• آمازون مواجه شده است و این سخت ترین چالش برای مدل کسب و کار خود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مشتریان سیل خرده فروش اینترنتی با سفارشات و کشش و ظرفیت خود را به حد.
  • برای کمک به کاهش فشار و بهتر است رسیدگی به تقاضا برای چیزهایی مانند آمازون تازه و غذاهای کل بازار این شرکت اعلام کرده است تعدادی از مراحل از جمله تغییرات در نحوه تحویل بار توزیع شده است و همچنین استخدام ده ها هزار نفر از کارگران اضافی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به راحتی از تجارت الکترونیکی سریع و حمل و نقل رایگان برای اعضای نخست و به ظاهر بی پایان انتخاب از محصولات را انتخاب کنید در میان چیزهایی که آمازون به آموزش مشتریان خود را برای سال را برای اعطا. هر آنچه که شما می خواهید تنها با چند کلیک خواهید بود آن را در آستان خود را در یک ماده از روز. تا زمانی که COVID-19 coronavirus همه گیر وارد شده و به طور کامل طرح میتوانست به انتظارات مردم در مورد درجه ای که آنها می توانید بر روی تکیه آمازون در حالی که خرده فروش اینترنتی مدل کسب و کار کشیده شده است به حد لطف قرنطینه مشتریان با سفارشات.

اگر شما سعی می کنید برای سفارش یک محصول طبیعی در حال حاضر — هر چیزی از یک کتاب به یک جفت شلوار جین — شانس هستند که آمازون در حال رفتن به شما بگویم منظور نمی توان حمل تا زمانی که ممکن است. چرا که این شرکت با اولویت دادن به حمل و نقل از ملزومات در طول همه گیر — نه همه که راه و محصولات شما حتی می توانید سفارش. برای مثال این شرکت نمی خواهد اجازه دهید شما سفارش Purell صابون دست در این لیست است که حامل پیام زیر به جای “اضافه کردن به سبد خرید” را فشار دهید: “اولویت برای سازمان ها در خطوط مقدم در پاسخ به COVID-19.”

آمازون عمد undercutting آن ضمنی وعده تحویل سریع چیزی است که در نظر گرفته شده است به عنوان غیر قابل تصور در گذشته — حتی اخیرا در ماه ژانویه قبل از همه گیر منفجر شد. که بیشتر ناشی از بی سابقه ای افزایش تقاضا این شرکت دست و پنجه نرم با, است که در ادامه به ضرورت جدیدی را از خرده فروش — شامل مراحل جدید امروز اعلام کرد و همچنین بیش از آخر هفته.

برای یک چیز, آمازون می گوید: این استخدام برای برخی از 75,000 شغل جدید پس از در حال حاضر در آوردن بیش از 100 ، 000 کارگران در چهار هفته اخیر به عنوان یک نتیجه از coronavirus مربوط به انفجار در کسب و کار. “داوطلبان علاقه مند می توانند در www.amazon.com/jobsnow,” آمازون گفت: در شرکت پست وبلاگ. “ما می دانیم که بسیاری از مردم شده اند و از لحاظ اقتصادی نهفته به عنوان شغل در مناطق مانند هتلداری و رستوران و سفر از دست داده و یا furloughed به عنوان بخشی از این بحران و ما خوش آمدید هر کسی از کار به پیوستن به ما در آمازون تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و گذشته خود کارفرما است قادر به آنها را به عقب.”

در یک یادداشت مرتبط آمازون قبلا آن گفت: انتظار می رود به صرف $350 میلیون به بالا بردن دستمزد کارکنان در طول این زمان, اما آن را در حال حاضر در انتظار این تعداد به بالای 500 میلیون دلار است. که بخشی از یک طیف گسترده ای از مراحل این شرکت با در نظر گرفتن پشت صحنه به مراقبت از کارگران که همچنین شامل تسریع و اقدامات ایمنی.

تا آنجا که مشتری رو بخشهایی از آن وسیع کسب و کار رد پای آمازون مسابقه برای اضافه کردن ظرفیت برای تحویل مواد غذایی از آمازون تازه و آمازون متعلق به کل مواد غذایی در بازار. در امتداد آن خطوط آمازون می گوید آن را “به طور موقت درخواست جدید آمازون تازه و غذاهای کل بازار تحویل و وانت مشتریان به ثبت نام برای دعوت به استفاده از مواد غذایی آنلاین و تحویل وانت.” در حالی که این شرکت امیدوار است با افزایش ظرفیت در هر هفته و دعوت از مشتریان جدید به فروشگاه هر هفته “ما هنوز در انتظار ترکیبی از محدود ظرفیت با توجه به اجتماعی فاصله و مشتری تقاضا ادامه خواهد داد را به پیدا کردن در دسترس تحویل ویندوز به چالش کشیدن برای مشتریان است.”

برای کمک به کاهش است که آمازون امیدوار کننده است برای راه اندازی یک ویژگی جدید در هفته های آینده است که اجازه می دهد مشتریان به امن هم به فروشگاه. این ویژگی را تحویل مشتریان مجازی “در خط” و اجازه می دهد آمازون برای توزیع تحویل ویندوز در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

منبع تصویر: کتی Willens/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im