چگونه یک فرد مجرد گسترش coronavirus به 52 نفر فقط در 2.5 ساعت

  • رمان coronavirus منتقل می شود با صحبت کردن با صدای بلند و یا آواز خواندن یک مطالعه جدید CDC منتشر شده نشان داد. دست زدن به همان سطوح به عنوان یک فرد آلوده نیز یک خطر است.
  • یکی COVID-19 بیمار آلوده 52 نفر دیگر از یک گروه کر گروه در آواز تمرین در اواسط ماه مارس بود که با حضور 61 نفر است.
  • این مطالعه تایید می کند موجود فرضیه در مورد راه هایی که این ویروس می تواند به دیگران و نشان می دهد که اجتماعی فاصله ماسک صورت و بهداشت خوب باید اولویت اصلی برای کاهش گسترش یافته است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

محققان استدلال هفته پیش که صرفا با صحبت کردن به اندازه کافی به ویروس منتشر می کنند-حمل قطرات است که می تواند به گسترش این رمان coronavirus. تعداد فزاینده ای از مدل نشان داده اند که چگونه قطرات در هوا سفر بعد از سرفه یا عطسه کردن و در حالی که صحبت کردن با های اخیر یکی در واقع اندازه گیری مقدار ویروس یک فرد می تواند بیرون در حالی که صحبت کردن با صدای بلند. این مطالعات همچنین نشان می دهد که گردش هوا در یک فضای بسته ممکن است منجر به پراکندگی COVID-19 آئروسل و می تواند به افزایش خطر عفونت برای افراد دیگر در این منطقه است. تحقیقات بیشتر ثابت کرد که این ویروس می تواند زنده ماندن در هر نقطه از ساعت به روز در برخی از سطوح به طوری که یک فرد مذاکرات عطسه یا سرفه, همه چیز در اطراف آنها می تواند آلوده به قطرات است که می تواند شامل عفونی ویروسی ذرات.

آنچه در همه این تحقیقات نشان میدهد که اجتماعی فاصله مورد نیاز است که آیا وجود یک مستند یا نه که در صورت استفاده از ماسک میباشد, به خصوص اگر شما مجبور به رفتن در داخل مکان های که در آن شما باید در اطراف افراد دیگر. شستن دست های خود را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است و همچنین توصیه می شود به خصوص پس از دست زدن به اشیاء و یا سطوح که دیگران لمس کرده اند. اما در اوایل تا اواسط ماه مارس ما نیست که این همه اطلاعات ما تا به حال هیچ ایده چه آسان می توان آن را به COVID-19. یک مطالعه جدید نشان می دهد که یکی بدون علامت عضو گروه کر حضور در 2.5 ساعت جلسه مسئول آلوده 52 از او 61 همکاران از جمله دو نفر که به پایان رسید تا در حال مرگ از COVID-19 عوارض.

با نام تجاری جدید مطالعه منتشر شده در مراکز بیماری کنترل و پیشگیری (CDC) وب سایت می آید و آن را از محققان که تجزیه و تحلیل گروه کر در سوال بود که واقع در, Skagit, شهرستان Washington.

این مطالعه توضیح داد که چگونه از آن همه رفت. یک فرد از گروه کر سرد بود-مانند علائم آغاز شده است که در یا در اطراف مارس 7th. او با حضور در گروه کر تمرین سه روز بعد. مارس 10 جلسه به طول انجامید 2.5 ساعت در شب. چندین عضو نشان داد تا زود به راه اندازی صندلی که قرار داده شد در شش ردیف از 20 صندلی هر فاصله 6 تا 10 اینچ از هم جدا. چرا که تنها 61 نفر از 122 نفر تیم با حضور در تمرین برخی از مردم نشسته جدا از دیگران به آنها به عنوان تمرین برای 40 دقیقه.

سپس آنها را تقسیم به گروه های کوچک تر به صورت جداگانه جلسه 50 دقیقه. هر گروه از نقل مکان به یک اتاق کوچکتر با گروهی که ماند در یکی بزرگتر حرکت صندلی در کنار یک دیگر. مردم در کوچکتر اتاق نشسته در کنار یک دیگر بر روی نیمکت.

