داغ جدید معاملات نگه داشتن آی فون اپل 8 و آیفون 8 به علاوه زنده در مرمت وضعیت

پس از رونمایی از عینی چشمگیر دوم-gen آی فون SE, اپل جای تعجب نیست قطع 2017-عرضه آیفون 8 و 8 به علاوه حتی اگر دومی مدل دارای مشخصات فنی نه دریافت مستقیم عاقبت نشده است.

آخرین در مجموعه ای بی پایان از فوتی و فوری در یک روز-فقط Woot فروش مثلا به ارمغان می آورد 4.7 اینچ صفحه نمایش گوشی را به عنوان کمی به عنوان $199.99 در حالی که به علاوه اندازه مدل شروع می شود در $299.99 در زمان نوشتن این مقاله است. ما در حال بدیهی است که صحبت کردن در مورد مرمت دستگاه در ابتدا “& دندانه” وضعیت در اینجا حمایت 90 روز گارانتی و تضمین شده برای عملکرد بی وقفه در حالی که ارائه یک “سطح متوسط wear & tear.”
هر دو آی فون 8 و 8 به علاوه در دسترس هستند در GSM-تنها و به طور کامل قفل نسخه یک آرایه وسیعی از رنگ مشاغل و همچنین به عنوان یک زن و شوهر سازی تنظیمات هر یک از. به طور طبیعی $199.99 فون 8 می آید با 64 گیگابایت دیجیتال احتکار اتاق به عنوان مخالف به 256GB سازی نوع است که هزینه $229.99. هر دو از کسانی که معاملات بسیار قابل توجه قابل ملاحظه ای undercutting مشابه ویژه ارائه می دهد از چند ماه گذشته.
نگه داشتن در ذهن است که آی فون 8 و آی فون جدید SE تقریبا فوق العاده شبیه شامل همان دقیق دوربین و سخت افزار و باتری و همیشه راحت Touch ID, سنسور اثر انگشت.
در ضمن آیفون 8 به علاوه نه فقط بزرگتر بلکه واضح تر و مجهز تر و همه کاره تیم رو به عقب دوربین سیستم دلربا $299.99 در Woot در حال حاضر در یک 64GB نوع و 50 دلار اضافی با 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im