لحظاتی وجود دارد که صفحه نمایش بر روی آی فون یا iPad خود را فقط به اندازه کافی بزرگ نیست – هنگامی که شما می خواهید برای نشان دادن خاموش عکس های خود را به دوستان خود را هنگامی که شما می خواهید برای لذت بردن از یک فیلم به کمال و یا زمانی که شما می خواهید برای انجام یک سخنرانی در مقابل همکاران خود به چند نمونه.

در همان زمان ما اغلب در نزدیکی یک صفحه نمایش بزرگتر مانند تلویزیون و یا کامپیوتر خود را مانیتور. راه حل است ؟ قلاب کردن iPhone یا iPad خود را به صفحه نمایش بزرگتر ، بیایید از طریق روش های موجود از انجام این کار.

روش 1: با استفاده از پخش با پخش-سازگار با تلویزیون های هوشمند

ساده ترین راه برای آینه آی فون خود را یا آی پد صفحه نمایش خود را به یک تلویزیون خواهد بود به استفاده از AirPlay است که اپل خود را به اشتراک گذاری بی سیم راه حل است. انواع مدرن تلویزیون تولید شده توسط ال جی سامسونگ و دیگر نام های بزرگ نمی آیند با پخش, پشتیبانی, بنابراین اگر شما خود را یک تلویزیون با آن نگاه هیچ بیشتر از این روش ساده است.

اول مطمئن شوید که آی فون خود را یا آی پد متصل به همان شبکه Wi-Fi به تلویزیون هوشمند. پس از آن در آی فون خود را یا آی پد باز کردن مرکز کنترل با کشیدن پایین از گوشه بالای سمت راست از روی صفحه نمایش. در نهایت شیر “صفحه آینه” را انتخاب کنید تلویزیون هوشمند شما مایل به آینه برای. شما ممکن است علاوه بر دیدن یک رمز عبور ظاهر می شود بر روی تلویزیون خود را روی صفحه نمایش به سادگی ورودی اعداد به iPhone یا iPad خود را.

اگر تلویزیون شما را نشان نمی دهد تا پس از شما شنود گذاشته در “صفحه آینه” مطمئن شوید که تلویزیون پخش-سازگار است و متصل به همان شبکه Wi-Fi به عنوان آی فون خود را یا آی پد.

روش 2: با استفاده از رسمی اپل Lightning to HDMI adapter

اول خبر خوب: اپل و iPads باید خروجی ویدئو قابلیت ها و انعکاس حمایت پخته حق را به آنها. به عنوان برای خبر بد, با استفاده از این قابلیت نیاز به خرید سخت افزار اضافی مانند ویژه Lightning to HDMI adapter از اپل. این خرده فروشی به 49 دلار و پنجاه بسیار زیادی است که به ویژه هنگامی که شما را به حساب که یک کابل HDMI گنجانده شده است. شما باید به یکی از دو خرید یک به طور جداگانه و یا قرض گرفتن کابل های مورد استفاده خود را با گیرنده set-top box و یا کنسول بازی. توجه داشته باشید که اگر شما از جدیدترین آی پد نرم افزار, شما در واقع نیاز به یک USB نوع-C to HDMI adapter از اپل آخرین قواره ندارد و اختصاصی اتصال رعد و برق.

با استفاده از یک Lightning to HDMI adapter را به رسانه های خود را به صفحه نمایش بزرگ دارای تعداد زیادی از جنبه های منفی است. اولین و مهمترین اتصال سیمی به جای بی سیم. مطمئن شوید که شما در حال مصرف هر یک از شما از Wi-Fi پهنای باند اما شما به احتمال زیاد دست به راحتی از کوه در می رم از طریق فیلم از آسایش خود را از نیمکت. وجود دارد برخی از شکایات در مورد قطعنامه تناقضات و نرمتر تصاویر که با استفاده از یک کابل برای اتصال iDevice خود را به یک صفحه نمایش بزرگتر است.

اما اگر شما انتخاب می کنید برای رفتن با این روش به هر حال فقط پیش بروید و قلاب خود آداپتور را به دستگاه شما. با استفاده از یک کابل HDMI برای اتصال iPhone یا iPad خود را به تلویزیون خود را از طریق آداپتور. مطمئن شوید که شما روشن کردن تلویزیون خود به ورودی که در آن گوشی یا تبلت متصل است. در عرض چند ثانیه دستگاه شما به طور خودکار شروع به ارسال داده های صوتی و تصویری به تلویزیون خود را. توجه داشته باشید که تصویر پیش بینی شده بر روی تلویزیون خود را روی صفحه نمایش خواهد شد کمی به تاخیر افتاد. این تاخیر ناشی از آداپتور تبدیل سیگنال است و نه نقص.

