چگونه بیمه خدمات درمانی coronavirus تماس با ردیابی برنامه با این نسخهها کار

  • بریتانیا خدمات بهداشت ملی منتشر کرده است coronavirus تماس با ما-ردیابی نرم افزار که آن را ساخته شده بدون اپل-گوگل API.
  • بیمه خدمات درمانی ردیابی برنامه در حال حاضر در حال تست در جزیره موجود زنده قبل از اینکه مستقر به طور گسترده تر.
  • این برنامه شده است برای انتقاد از درخواست محل داده و ممکن است همیشه کار به عنوان در نظر گرفته شده.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تهاجمی تست و دقیق تماس ردیابی دو چیز هر کشور باید به حد گسترش یک بیماری عفونی مانند رمان coronavirus. برخی از آنها ثابت کرد چقدر خوب است که می تواند از جمله کشورهایی مانند آلمان و ایسلند و نیوزیلند و کره جنوبی. دیگران مثل آمریکا و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و انگلستان موفق به آن را انجام دهد, توضیح می دهد که بالا بودن تعداد موارد و مرگ و مير در این مناطق. آلمان تهاجمی آزمایش همچنین نشان داد عمده COVID-19 caseload اما این کشور قادر به نگه داشتن مرگ و میر بسیار پایین تر از دیگر کشورهای اروپایی است.

سازگار و تست تماس با ردیابی را برای ادامه یک بار اجتماعی فاصله اقدامات سست و اقتصاد شروع به باز کردن. این تنها راه برای جلوگیری از شیوع آینده گرفتن موارد جدید زودرس و کاهش تعداد مرگ و میر بیماران را درمان دیر. اپل و گوگل را به ایجاد یک استاندارد API است که اجازه می دهد کشورها برای ساخت برنامه ردیابی است که کار بر روی آی فون و آندروید در حالی که حفاظت از حریم خصوصی کاربر. اما کشورهایی مانند فرانسه و انگلستان باید برنامه های خود را برای ردیابی COVID-19 بيمار. در حال حاضر بریتانیا NHS منتشر کرده است برنامه خود را که در دسترس است بر روی آی فون و آندروید.

بیمه خدمات درمانی می خواهد به جمع آوری بسیاری از داده های کاربر. این استدلال است که می تواند به دانشمندان در جمع آوری اطلاعات از کاربران است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تحقیقات آینده است. به همین دلیل بیمه خدمات درمانی رفت و راه خود را — بیمه خدمات درمانی تماس ردیابی احترام نیست همان اصول رازداری اپل و گوگل در حال برنامه ریزی برای API خود را.

مشکل اصلی با این برنامه این است که همیشه ممکن است قادر به ایجاد یک بلوتوث دادن بین دستگاه ها چون برنامه نیاز به در روی صفحه نمایش است که به اتفاق می افتد. 9to5Mac توضیح می دهد:

که بدان معنی است که اگر من نشسته در کنار شما و چک کردن ایمیل من در حالی که شما در حال بازی یک بازی نه از ما دریافت بلوتوث کدهای از دیگر معنی این نرم افزار دارای هیچ راهی برای دانستن است که ما در تماس نزدیک. در مقابل برنامه های ساخته شده با استفاده از اپل/گوگل API ارسال و دریافت کدها همه از زمان.

اپل-گوگل API تضمین می کند که گوشی می توانید به هر یک از دیگر از طریق بلوتوث بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش.

این برنامه نیز مطرح نگرانی های حریم خصوصی در مورد داده های مکان. مقدماتی صفحه توضیح می دهد که چه برنامه است و پس از آن یک صفحه نمایش دوم نیروهای شما را به “نیمه اول از خانه خود را کد پستی.” اما بیمه خدمات درمانی گفت: در یک پست وبلاگ که برنامه نمی خواهد جمع آوری داده های مکان خود را و تصویر بالا می گوید: اطلاعات مورد نیاز برای بیمه خدمات درمانی توانایی برای پاسخ به محلی شیوع است.

بعد از آن شما اجازه می دهد تا بلوتوث دسترسی و فشار اطلاعیه برای برنامه به کار می کنند:

هنگامی که شما پیکربندی تماس با ردیابی نرم افزار شما یک تایید است که “این برنامه به درستی کار” به عنوان زیر دیده می شود. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این نرم افزار در واقع کار خواهد کرد.

در واقع بیمه خدمات درمانی در حال حاضر فقط تست نرم افزار در جزیره موجود زنده که به معنی آن را نمی خواهد در واقع تا زمانی که بیمه خدمات درمانی شروع می شود نورد از این برنامه بیشتر به طور گسترده ای.

یک مسئله دیگر که بهداشت و درمان کارگران باید آگاه باشند از. آنها را مجبور به خاموش کردن بلوتوث در حالی که در محل کار برای جلوگیری از مثبت کاذب. این ایده در اینجا این است که پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی کار با COVID-19 بيمار خواهد شد با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی است که جلوگیری از انتقال. همین مسئله ممکن است تحت تاثیر برنامه های ساخته شده در اپل-گوگل استاندارد زمانی که آنها در حال استفاده در بیمارستان.

انگلستان مقامات هنوز هم ممکن است تبدیل به اپل-گوگل API جدید گزارش می گویند. همانطور که برای اپل-گوگل استاندارد این دو شرکت منتشر شد, مفاهیم, چگونه برنامه های ساخته شده بر روی API خود را به کار خواهد کرد. در اینجا چیزی است که انتظار می رود.

منبع تصویر: Anut21ng عکس/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im