‘شروع’ نظریه می گوید پلوتون یک بار تا به حال یک سطح اقیانوس

  • تحقیقات جدید نشان می دهد پلوتون یک بار تا به حال یک اقیانوس بر سطح آن است.
  • شواهد برای نظریه می آید از ناسا فضاپیمای افق های جدید که کشف منحصر به فرد ترک در سیاره کوتوله سطح.
  • پلوتون حتی ممکن است هنوز هم میزبان یک اقیانوس زیرسطحی اما محققان نمی دانم برای مطمئن.

پلوتون — بار-و-احتمالا-آینده سیاره — سرد محل. آن را به دور خورشید در باور نکردنی از راه دور و مانند آن را کاملا سرد روی سطح آن. در واقع “انجماد” است ملایم قرار دادن آن به عنوان سطح این سیاره است که تصور می شود به عنوان سرد به عنوان -400 درجه فارنهایت در بعضی از نقاط. با درجه حرارت خواهم که شما هرگز تصور سیاره قادر به میزبان آب مایع بر روی سطح آن اما تحقیقات جدید نشان می دهد که اوضاع بسیار متفاوت از مدتها پیش.

مطالعه منتشر شده در طبیعت علومبا استفاده از مشاهدات از فضاپیمای افق های جدید فضاپیما را به رنگ یک تصویر از جوان پلوتون به عنوان یک بسیار گرمتر محل. در واقع محققان می گویند این سیاره یک بار چنان گرم است که آن را به حال یک اقیانوس آب مایع بر روی سطح آن.

پژوهشگران برتر خود را خیره کننده نتیجه گیری بر اساس این واقعیت است که پلوتون یخی سطح خال خال با ترک که ممکن است شواهد باستان زیرسطحی اقیانوس بود که پس از گرم به اندازه کافی برای پوشش سطح خود را.

“اگر آن را شروع به سرد و یخ ذوب شده در داخل پلوتون خواهد قرارداد بسته اند و ما باید فشرده سازی ویژگی های بر روی سطح آن در حالی که اگر آن شروع به داغ آن را باید گسترش به عنوان اقیانوس منجمد و ما باید گسترش امکانات در سطح” کارور Bierson اول نویسنده از کار در بیانیه ای گفت:. “ما شواهد زیادی از گسترش, اما ما نمی بینیم هر گونه شواهد از فشرده سازی به طوری که مشاهدات بیشتر سازگار با پلوتون شروع با یک مایع اقیانوس است.”

حتی سرد بدن مانند برخی از اقمار زحل و مشتری باید آب مایع در زیر یک پوسته ضخیم از یخ است. چون پلوتون بسیار دور از خورشید, دانشمندان از مدت ها بحث که آیا آن را به حال یک گرم و یا سرد شروع می شود. این پژوهش در تلاش برای پاک کردن چیز کمی مطابق با موجود سطح از ویژگی های این سیاره با “شروع” تئوری.

“حتی در این محیط سرد تا کنون از خورشید تمام این جهان ممکن است تشکیل سریع و با مایع اقیانوس” Bierson یادداشت ها.

برای قمر مانند انسلادوس که هنوز هم با فشار آب به فضا از بین عظیم شکاف در پوسته حفظ مایع, اقیانوس, با تشکر از نیروهای فیزیکی خود میزبان سیارات با جاذبه اعمال نیروهای عمیقا به خاک سپرده شد آب و حصول اطمینان از آن باقی می ماند در حالت مایع است. همان هنوز هم ممکن است درست از پلوتون. این سیاره نیست آب آتش خاموش به فضا, اما آن را به اندازه کافی بزرگ است که آن را می توانست برگزار شد به آب مایع عمیق در زیر سطح آن است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>