• آن را نه فقط در افرادی که نمایشگاه coronavirus علائم است که می تواند گسترش COVID-19. بدون علامت حامل می تواند مسری به عنوان یک کشنده مورد COVID-19 از کالیفرنیا بار دیگر ثابت می کند.
  • یک مرد با حضور حزب کباب کردن پس از برخی از محدودیت ها برداشته شد در کالیفرنیا و او شروع به احساس بد در روز است که به دنبال.
  • او آزمایش مثبت و درگذشت COVID-19 چند روز پس از دریافت نتیجه آزمون. اعتقاد بر این است که او آلوده توسط یک ناقل بدون علامت که با حضور همان رویداد است.
  • که بدون علامت فرد آگاه از مثبت خود را تشخیص زمانی که او رفت اما او فکر کرد که او می تواند آلوده نیست هر کسی که از آنجا که او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. نزدیک به یک دوجین از دیگران در حضور در حزب آلوده شدند.

ما شده ایم در برخورد با رمان coronavirus برای نزدیک به شش ماه است اما این بیماری به مراتب از بودن موجود است. این در واقع تنها مخالف به عنوان جهان در برخورد با افزایش موارد است. بیش از 200 ، 000 نفر تشخیص داده شد در جولای 1st, از جمله بیش از 50 ، 000 آمریکایی است. هر دو چهره های جدید هستند, سوابق داشتن پیشی قبلی اوج. هر کس شنیده است چگونه خطرناک این بیماری می شود اما مردم هنوز هم می تواند به توقف خود را از درگیر شدن در رفتار مخاطره آمیز است که می تواند به نفع گسترش COVID-19. آخرین مثال از کالیفرنیا که در آن یک ناقل بدون علامت ممکن است آلوده به نزدیک به ده نفر در یک پارتی از جمله 51 ساله که بعد از درگذشت COVID-19 عوارض.

“من یک زن و شوهر از هفته پیش … به خاطر حماقت من من قرار داده و من و مادر و خواهر و خانواده درمانی در معرض خطر” توماس Macias نوشت: در Facebook فقط یک روز قبل از مرگ. “این شده است یک تجربه بسیار دردناک است. این هیچ شوخی است. اگر شما مجبور به بیرون رفتن پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله. … امیدوارم با کمک خدا من قادر خواهید بود برای زنده ماندن این است.”

مرد رفت و به یک حزب نزدیک به جامعه خود در لیک ال سینور کالیفرنیا در ماه گذشته. به زودی پس از حزب او شروع به احساس بیمار. Macias تست شده در ژوئن 15th کردم و خود نتیجه مثبت سه روز بعد. او نوشت: پیام فوق در ژوئن 20, قبل از عبور از دور فقط یک روز بعد.

Macias نبود تنها کسی که گرفتار COVID-19 در حزب. یکی از دوستان خود رسیده و بعد به او می گویند او تا به حال coronavirus و که او می دانست که تشخیص زمانی که او در این حزب حضور داشتند. اما او فکر نمی کنم او می تواند آلوده کسی چون او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. مرد به پایان رسید تا آلوده کردن حدود ده نفر در این رویداد است.

“درک ما این است که یک آقایی بود به نام او و گفت:” هی من در حزب من می دانستم که من مثبت بود. من کسی را بگویم که'” برادر در قانون Gustavo لوپز گفته سی ان ان. “من فکر می کنم این آقا بود پشیمان نیست و همه گفتن و از او خواستار افرادی که در حزب به توصیه آنها تست شده است.”

Macias ناراحت شد اما سرزنش خود را برای خطا در قضاوت این گزارش یادداشت ها. او یک دیابتی که به سختی کردم قبل از این محدودیت برداشته شد.

ما صحبت در مورد این واقعیت است که حامل بدون علامت ممکن است به نظر می رسد کاملا خوب است اما آنها می تواند گسترش ویروس به دیگران است. بدن خود رنج می برند می تواند همان نوع از آسیب به افرادی که دچار علائم. مطالعات در حال حاضر تایید کرد که. زمین-شیشه opacities مشاهده شده در CT نتایج جستجو برای افرادی که تا به حال هیچ نشانه ای از این بیماری است. که اثبات این ویروس ضرب در داخل بدن و این نشان میدهد که بیماران بدون علامت می تواند خطرناک باشد برای همه.

Dr. Anthony Fauci توضیح داد که این asymptomatics که در حال ساخت آن را سخت تر برای مهار این بیماری است. او به تازگی جزئیات جدید تست روش برای افزایش جستجو برای حامل بدون علامت و به طور بالقوه آهسته سرعت انتقال.

تشخیص مثبت خواهد بود هر گونه خوب در توقف گسترش اگر بدون علامت شخص نمی منزوی به عنوان دستور و یا اگر او یا او نمی پوشیدن ماسک هنگامی که در عمومی. این California, پارتی, فوق, فوق العاده غمگین مثال همه چیز را اشتباه رفتن. کسی که آلوده شد با حضور شلوغ رویداد و تصویب ویروس به چند نفر از جمله یک مرد که درگذشت. او معنی نیست که به هر کسی آلوده اما او زنده برای بقیه عمر خود را دانستن است که او به احتمال زیاد مسئول برای دوست خود مرگ است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de