. این باعث می شود که “سوئیچ به صفحه” سوال است که بسیار آسان تر در نظر بگیرید.

هنوز تاریخ به ما آموخته است که حساس عکس ها هیچ جایی در ابر (هر cloud) و ما حتی می خواهم به شما نشان می دهد هدایت به دور از در نظر گرفتن چنین با گوشی های هوشمند.

غیر فعال کردن / حذف جریان عکس

یک سرویس است که تا حدودی اشتباه جداگانه از iCloud عکس های من جریان عکس گزینه است. آن را به طور خودکار به اشتراک گذاشتن هر گونه عکس و فیلم گرفته اید بیش از 30 روز گذشته (یا تا 1000 تصاویر) خود را در همه iOS و دستگاه های مک.

که بسیار مفید برای تعداد کمی از کاربران است. دیگران ممکن است هرگز به آن نیاز دارید. این واقعیت باقی می ماند که عکس جریان است در نظر گرفتن فضای اضافی بر روی آی فون خود را — آن را به یک پوشه جداگانه است که فروشگاه های کپی اصلی خود را عکس. پس یا آن را غیر فعال کنید و یا در وجود دارد و حذف تصاویر شما انجام می شود پس از استفاده از آنها برای هر آنچه شما نیاز دارید آنها را بر روی دیگر دستگاه های خود را.

استفاده از تصاویر زنده با مراقبت

تصاویر زنده در حال سرد — آنها ضبط یک کلیپ کوتاه از حرکت و صدا است که اتفاق افتاده, تنگ, قبل و درست بعد از اینکه شما دکمه شاتر را فشار دهید. شما می توانید استفاده از آنها را خلاق بومرنگ مانند Gif و یا به یک عکس از یک حیوان یا کودک است که البته به درک مفهوم “ماندن هنوز هم برای دوربین”.

اما آن را یک موقعیتی ابزار است که بسیاری از کاربران فراموش نکنید که برای همیشه خاموش. این کلیپ کوتاه می توانید دندانه دار کردن سریع و نگاهی به فضای بیشتر از شما مایل به دور بنابراین فقط آن را خاموش نگه دارید. هر زمان که شما نیاز به زندگی می کنند عکس, این یک نما-شیر آب دور.

Sidenote دوربین برنامه همیشه به نوبه خود زندگی می کنند عکس به طور پیش فرض. اگر شما می خواهید آی فون به “یاد” است که آن را قرار است به رفتن به تنظیمات -> دوربین -> حفظ تنظیمات -> به نوبه خود آن را برای زندگی عکس.

روشن کردن موسیقی خود را

ما در دوران جریان موسیقی اما این به این معنا نیست آی فون خود را ندارد ذخیره سازی آهنگ ها به صورت آفلاین. برنامه های موسیقی معمولا اختصاص داده اند cache ذخیره سازی به آهنگ انتقال سریع تر و مطمئن شوید پخش است قطع شود اگر اتصال شما قطره برای چند ثانیه و یا پس.

ساده ترین چیزی که به دست — اگر شما Spotify در حق بیمه در هر زمان که شما “مانند” یک آهنگ آن را به پیوستن به خود را “دوست آهنگ ها” لیست پخش. بله بله که آشکار است, من می دانم. اما “دوست داشتم آهنگ” پخش شده دانلود را فعال کنید به طور پیش فرض. پس از آن همیشه در حال رشد انتخاب آهنگ شما می توانید گوش دادن به صورت آفلاین.

که چیز بدی نیست اما بسیاری از کاربران بی اطلاع هستند که به سادگی با ضربه زدن که قلب می گوید Spotify در “اضافه کردن که به من سازی لایحه لطفا!”.

اگر شما می خواهید برای غیر فعال کردن دانلود برای شما دوست game, لیست پخش, فقط آن را باز کنید (کتابخانه خود را -> دوست game آهنگ ها) و تلنگر که دانلود صدای تیک تیک ، فقط به یاد داشته باشید به صورت دستی دانلود برخی از موسیقی اگر شما در حال رفتن به کمپینگ.

حذف پادکست راه اندازی پادکست برنامه

پادکست برنامه به طور خودکار دانلود قسمت های جدید نشان می دهد که شما عضو هستند. که سرد و راحت اما تنظیمات پیش فرض خود لزوما آن را به حذف قسمت است که شما انجام می شود با.

بنابراین شما می توانید حرکت خود را از طریق پادکست و شناسایی قسمت است که هنوز هم بر روی آی فون (کسانی که نمی خواهد که یک ابر آیکون به سمت راست). را انتخاب کنید به حذف آنهایی که شما را از طریق بوده است در حال حاضر.

به طور خودکار این روند به یک شیر سه نقطه منو و رفتن به تنظیمات. وجود دارد شما خواهد بود قادر به ارسال برنامه به نگه داشتن تنها ترین قسمت اخیر. به این ترتیب شما مطمئن شوید که آی فون خود را نمی, مسدود تا با قسمت های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>