داغ جدید سامسونگ Galaxy Tab S7 و تب S7+ 5G نشت ترک کمی به تخیل

سامسونگ در آینده high-end قرص اندیشه در حال گرفتن مقدار زیادی از توجه پیش از اعلام رسمی که ممکن است در محل اوت 5 و یا حتی در اواخر این ماه. به جای انتشار یک واحد اصلی Galaxy Tab S7 نوع به دنبال در قدم به قدم از سال گذشته 10.5 اینچی تب S6 این شرکت با هدف ارائه اپل آخرین iPad Pro duo با رقابت مستقیم در قالب 11 و 12.4 اینچ مدل به تازگی نشان داد به بسته بندی جدید Snapdragon 865+ SoC.

قریب الوقوع Tab S7 و S7+ امروز موضوع نه یکی و نه دو تا بلکه سه تازه نشت بیشتر تایید حق بیمه خود را و در عین حال آشنا با طراحی و آشکار تا حدودی تعجب آور از ویژگی های جدید است که قبلا بعید به نظر می رسید به تحقق.

فوق العاده سریع شارژ در کارت بعد از همه

اگر چه مسن صدور گواهینامه و اسناد و مدارک به نظر می رسد نشان می دهد هر دو گلکسی تب S7 و S7+ خواهد بود چسبیده با 15W قابلیت شارژ سریع از کهکشان S6 SamMobile است (official) دلیل انتظار می رود حداقل بزرگتر تخته سنگ به جهش به 45W سرعت در حال حاضر.

Galaxy Tab S7+ نتیجه خواهد مطابقت مجنون “فوق العاده سریع شارژ” حمایت از کهکشان S20 فوق العاده و توجه داشته باشید 10+ در هر دو Wi-Fi را فقط و 5G را فعال کنید نسخه حتی اگر 12.4 اینچ غول پیکر و بدیهی است که بعید به کشتی در کنار 45W آداپتور برق در استاندارد آن خرده فروشی جعبه.
در عوض, شما احتمالا باید به طور جداگانه خرید که چیزی در ازای $49.99 اگر شما می خواهید برای دریافت عظیم الجثه 10,000 میلی آمپر یا بیشتر باتری در زیر هود از تب S7 به علاوه از 0 به 100 درصد ظرفیت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.
این ارتقاء راه خود را از سامسونگ جدیدترین پرچمدار تبلت های پیش از سال 2020-منتشر شد iPad Pro 11 و 12.9 که هر دو پوش در 35W شارژ سرعت.

Galaxy Tab S7 خوب به نظر می رسد در تازه مطبوعات به بیرون درز رندر

این مطبوعات دوستانه عکس ویترین Galaxy Tab S7 پانل جلو است که به نظر می رسد خیلی افتضاح مانند تب S6. که لزوما چیز بدی نیست حتی اگر زرق و برق دار, صفحه نمایش سوپر AMOLED مسلما چپ مقدار زیادی از فضا برای سامسونگ برای کاهش بیشتر آن ناهنجاری.

همانطور که قبلا نازل شده برگه S7 است به ویژگی های یک دوربین جلویی است که بیش از اندازه کافی برای چنین دستگاه بزرگ و همچنین دو عقب رو بورس است که باقی می ماند پنهان در این خاص ارائه.

اول زنده Galaxy Tab S7+ 5G عکس نیز از

فقط در مورد شما نیاز به اثبات بیشتر سامسونگ در حال آماده سازی خود برای پرده Tab S7 و S7+ به زودی شما خوشحال خواهید بود برای دیدن یک کره جنوبی نظارتی آژانس فاش یک جفت از زندگی واقعی SM-T976N عکس. این منطقه 5G قادر از نوع ادم تنومند و بدقواره اندازه قرص ذهن شما و به نظر می رسد… آشنا.

Galaxy Tab S7+ 5G به نظر می رسد به همان دو دوربین عقب, ماژول S صاحب قلم و AKG کتیبه به عنوان برگه S6, نه به ذکر است بسیار مشابه با بدنه فلزی و نسبتا نازک مرزهای روی صفحه نمایش.

به طور طبیعی, بزرگ 12.4-inch slate به طور قابل توجهی بلندتر و گسترده تر از آن 10.5 اینچ پیشرو در حالی که بنا به گزارش جفت فوق Snapdragon 865 Plus پردازنده خود را با انتخاب از 6 یا 8 گیگابایت حافظه و 128 یا 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی. اگر چه مشخصات از 11 اینچی گلکسی تب S7 نشده است به طور خاص به بیرون درز هنوز ما به طور کامل انتظار می رود آنها را به آینه تب S7+ لیست از ویژگی های است.
اندازه باتری خواهد بود یک استثنای قابل توجه البته با کوچکتر تبلت نوک را به بسته های کوچکتر اما هنوز هم سخاوتمندانه 7,760 میلی آمپر همراه ظرفیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im