چگونه به دانلود و نصب iOS 14 و iPadOS 14 بتا از آیفون 6s به iPad Pro 2020

اگر شما هنوز نمی اغوا شده توسط بعدی iOS 14 یا iPadOS 14 نسخه های آن زمان شما آن را به عنوان عمومی نسخه های بتا در حال حاضر در حال بیرون آوردن ویدجت قابل اندازه بندی مجدد و حرکات و کالاهای دیگر به آی فون خود را. صبر کنید ،

درست است که نه تنها اپل است برچیدن آن دیواره باغ با اجازه شخص ثالث ویدجت بر روی آی فون خود را, صفحه اصلی, اما آن را نیز شما اجازه جایگزین آن مسلما خوب است اما گاهی اوقات به اندازه کافی به طور پیش فرض برنامه های مانند سافاری و یا پست الکترونیکی و اجرای نرم افزار محبوب به عنوان ویژگی های کلیپ.

شما هم اکنون می توانید دانلود iOS 14 بتا عمومی برای خود را سازگار با آی فون شروع فرایند رفتن به beta.apple.com. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است ثبت نام دستگاه خود را در اپل نسخه بتا برنامه.

در اینجا یک لیست از همه پشتیبانی از iOS 14 دستگاه های پایان راه برگشت وقتی با آیفون 6s:

تمام آی فون و آی پد مدل های سازگار با iOS 14 و iPadOS 14

 

پس از آن شما می خواهید برای پشتیبان گیری از دستگاه iOS خود را فقط در مورد شما می خواهید برای دانگرید به iOS 13 و حفظ داده های خود را. اگر شما در macOS دستگاه خود را انتخاب کنید از مکان در نوار کناری یاب. ایجاد یک نسخه پشتیبان تهیه و سپس با کلیک بر روی مدیریت پشتیبان گیری بایگانی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

گام بعدی این است که به سوئیچ بیش به دستگاه iOS خود را و باز beta.apple.com/profile. دانلود مشخصات و سپس رفتن به تنظیمات برنامه و بررسی برای به روز رسانی. بتا باید نشان می دهد و اجازه می دهد تا شما را به آن را نصب کنید.

چه جدید در iOS 14? در این سال اپل رفت برای آندروید jugular نه تنها اطمینان حاصل کرد که سیستم عامل iOS 14 است که به عنوان اشکال رایگان که ممکن است بر خلاف iOS 13, درام, اما همچنین تجاوز در اندروید چمن با معرفی واقعی ویدجت صفحه اصلی و حرکات و برنامه به طور پیش فرض معاوضه.
برای ما کامل سیستم عامل iOS 14 برداشت در کنار تمام ویژگی های جدید ما را بررسی کنید در عمق iOS 14 نقد و بررسی از هر چیزی که جدید است و چند مهم iOS 14 ویژگی راهنمایی که شما نیاز به دانستن فهم و outs از.

نگه داشتن در ذهن است که شما فقط باید نصب بتا عمومی اگر شما راحت با تجربه اشکالات در استفاده عادی از تلفن خود را.

نحوه نصب iOS 14 beta:


1. انجام کامل آیتونز پشتیبان گیری از داده های خود را پس از شما در مورد نصب نرم افزار بتا.

2. باز اپل بتا عمومی صفحه بر روی دستگاه که در آن شما برای نصب iOS 14 beta.

3. ثبت نام دستگاه خود را با دانلود بتا مشخصات که می توان در اینجا یافت نشد.

4. سر به تنظیمات > عمومی > به روز رسانی نرم افزار و سپس شما باید در iOS 14 بتا در دسترس برای دانلود. دکمه “دانلود و نصب” را فشار دهید.

5. بعد از بتا دانلود شده است دستگاه خود را راه اندازی مجدد خواهد شد. پس از آن چکمه های تا دوباره از آن خواهد شد در حال اجرا beta نرم افزار.

چگونه به جمع و جور کردن از در iOS 14 بتا عمومی:


1. به یاد داشته باشید که پشتیبان ما شما را انجام دهید ؟ خوب این بنای تنزیل رتبه از iOS 13.

2. اتصال دستگاه خود به کامپیوتر و iTunes را راه اندازی.

3. قرار دادن تلفن خود را به حالت ریکاوری:
بر روی آی فون 8 و یا بعد از: فشار و سرعت انتشار صدا را فشار دهید. را فشار دهید و به سرعت انتشار حجم پایین را فشار دهید. و سپس فشار داده و نگه دارید دکمه سمت تا شما را بازیابی-حالت صفحه نمایش.

بر روی آی فون 6s و زودتر اپل و یا آی پاد لمسی: را فشار داده و نگه دارید Sleep/Wake و دکمه صفحه اصلی در همان زمان. آیا انتشار این دکمه زمانی که شما می بینید لوگوی اپل. برگزاری هر دو دکمه تا زمانی که شما نگاه کنید به حالت ریکاوری صفحه نمایش.

بر روی آی فون 7 یا آیفون 7 پلاس: را فشار داده و نگه دارید Sleep/Wake و حجم پایین دکمه در همان زمان. آیا انتشار این دکمه زمانی که شما می بینید لوگوی اپل. برگزاری هر دو دکمه تا زمانی که شما نگاه کنید به حالت ریکاوری صفحه نمایش.

4. آیتونز را بی درنگ شما برای بازگرداندن دستگاه خود را و در نتیجه تنظیم مجدد آن را به آن صورت پیش فرض کارخانه.

5. هنگامی که دستگاه خود بازسازی شده است ثبت نام با ID اپل خود را و بازگرداندن کامل آیتونز پشتیبان گیری شما امیدوارم دروغ گفتن در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net