• مارول در فیلم و مجموعه تلویزیونی را هرگز همان خواهد بود بدون آهن که قربانی زندگی خود را در صحنه یاد در پایان Endgame برای نجات هر کس دیگری.
  • اما برخی از شایعات ادعا کرد که مارول و رابرت داونی جونیور ممکن است کار بر روی یک مرد آهن به زندگی بازگشت و Avengers.
  • وجود دارد راه هایی برای بازگرداندن ابرقهرمان بدون اذیت نمودن Endgameو داستان شروع می شود که با طیف فاز 4 ممکن است آن را همه ممکن است.

مرد آهن است یکی از سه اصلی Avengers که بازنشسته شد در آخر بازیاگر چه کلمه “بازنشسته” را انجام نمی عدالت به شخصیت arc. تونی استارک در نهایت قربانی بازی او رفت تا نهایت صرفه جویی را که همه او را دوست خواهد زنده ماندن بزرگترین درگیری این سیاره تا به حال دیده بود. و او به زودی پس از خوراکی انگشتان دست خود را. این چیزی است که در مورد راه بی نهایت حماسه به این نتیجه رسیدند. بی نهایت جنگ و پایانی نیست خود فیلم به طور منظم که در آن تمام شخصیت های شما را دوست دارم آن را زنده در پایان در حالی که شکست دادن تمام مردمان بد. مانند در زندگی واقعی فداکاری باید ساخته شود و قهرمانان درگذشت. بیوه سیاه نیز درگذشت و کاپیتان امریکا در واقع بازنشسته به یک جهان متفاوت است. که قربانی Avengers ساخته شده به ضرب و شتم Thanos برای خوب است.

با که در ذهن من اغلب استدلال می کنند که با داشتن هر یک از این قهرمانان به ارمغان آورد به اصلی MCU جهان در آینده خواهد خراب کردن آخر بازی legacy. اما, وجود دارد راه های شگفت انگیزی به این قهرمانان بازگشت به واقعیت اصلی در یک پست-آخر بازی آینده در واقع بدون سرقت از آنها را از heroics در آخرین Avengers قسط. و اگر وجود دارد یک قهرمان است که بسیاری از طرفداران می خواهم به عقب که مرد آهن.

شده است وجود دارد افزایش بحث که به تازگی مارول و رابرت داونی جونیور در حال کار بر روی آوردن مرد آهن بازگشت. هیچ چیز رسمی است البته ما هنوز برای دیدن هر گونه معتبر شایعه از معمول خودی.

همه ایده های برای احیای تونی استارک و جو روگان پیشنهاد یکی در مصاحبه با RDJ. Avengers خواهد به سادگی نیاز به آهن مرد برگشت و آنها فقط می خواهم مجموعه ای در حرکت است که زمان ماشین آلات و او را از جایی.

اگر هر چیزی مارول در حال حاضر ما آماده شده برای یک طیف که در آن شخصیت ما عشق نیست دقیقا شخصیت ما عاشق. این Loki که ظاهر خواهد شد در Loki ما نیست Loki. این Loki از سال 2012 که قادر به فرار از Avenges پس از گرفتن نگه دارید از فضای سنگ. همه چیز است که اصلی Loki را برای نجات خود از آن لحظه تا زمانی که Thanos او را کشته پاک شده. ما در حال حاضر شاهد متفاوت Loki است که به نوعی زمین در طیف.

جدید Gamora یک نسخه 2014 از معشوق نگهبان یکی که نه در عشق با کاهش یافته کوین نشده است. Thanos کشته Gamora در نهایت جنگ به روح سنگ. او نمی توانست به ارمغان آورد یک بار هالک جامعی انگشتان دست خود را در بازی پایانی به دلیل مرگ او بخشی از یک معامله است که قابل برگشت نیست. این روح برای یک روح مانند ناتاشا. بنابراین Guardians of the Galaxy, Vol. 3 را به ما نشان می دهد متفاوت Gamora.

