HMD جهانی واقعا تلاش برای فروش گوشی های نوکیا سه ماهه گذشته

HMD جهانی احیا نوکیا گوشی های هوشمند با نام تجاری بیش از سه سال پیش و با تجربه موفقیت های فوری. فروش صعود از تنها 100000 واحد در Q1 سال 2017 به بیش از 4.4 میلیون در Q4 سال 2017 و پس از آن باقی مانده است بسیار پایدار در طول سال 2018 است.

در سال گذشته بسیار سخت تر برای این شرکت فنلاندی – فروش کاهش یافته است در هر سه ماهه به جز Q2 2019 – و داده های جدید نشان می دهد تا سال 2020 می تواند حتی بدتر است.

نوکیا فروش گوشی های هوشمند در حال سقوط آزاد

بازار اطلاعات جمع آوری شده توسط مقابل پژوهشی (از طریق NokiaMob) نشان می دهد HMD جهانی حمل تنها 1.7 میلیون گوشی هوشمند در طول سه ماهه اول سال 2020 است. که تعداد پایین است 45.2% در سال در سال بیش از سه برابر متوسط بازار کاهش طول همان دوره است.به مسائل بدتر Q1 سال 2020 سومین سه ماهه متوالی است که در آن نوکیا فروش گوشی های هوشمند را کاهش حداقل 1 میلیون واحد است. آن را نیز نشان دهنده بدترین سه ماهه پس از Q2 سال 2017, زمانی که 1.4 میلیون واحد حمل شد.

HMD جهانی شد شماره 13 در فهرست جهانی بزرگترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند سه ماهه گذشته با توجه به قرابت پژوهش. که ناامید کننده است به خصوص با توجه به نام تجاری شماره 9 کمتر از یک زن و شوهر از سال پیش.

سه ماهه جاری ممکن است حتی بدتر

این نتایج خواهد شد که بدون شک شده توسط نهفته COVID-19 همه گیر است که شروع به ضربه اروپا در ماه مارس, اما چنین افت زیادی نشان می دهد که پذیرش فقیر اخیر گوشی های هوشمند راه اندازی نیز به سرزنش.

این شرکت در حال حاضر به شدت در شرط بندی نوکیا 8.3 5G به احیای فروش اما که نمی توان هدف قرار دادن قفسه تا در تابستان. و با تقاضا هنوز کم در اروپا در سه ماهه جاری می تواند در نهایت فاجعه بار یکی برای گوشی های نوکیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>