اپل آداپتور همچنین اجازه می دهد تا شما برای اتصال آی فون خود را یا آی پد به یک مانیتور با ورودی HDMI. و اگر با استفاده از HDMI ممکن است به هر دلیل اپل ارائه شده است Lightning to VGA adapter ($49) نیز هست. این است که سازگار با اکثر تلویزیون ها و مانیتور کامپیوتر, اما آن را نمی توانید انتقال هر صوتی.

روش 3: استفاده از اپل تلویزیون و پخش

شما شنیده ام از اپل تلویزیون شما نیست ؟ آن است که اپل set-top box که به شما اجازه می دهد لذت بردن از فیلم و موسیقی خود را بر روی تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ است. همچنین می آید با پشتیبانی پخش اجازه می دهد به صورت معکوس روی صفحه نمایش از آی فون خود را یا آی پد در سمت راست بر روی تلویزیون خود را – صفحه نمایش به صورت بی سیم بیش از خانه خود را از Wi-Fi.

امکان پخش معکوس بیش از تلویزیون اپل فرآیند بسیار سر راست است. شما فقط باید مطمئن شوید که هر دو iDevice خود را و خود را به تلویزیون اپل متصل به همان شبکه Wi-Fi. هنگامی که مراقبت از یک پخش آیکون را نشان می دهد تا در مرکز کنترل خود را. ضربه بزنید تا آن را انتخاب کنید تلویزیون اپل و فعال کردن معکوس. Voila! صفحه نمایش دستگاه خود را در حال حاضر نشان می دهد تا بر روی تلویزیون خود را.

روش 4: با استفاده از رفلکتور یا نرم افزار های دیگر

بیایید می گویند که شما می خواهید برای لذت بردن از با استفاده از iPhone یا iPad خود را بر روی یک صفحه نمایش بزرگتر مانند بر روی کامپیوتر خود را, اما هیچ یک از روش های مذکور مناسب نیازهای شما و یا بودجه. نیز وجود دارد یک گزینه سوم – دانلود نرم افزار 3rd حزب کمک می کند که آی فون خود را و کامپیوتر شما را به ارتباط برقرار.

ما در بر داشت بازتابنده 3 تا بود برای ما ، در یک کلام آن را تبدیل به یک کامپیوتر می شود آن را یک مک و یا کامپیوتر را به یک پخش گیرنده. این نرم افزار با این نسخهها کار به صورت بی سیم از طریق Wi-Fi و یا از طریق USB در مورد کامپیوتر خود را با یک آداپتور Wi-Fi. به طور کلی آن است که بسیار سرد و راه حل ارزان و دارای یک نسخه آزمایشی رایگان به مدت 7 روز اگر شما مایل به آن را امتحان کنید برای اولین بار.

استفاده از آن را به بازی فایل های ویدیویی بزرگ بیش از Wi-Fi است که ایده آل نیست با توجه به برخی از لگ و فریم پرش, اما این یک راه بسیار خوبی برای به اشتراک گذاشتن عکس خود را از آخرین سفر بر روی صفحه نمایش بزرگ است.

برای استفاده از رفلکتور بی سیم فقط با دریافت نرم افزار از وب سایت خود را و آن را راه اندازی بر روی کامپیوتر شما. توجه داشته باشید که یک پنجره ممکن است تا موسیقی پاپ در همه, اما یک آیکون در سینی که برنامه شما قطعا باید در حال حاضر نشان می دهد که بازتابنده است و در حال اجرا. این نشانه خود را برای رسیدن به آی فون خود را یا آی پد و فعال کردن پخش از مرکز کنترل. اگر دکمه پخش است و در حال حاضر مطمئن شوید که کامپیوتر شما و تلفن و یا قرص خود را بر روی همان شبکه های بی سیم. با استفاده از بازتابنده بیش از USB فقط به عنوان آسان – فقط سیم تا دستگاه خود را به کامپیوتر شما و راه اندازی نرم افزار. سپس شما می توانید پخش را فشار دهید در مرکز کنترل خود را. توجه داشته باشید که اگر کامپیوتر شما توسط سیمی به روتر Wi-Fi را iDevice خود را متصل به بازتابنده هنوز هم باید کار بیش از هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im