آنها تا به حال 15 دقیقه استراحت و سپس reconvened برای نهایی 45 دقیقه جلسه مشترک اصلی خود صندلی. در پایان تمرین هر یک از اعضای بازگشت خود صندلی و پس از صرف زمان در اطراف صندلی قفسه. هیچ کس گزارش تماس فیزیکی بین شرکت کنندگان. تنها چیزی که محققان از سمت چپ بود آرایش صندلی از شرکت کنندگان به منظور اطمینان از حفظ حریم خصوصی خود را.

شرکت کنندگان شروع به توسعه علائم در هر نقطه از یک تا 12 روز پس از عمل است. سه نفر از 53 بيمار بستری و دو نفر تقریبا دو هفته پس از شروع. این مطالعه اشاره می کند که 19 نفر از آنها به عنوان طبقه بندی شده به احتمال زیاد موارد اما آیا به دنبال تست برای تایید بیماری خود را. توجه داشته باشید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست اعلام coronavirus ملی اورژانس تا مارس 13th.

نتیجه گیری روشن:

پتانسیل برای superspreader حوادث تأکید بر اهمیت فاصله فیزیکی از جمله اجتناب از جمع آوری در گروه های بزرگ برای کنترل گسترش COVID-19. افزایش آگاهی جامعه می تواند تشویق علامتی افراد و اطلاعات تماس افراد بیمار برای منزوی کردن و یا خود قرنطینه برای جلوگیری از ادامه انتقال است. […]

این شیوع COVID-19 با حمله ثانویه رای نشان می دهد که SARS-CoV-2 ممکن است بسیار مسری مبتلا در برخی تنظیمات از جمله گروه آواز حوادث. این تأکید به اهمیت فاصله فیزیکی از جمله حفظ حداقل 6 فوت بین افراد اجتناب از گروه مجالس و مکان های شلوغ و با پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ در طول این بیماری همه گیر.

صحبت کردن به اندازه کافی برای گسترش قطرات در هوا اجازه دهید به تنهایی صحبت کردن یا آواز خواندن با صدای بلند. دست زدن به همان سطوح (fomite انتقال) نیز یک عامل خطر:

گروه کر تمرین شرکت کنندگان تا به حال فرصت های متعدد برای انتقال قطرات از تماس نزدیک و یا fomite انتقال و عمل آواز خود را ممکن است کمک به SARS-CoV-2 انتقال است. آئروسل انتشار در گفتار شده است در ارتباط با بلندی از آواز و افراد خاص که آزادی منظور از قدر بیشتر ذرات از همسالان خود به آن اشاره شده است به عنوان superemitters و فرضیه ارائه شده است برای کمک به superspeading حوادث. اعضای حال شدید و طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آواز در حالی که نشسته 6-10 اینچ از یکدیگر احتمالا انتشار ذرات معلق در هوا.

در همه ما می دانیم که در مورد این ویروس در حال حاضر هیچ چیز نباید تعجب آور بود در مورد آنچه اتفاق افتاده با این گروه کر تیم در اواسط ماه مارس. با استفاده از یک ماسک صورت در مکان های شلوغ و دست زدن به همان سطوح قابل توجهی از عوامل خطر برای COVID-19. این باید تعجب هیچ کس در ماه مه پس از نزدیک به دو ماه از مستندات و سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

این مطالعه مؤید یافته های تحقیقات مشابه که در نگاه COVID-19 انتقال در یک رستوران و پژوهش است که تجزیه و تحلیل گسترش سارس در یک هواپیما. بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان است برای جلوگیری از جمعیت به عنوان آنجا که ممکن است و سپر صورت خود را اگر شما باید برای رفتن به خارج از منزل. آواز نیز از سوال مگر اینکه شما در حال انجام آن را در خانه و توسط خودتان.


مردم خارج از راه رفتن و پوشیدن ماسک. منبع تصویر: Darko Vojinovic/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>