• رمان coronavirus عوارض شدید شامل تنگی نفس است که ممکن است به درمان با اکسیژن تراپی و یک دستگاه تنفس مصنوعی.
  • بیمارانی که تجربه علائم خفیف خواهد بود دستور به ماندن در خانه تا زمانی که وضعیت آنها بدتر, اما آنها نیاز به صترلزرس برای اندازه گیری خون-اکسیژن اشباع است.
  • اپل دیده بان سری 6 شایع است به ویژگی های خون-اکسیژن سنسور است که می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی COVID-19 بیماران و همچنین به عنوان کسانی که با دیگر تهدید کننده زندگی شرایط پزشکی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus بیماری است که به ظاهر یا در نزدیکی اوج خود در بسیاری از کشورها است. پس از آن زندگی را به برخی از درجه ای از حالت عادی اگر چه ما باید برای حفظ و دفاع ما تا حداقل تا یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است. اجتماعی فاصله اقدامات سهولت ممکن است اما ما هنوز هم می خواهید به نگه داشتن شستن دست ما اغلب با پوشیدن ماسک و اجتناب از جمعیت. Coronavirus را نمی توان ریشه کن فقط رتبهدهی نشده است, و شیوع بیماری هنوز هم ممکن است.

برخی انتظار یک دوم بزرگ coronavirus موج در پاییز اما دفعه بعد در اطراف مقامات نمی توان با تعجب. و در زمان بعد از عمده COVID-19 اپیدمی اتفاق می افتد و یا هر گونه بیماری ناشی از عموزاده از این coronaviruses مطرح می شود ممکن است ما باید یک سلاح جدید در اختیار ما: اپل دیده بان سری 6.

شایع ترین COVID-19 علائم شامل تب, خستگی, سرفه و تنگی نفس. در حال حاضر خفیف تا متوسط موارد به درمان در خانه و بیمارستان در حال غرق با موارد شدید است که نیاز به توجه فوری. و در حالی که برخی از بیماران ممکن است تجربه هر یک از علائم دیگر می تواند به صورت یک نبرد دشوار. این خاص پاساژ جلب توجه من چند هفته پیش زمانی که نیویورک تایمز معاون سردبیر جسیکا Lustig دقیق او استرس زا و خسته کننده تجربه در درمان شوهرش در خانه (تاکید معدن):

در حال حاضر وجود دارد بیش از حد عجله به جلو و عقب مطمئن شوید T یک شام کمی — فقط یک کاسه کوچک سوپ فقط اشتها آور, واقعا, که او قادر به بو که او دعوا تهوع به خفه کردن — گرفتن حرارت نظارت خود اکسیژن اشباع سطح با نوک انگشت oximeter پالس آورده توسط یک دوست از داروخانه در مشاوره دکتراو را گرفتن و چای توزیع meds خود شستن دست من بارها و بارها ارسال پیام به دکتر بگم T بدتر است دوباره در کنار او ایستاده در حالی که او سرفه را پوشش می دهد مالش زانو های خود را از طریق پتو.

من به شما گفت که من شروع به ضبط من متوسط خوانش چند هفته پیش حتی اگر من هیچ نشانه. فکر من این است که اگر من این بیماری بدون هر گونه نشانه های این خوانش ممکن است کمک کند. اگر من آن را دریافت سنبله در درجه حرارت که من اندازه گیری باید به اطلاع من که چیزی درست نیست. اما شما نمی توانید اندازه گیری سرفه یا خستگی عینی و شما نیاز به یک پالس اکسیمتر به خون خود را اندازه گیری-اکسیژن.

که پارامتر است و حتی مهم تر از درجه حرارت خود را قرائت وقتی که می آید به صرفه جویی در زندگی خود. اکسیژن اشباع سطح است آنچه را متقاعد خواهد کرد دکتر خود را به حرکت می کند شما به اکسیژن درمانی در بیمارستان و سپس به دستگاه تنفس مصنوعی. چرا که بیمارانی که دچار موارد شدید COVID-19 هستند به معنای واقعی کلمه مبارزه که برای دریافت اکسیژن در. ویروس دفن خود در ریه ها که در آن طول می کشد بیش از سلول های انفرادی به تکثیر خود را از بین بردن بافت ریه در این فرآیند است.

نشت در اوایل ماه مارس ادعا کرد که سازمان دیده بان اپل سری 6 با یک سنسور است که می تواند خون اندازه گیری-اکسیژن. به عبارت دیگر محبوب ترین پوشیدنی در جهان می تواند از ویژگی های دقیقا صرفه جویی در زندگی از ویژگی های است که بسیاری از coronavirus بیماران می تواند با استفاده از.

COVID-19 نیست و تنها بیماری است که خون را تحت تاثیر قرار-سطح اکسیژن و اپل دیده بان می تواند گرفتن بیماری های دیگر که بر تنفس خود را به عنوان به خوبی. اما در آینده بسیار نزدیک آینده اپل دیده بان می تواند تشخیص اشباع اکسیژن تغییرات به عنوان آنها رخ می دهد و صدای زنگ. در مورد آینده شیوع بیماری که در بیمارستان ممکن است تاخت و تاز یک دستگاه مانند اپل و سری 6 می تواند به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی برای برخی از بیماران است.

یک مفهوم مشابه در حال حاضر در حال تست در کلیولند اوهایو که در آن یک تیم از محققان ایجاد یک برنامه آزمایشی به معنای گرفتن تغییرات سطح اکسیژن خون. برخی از بیماران که بیمار به اندازه کافی برای بستری هستند به خانه فرستاد با یک دستگاه که به نظر می رسد مثل این:

آن را دست و پا گیر و آن را دقیقا مد روز اما مچ مانیتور می فرستد سیگنال به تلفن همراه خود و آن داده است و سپس فرستاده شده به یک ایستگاه نظارت عمل توسط پزشکان و پرستاران. “در نهایت آنها به خانه و می دانم که کسی در حال تماشای تنفس و سطح اکسیژن که نشانه های اولیه که کسی در حال رفتن به مریض و آن را به آنها می دهد صلح از ذهن” دکتر پیتر Pronovost گفته سی ان ان.

در این گزارش به تجربه 54 ساله بیمار که به خانه فرستاده شد با پوشیدن این دستگاه در ماه مارس 27th. در آوریل 1st آنها به نام او بنابراین او می تواند آمد به ER بلافاصله. این سنسور اطلاعات فرستاده شده که شامل خون پایین-اکسیژن خوانش و ممکن است زندگی او را نجات داد. بیمار صرف هفت روز در بیمارستان که در آن او داده شد درمان با اکسیژن است.

این دستگاه کوچک کمک کرد تا زندگی او را نجات داد. این چیزی است که اپل دیده بان سری 6 می تواند انجام دهد. اپل دیده بان در حال حاضر مانیتور پالس خوانش و می توانید سریع EKGs. ترکیب که با سقوط هشدار و خون-سنسور اکسیژن و دیده بان اپل ممکن است تبدیل به یک ابزار ارزشمند در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. آینده اپل دیده بان خواهد شد گران تر از Masimo SafetyNet دستگاه در تصاویر بالا bu پالس اکسیمتر در تصویر بالا نیز تنها در خدمت یک هدف.

که گفت:, دیده بان اپل سری 6 خون-اکسیژن سنسور هنوز به تایید شده توسط اپل. این گجت که انتظار می رود رونمایی از این در ماه سپتامبر در کنار آیفون 12.

منبع تصویر: Lukas Gojda/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im