آخر بازی هم ما به ارمغان آورده نسخه دوم از Thanos کسی که آمد از 2014 واقعیت بود که در نهایت تبدیل به خاکستر بر روی زمین است. همان می رود برای سال 2014 سحابی که نفوذ Avengers را به پدر او از طریق ماشین زمان است.

اجازه دهید فراموش نکنید که حتی استیو راجرز است و بازنشسته برای سال 1948 در یک واقعیت که در آن او در حال حاضر وجود دارد. نسخه اصلی او خواب است در زیر یخ و ادامه خواهد داد به انجام این کار را برای چند دهه.

اضافه کردن به که این شکل تغییر Skrulls که به نوبه خود می تواند به هر کسی و شما شروع به درک که مارول است که به آرامی به آموزش مخاطبان به مقابله با یک جهان که در آن همه چیز نیست آنچه در آن به نظر می رسد. یا بهتر است گفت: برخی از قهرمانان مورد علاقه ما نیست در واقع شخصیت های ما در عشق با سقوط کرد. آنها فقط شبیه اصل. جدید Loki و Gamora بهترین نمونه از آن است.

این سرآغاز ما به ارمغان می آورد به CBR را در یوتیوب در پایان این پست که توضیح می دهد که چگونه مرد آهنین می تواند بازگشت به طیف. همانطور که شما ممکن است مشکوک در حال حاضر تنها راه برای آوردن تونی استارک بازگشت و نگه داشتن Endgame داستان دست نخورده است و با داشتن RDJ بازی نسخه دیگری از آهن است. اما این مرد آهنین نمی آمد از گذشته در راه است که روگان پیشنهاد شده است.

در عوض مرد آهن خواهد پیوست شود با Avengers طریق راز جنگ های داستان است. نسخه های مختلف از استارک خود را پیدا کنید نیاز به هم پیوستن Avengers اصلی MCU جدول زمانی در مبارزه از زندگی خود را. یا, بهتر است, این جایگزین مرد آهن می تواند یکی از خائنانی که ما Avengers را مجبور به غلبه بر یکی از آینده های کلیدی, فیلم, آینده, MCU فاز.

آنچه واقعا در مورد همه این است که آن را کاملا کار می کنند. RDJ داده می شود یک طرح جدید برای این استارک شخصیت تنوع. او می خواهم هنوز ارائه مقدار زیادی از تونی ما را به عشق رشد کرده و در تعامل با Avengers. اما آیا او می تواند یک دوست و یا دشمن این یکی خواهد بود بسیار متفاوت تونی و مارول می تواند شخصیت در یک بسیار متفاوت arc.

حتی پس از آنچه به نظر می رسد روشن است که هر نسخه از تونی استارک خواهد بازگشت به طیف او نمی تواند یک بخش مرکزی از اصلی MCU داستان. حتی اگر او متفاوت مرد آهنین نمی تواند اصلی آونجر و آن را به دلیل آنچه اتفاق افتاده است در آخر بازی. روشن است که مارول می خواهد برای کشف شخصیت های دیگر و ما باید مقدار زیادی از ابرقهرمانان که ما حتی دیده می شود. مهم نیست که چقدر درخشان اسکریپت برای آوردن تونی به عقب ممکن است او هنوز هم بخشی از گارد قدیمی است که در حال حاضر جایگزین شده است.

مارول می تواند یک شبیه حرکت با شخصیت های دیگر که در حال حاضر از بین رفته اند از جمله بیوه سیاه, کاپیتان امریکا, و هر کس دیگری که ممکن است از بین رفته اند به تازگی. که چرا راز جنگ داستان بسیار هیجان انگیز است. ما باید منتظر فاز 4 به جریان دریافت کنید که راه داستان در جریان است. در ضمن CBR ارائه می دهد یک روکش از راز جنگ داستان را فراهم می کند و نمونه هایی از متناوب آهن در مردان است که می تواند دوباره Avengers.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net