کد خبر نشان می دهد دستیار یکپارچه برای Fitbit بالعکس 2; دیده بان 50 دلار برای روز پدر

در ماه نوامبر گذشته گوگل پدر و مادر حروف الفبا اعلام شد که در آن خرید Fitbit برای $2.1 میلیارد دلار در یک معامله است که هنوز برای دریافت تصویب قانونی. Fitbit بالعکس 2 ساعت هوشمند مجهز به پشتیبانی از آمازون الکسا دستیار دیجیتال. در حالی که گاه شمار دارای یک میکروفون آن را نمی تواند باز الکسا با گفتن یک hotword. و در حالی که آن را می تواند به شما آب و هوا, کمک, کنترل هوشمند دستگاه ها در صفحه اصلی و یا تنظیم تایمر عدم وجود یک بلندگو در سمت بالعکس 2 به این معنی است که شما باید برای خواندن الکسا پاسخ از بالعکس 2 صفحه نمایش.

گوگل می تواند شامل گوگل دستیار ادغام در Fitbit بالعکس 2

با توجه به گزارش های منتشر شده در انگلستان پس از گوگل اعلام کرد که این معامله به خرید Fitbit دومی تا به حال نزدیک گوگل در مورد اجازه می دهد بالعکس 2 smartwatch برای اجرای همه جا گوگل دستیار. در این گزارش آمده که گوگل شد “کمتر مایل از آمازون به ایجاد این اتفاق می افتد.” اما 9to5Google اشاره می کند که این باند در Mountain View ممکن است تا به حال یک تغییر در ذهن است. رشته از کد موجود در Fitbit برای برنامه اندروید توصیف یک راه برای “فعال (Google) دستیار” برای این گاه شمار است که شبیه به چگونه الکسا راه اندازی بر روی بالعکس 2. یکی دیگر از رشته از کد می گوید: “شما فقط می توانید یک فعال دستیار در یک زمان و شما همیشه می توانید تغییر دهید به یکی دیگر از ارائه دهنده.” که به نظر می رسد نشان می دهد که حتی با گوگل دستیار پردازنده الکسا نمی خواهد برود حتی اگر تنها یک دستیار استفاده می شود در یک زمان.

گوگل می تواند اضافه کردن دستیار ادغام به بالعکس 2 به علامت بسته شدن کسب. در حال حاضر بالعکس 2 نزدیک تر است در راستای عدم خدمات گوگل. برای مثال الکسا مهارت بالعکس 2 اجازه می دهد تا کاربران از گاه شمار به خود را بپرسید, آخرین آمار توسط voice. و این ساعت هوشمند دارای یک برنامه Spotify در است که در رقابت با گوگل یوتیوب موسیقی در حالی که Fitbit پرداخت در رقابت با سرویس پرداخت تلفن همراه گوگل پرداخت.

حتی اگر گوگل دستیار می شوند در Fitbit بالعکس 2 نیست این احتمال وجود دارد که کاربران را ورزش بیش از حد بسیاری از قابلیت های مختلف. آن را علامت گذاری عمده برای خروج گوگل از این پس دستیار هرگز یافت شده است در غیر پوشیدن سیستم عامل ساعت هوشمند است. سوال مهم تر این است که هر چند این سال زمانی که گوگل در نهایت راه اندازی یک صفحه smartwatch? در سال 2019 این شرکت خریداری از مالکیت معنوی از ساعت هوشمند شرکت های فسیلی برای $40 میلیون که گوگل در ابتدا بوده ، اما معامله انجام نمی شود گوگل برای راه اندازی یک صفحه و آن را به عنوان معلوم شد گوگل ساخته شده خرید به طوری که 20 فسیلی مهندسین خواهد پیوستن به پوشیدن OS تیم. IP گوگل خریداری شد مربوط به ساعت هوشمند هیبریدی تکنولوژی. ترکیبی ساعت هوشمند به نظر می رسد مانند یک ساعت مچی سنتی با قابلیت های یک ساعت هوشمند است. فن آوری های جدید است که گوگل خریداری شده است به نام “دیانا” به صورت ترکیبی از دیجیتال و آنالوگ.
در ژانویه 2019, گوگل به ثبت اختراع است که اجازه می دهد تا کاربر را به کنترل خود در صفحه دیده بان از طریق استفاده از حرکات دست و یک سنسور نوری است که می تواند تعبیه شده بر روی صفحه دیده بان بدن. این به احتمال زیاد خواهد بود کنترل توسط Soli رادار تراشه است که گوگل با استفاده از بر روی صفحه 4 سری برای حرکت آن حس از ویژگی های. اگر سنت دارای گوگل خواهد بود انتظار می رود برای معرفی یک صفحه پخش در ماه اکتبر همراه با صفحه 5. در حالی که ما را دیده اند, ادعا, ارائه, از صفحه 5 به همراه مشخصات شایعه وجود داشته است و هیچ به بیرون درز کدها از هر نوع مربوط به یک صفحه تماشا کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>