چگونه از ویروسی ‘Plandemic’ تصویری یک کودک پوستر برای coronavirus اطلاعات غلط

  • از زمان آغاز شیوع کروناویروس که رفت تا تبدیل به یک کشنده جهانی همه گیر اسطوره ها و اطلاعات غلط رفته اند دست در دست با گسترش ویروس — که در حال حاضر بیمار بیش از 4.4 میلیون نفر در سراسر جهان است.
  • تقریبا نیم ساعت فیلم با عنوان Plandemic تبدیل به یک نوع از کودک پوستر برای coronavirus اطلاعات غلط توقیف شدن توسط سیستم عامل رسانه های اجتماعی اما پیدا کردن یک آماده و پذیرای مخاطبان در گوشه های تاریک از اینترنت.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

نشانه ای از یک قاره در اخیر جمع آوری در کالیفرنیا اعلام کرد: “ما بر روی این plandemic! باز CA در حال حاضر.”

در صورتی که شما به نوعی از دست رفته و آنچه که در اشاره به این که shoutout به یک نزدیک به نیم ساعته تصویری به همین نام که آپلود شد به اینترنت در اوایل این ماه که به سرعت شروع به گردش در Facebook و YouTube در راه خود را به تبدیل شدن به یک نوع کودک پوستر برای اطلاعات غلط در coronavirus سن. خود محور است مصاحبه با جودی Mikovits یک زیست شناس مولکولی سابق که ادعا میکند یک تعداد وحشی ادعا می کند — مانند مشاجره است که مقامات بهداشتی در آمریکا در حال باد coronavirus اعداد بر روی هدف و گروه شوم از نخبگان از جمله بیل گیتس و دکتر Anthony Fauci است که با استفاده از این بحران برای پول است.

این نوع از چیزی که است که در گردش متاسفانه پس از تقریبا ابتدای شیوع کروناویروس. اسطوره ها و اطلاعات غلط را گسترش بسیار زیادی را در خط با این ویروس خود به خود منجر به یک رشته از محبوب-هنوز-اشتباه مفروضات در مورد COVID-19. یکی از فاحش ترین دروغ در مورد این ویروس هر چند یکی گسترش این Plandemic تصویری است که احتمالا بیشتر مسئول رسانه های اجتماعی خود را blackout — آن ادعا را که با پوشیدن یک ماسک صورت می تواند شما را بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیمار از coronavirus.

در واقع یک Facebook هرزه اشاره کرده است که ادعا می کنند به دلیل این شبکه اجتماعی پاک آن را از خدمات در مارس 6, روز یوتیوب نیز همین بود.

Mikki ویلیس فیلمساز پشت تصویری است unapologetic.

“ما ساخته شده این ویدئو به ویروسی,” او گفت: لس آنجلس تایمز. “ما می دانستیم که این نام تجاری بود که توطئه و تکان دهنده است. متاسفانه در این سن شما نوع که به این باشد که به مردم توجه شود. اما که آن را به ویروسی به این درجه من فکر نمی کنم هر کسی می تواند پروژه است.”

ویلیس به این روزنامه گفت: او پرداخت می شود برای این فیلم هزینه های تولید و رانده شد در بخشی از نگرانی های خود را در مورد واکسن و ادراک او است که صنعت داروسازی فاسد است. دومی که با الهام از مرگ مادر او از سرطان در زمانی که او یک مرد جوان بود چیزی که او فکر می کند آورده بود حداقل در بخشی درمان های پزشکی که ممکن است تشدید بیماری او.

از طریق متقابل آشنایان ویلیس ملاقات Mikovits (که ستایش ضد vaxxers). و به آمده تا با این عنوان از خود فیلم ویلیس تبدیل به — که در آن دیگری است ؟ — his followers on Facebook.


Coronavirus معترضین جمع آوری در CA منبع تصویر: اتین LAURENT/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر