امید برای زندگی در مریخ برخورد یک ضربه بزرگ توسط مطالعه جدید

  • دانشمندان ساخته شده است یک مدل آب و هوا برای شبیه سازی گودال کوچک آب از آب شور در مریخ است که می تواند نگه دارید و زندگی است.
  • داده نمی به نفع وجود زندگی به عنوان ما آن را می دانم, و گودال کوچک آب بر این باور هستند که تنها وجود داشته باشد در طی زمان های خاص از سال است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

از تمام سیارات در منظومه شمسی ما, مریخ است که تصور می شود ما بهترین شانس یافتن حیات در خارج از زمین. وجود دارد بدیهی است که بسیار اتفاق می افتد در سطح اما جیب یخ و حتی آب وجود دارد در برخی از مناطق این سیاره وجود دارد کوچک تقریبا غیرممکن باریک شانس است که چیزی بسیار کوچک ممکن است زندگی وجود دارد.

یا حداقل این چیزی است که برخی از دانشمندان امیدوار بودند اما یک مطالعه جدید منتشر شده توسط محققان از موسسات مختلف نشان می دهد که حتی که باریک امکان نیز احتمالا وجود ندارد.

ما فکر می کنم ما باید یک ایده خوب از چه مواد تشکیل دهنده مورد نیاز برای زندگی وجود دارد. یکی از آنهایی که بزرگ است آب و مریخ است. بسیاری از آن قفل شده است دور در یخ اما مریخ نیز نمک و ترکیبی از آب و نمک را به طور چشمگیری کاهش می دهد آن نقطه انجماد معنی که گودال کوچک آب از فوق العاده شور شور هنوز هم می تواند وجود داشته باشد در سطح.

برای تعیین احتمال که چنین گودال کوچک آب می تواند حمایت از زندگی, محققان ساخته شده است یک الگوی جوی بر اساس آنچه که ما در حال حاضر می دانم که در مورد این سیاره است. سپس با استفاده از شبیه سازی آب و هوا آنها را آزمایش کردند که آیا briny گودال کوچک آب می تواند باقی بماند برای مدت زمان طولانی. متاسفانه نقاط داده ها در جهت مخالف از زندگی است.

“تیم ما نگاه خاص مناطق در مریخ — مناطق که در آن آب مایع در دما و دسترسی محدود احتمالا می تواند اجازه می دهد شناخته شده زمینی موجودات به تکرار — به درک اگر آنها می تواند قابل سکونت” دکتر Alejandro Soto, همکاری نویسنده این مطالعه گفت: در بیانیه ای. “ما با استفاده از مریخ آب و هوا اطلاعات از هر دو جوی مدل ها و فضاپیما اندازه گیری. ما توسعه یک مدل برای پیش بینی زمانی که و برای چه مدت خیار شور پایدار در سطح و سطحی و زیرسطحی از مریخ است.”

نتايج نشان داد که حتی در شرایط مطلوب ترین گودال کوچک آب از فوق العاده آب شور خواهد بود پایدار در سطح این سیاره در طی زمان های خاص از سال است.

“حتی شدید زندگی بر روی زمین محدود است و ما متوجه شدیم که شور گیری از برخی از نمک می تواند منجر به آب مایع بیش از 40 درصد از سطح مریخ, اما تنها فصلی در طول 2% از مریخ در سال” صوت می گوید. “این امر مانع زندگی به عنوان ما آن را می دانم.”

بنابراین این یک بیت از یک بد شانسی است. خبر خوب این است که ناسا پشتکار مریخ نورد به زودی عازم مریخ و آن را جمع آوری نمونه ها از سطح و انجام آزمایش است که می تواند نشان دهد که آیا زندگی همیشه وجود داشته در این سیاره است.

منبع تصویر: NASA/JPL-Caltech

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>