HMD جهانی اجتناب می تواند یک مسئله بزرگ با این نوکیا 9 PureView نمونه

نوکیا 9 PureView راه اندازی در اوایل سال گذشته با یک غیر قابل اعتماد با اسکنر اثر انگشت و اگر چه چندین به روز رسانی نورد شد به منظور بهبود دقت معلوم HMD جهانی اجتناب می تواند کل شکست.

سنتی اسکنر اثر انگشت که مورد آزمایش قرار گرفت

کاربر توییتر Hikari کاسه گل است انتشار سه عکس از اوایل نوکیا 9 PureView نمونه اولیه است که ویژگی های هشت دهانه در پانل پشتی. هفت نفر از این خانه پیچیده سیستم دوربین مانند یکی از برجسته نهایی دستگاه در حالی که هشتمین دارای یک اسکنر اثر انگشت.

وجود دارد هیچ کلمه ای در رابطه با چرا HMD جهانی اوراق ظرفیت اسکنر اثر انگشت در حمایت از یک صفحه نمایش پیاده سازی. اما در انجام این کار این شرکت باز خود را برای توجیه انتقادات است که می تواند به راحتی اجتناب شده است با انتخاب های مختلف نمونه.

گذشته از اثر انگشت خوان خاص این نمونه اولیه به نظر می رسد تقریبا یکسان به محصول نهایی در هر راه. تنها تفاوت دیگر شامل ‘Krand’ آرم که جایگزین ‘نوکیا’ نام به خاطر پنهان کاری و سیاه و سفید با طلا به پایان برسد.

HMD در حال حاضر متمرکز بر روی نوکیا 9.3 PureView

HMD جهانی است و پس از تبدیل تمرکز خود را به نسل بعدی نوکیا 9.3 PureView 5G است که انتظار می رود را در صفحه نمایش fingerprint scanner. به خاطر هل دادن مرزهای آن حتی ممکن است زوج با یک صفحه نمایش دوربین عکاسی از خود اگر چه دومی نشده است greenlit.

در داخل گوشی های هوشمند باید, Qualcomm گل میمون 865 چیپ ست و یک 5G مودم. داخلی سازی پیکربندی یک راز باقی مانده در این مرحله اما سهام آندروید 10 یا 11 و 120 هرتز سرعت رفرش هستند به احتمال زیاد.

نوکیا 9.3 PureView است که انتظار می رود برای راه اندازی در سه ماهه چهارم سال به احتمال زیاد در کنار نوکیا 7.3 5G و نوکیا 6.3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>