چقدر دیده بان اپل هزینه دارد ؟

دیده بان اپل تبدیل شده است چنان محبوب است که آن را outsold کل سوئیس دیده بان صنعت در طول سه ماهه آخر سال 2019. اگر چه طراحی از اپل دیده بان در بدن باقی می ماند تا حد زیادی همان بین مدل های اپل ساخته شده است که تلاش برای ارائه به اندازه شخصی که ممکن است به سازمان دیده بان اپل مناسب برای هر مچ دست و شیوه زندگی است.

حرکت نزولی است که وجود دارد هیچ پاسخ به این سوال از یک دیده بان اپل قیمت. بین اندازه های مختلف مواد و گروههای کل می تواند شدید و حتی رسیدن به ارقام چهار. در زیر شما پیدا کردن برخی از محبوب ترین ترکیبات و چقدر هر یک از آنها هزینه.

البته وجود دارد بسیاری از خرده فروشان که فروش اپل واچ اما پیگیری از تمام نوسانات قیمت در میان آنها نزدیک به غیر ممکن است. به همین دلیل ما فقط با تمرکز بر روی قیمت ها در Apple.com.

اپل دیده بان سری 5 قیمت

اپل دیده بان سری 5 است که در حال حاضر آخرین اپل را ارائه کرده است. می آید در دو اندازه. آلومینیوم مدل را می توان خرید یا با GPS یا GPS+همراه اتصال تمام مدل های دیگر می آیند تنها با GPS+Cellular. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مدل ما را بررسی کنید اپل دیده بان سری 5 نقد و بررسی.

اپل دیده بان سری 5 40mm قیمت

*برای قیمت GPS+همراه مدل اضافه کردن $100

اپل دیده بان سری 5 44mm قیمت

*برای قیمت GPS+همراه مدل اضافه کردن $100

اپل دیده بان سری 3 قیمت

اپل دیده بان سری 3 مدل منتشر شد در سال 2017 و در حال حاضر به عنوان یک گزینه بودجه اگر شما می خواهید برای دریافت یک اپل سازمان دیده بان به طور مستقیم از اپل. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مدل ما را بررسی کنید اپل دیده بان سری 3 نقد و بررسی.

اگر شما به دنبال برای گروه های مختلف گزینه برای سازمان دیده بان اپل سری 3, نگران نباشید, اپل دیده بان باند قابل تعویض میان نسل ها. شما فقط مجبور به پرداخت توجه به اندازه مورد. 38mm و 40mm موارد به اشتراک گذاری همان گروهها و پس از انجام 42mm و 44mm موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de