چگونه ال جی ساخته مخملی زیباترین 5G midranger در اطراف

به جای انتشار یک قابل پیش بینی G9 گل سرسبد ال جی در زمان thornier جاده و به طور کامل نونما نه تنها نامگذاری مفهوم آن بهار خط, بلکه آن را به نظر می رسد. به جای uninspiring G-سری اعداد که به ندرت ثابت با آمار مصرف کنندگان این شرکت در حال حاضر دارای یک جدید مخمل گوشی با نام بازتاب آن فردیت.

رئیس در میان نشانه های ثبتشده از یک طراحی متفاوت مفهوم “raindrop” دوربین تنظیم در پشت LG مخملی و آن را دقیقا الهام بخش برای این رویکرد جدید است که رئیس LG طراح به تازگی نشسته و صحبت در مورد.
آن را رهبری میل به شکستن با “مدرسه طراحی” جریان این روزها گفت: کیم یونگ هو اجرایی در ال جی, طراحی آزمایشگاه برای تلفن همراه خود را کسب و کار. در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند که چگونه ایده برای LG مخملی ظاهر بیرونی رسیده بود:

نتیجه ؟ خوب یک جای نامتعارف نگاه از پشت و چیزی که بلافاصله جلب توجه در دنیای غول پیکر, دوربین, جزیره اعجوبههای ترسناکی (به دنبال در شما S20 فوق العاده). Raindrop/اشک/dewdrop شکل گیری است علاوه بر تاکید با سیفون دو نفر از این سه لنز با سطح عقب. دوباره بر خلاف کسانی که زشت بیرون زدگی ما می بینیم به سمت چپ و راست این روز است.

این دوربین نه تنها امضا طراحی قطعه هر چند که ال جی ارائه خواهد شد مخملی در انواع سرد جدید پس از اتمام و کسانی که قادر به نگاه بسیار متفاوت از زاویه دید.

با توجه به کیم “ما پشته صدها نانومتر-نازک فیلم های ساخته شده با مواد مختلف و شاخص انکساری. این مواد مختلف منعکس کننده نور در راه های متنوع است که برای تولید colorfulness از پوشش.”

LG مخملی preorder قیمت و مشخصات

با توجه به این که ال جی استفاده می شود ایالات متحده و کره ای گروه تمرکز هنگامی که خانههای گلی خالی مخملی را طراحی و آن را امن فرض کنیم که از آن خواهد شد راه اندازی در حداقل این دو کشور. در واقع آن است که در حال حاضر در پیشسفارش برای معادل $730 در ارز محلی و احتمالا هزینه کمی کمتر stateside را به عنوان این چیزها بروید.

LG مخملی مشخصات لیست:

  • صفحه نمایش: 6.7″ 1080p 20.5:9 نسبت ابعاد
  • پردازنده: گل میمون 765 5G
  • RAM: 8GB
  • ذخیره سازی: 128GB
  • اصلی دوربین: 48MP اصلی + 8MP زاویه + 5MP عمق
  • دوربین 16MP
  • باتری: 4300mAh

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>