کد خبر نشان می دهد یک تغییر در نحوه Netflix رسیدگی خواهد شد محتوای دانلود شده بر روی آندروید

آیا شما به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که Netflix مدل کسب و کار حول مشترکین دریافت سی دی از طریق پست ؟ شرکت قلاب بود که آن را نمی پردازید هزینه دیر. و هنگامی که گوشی های هوشمند آغاز شده و به حکومت جهان Netflix برنامه اجازه تلفن همراه کاربران را به مشاهده فیلم ها و نشان می دهد بر روی بروید. ما می توانیم از روی علاقه به یاد داشته باشید نصب نرم افزار بر روی موتورولا DROID در مارس 2011.
در ماه دسامبر سال 2016 Netflix شروع به اجازه می دهد هر دو سیستم عامل iOS و آندروید کاربران برای دانلود برخی از نشان می دهد و فیلم در دستگاه های تلفن همراه خود را به طوری که آنها را می توان بعد از زمانی که کاربر آنلاین است. این نیز اجازه می دهد تا یک Netflix کاربر به دانلود برخی از مطالب که او یا او می خواهد برای مشاهده در حالت هواپیما در حالی که سفر. وجود دارد یک حرکت نزولی به دانلود Netflix محتوای; اگر شما لازم نیست کامل, دانلود کل تصویری آن را نمی توان. در نهایت وقتی که همه تاب 5G گوشی این اتفاق نمی افتد پس از دانلود محتوا را بیش از چند ثانیه. اما در حال حاضر چنین فعالیت می تواند چند دقیقه بیش از یک شبکه 4G LTE.

Netflix دریافت پیشنهاد از طریق توییت و ظاهرا پیاده سازی آن

اگر شما تصمیم به سرمایه گذاری در یک 5G تلفن وجود دارد می تواند برخی از خبر خوب به هر حال. XDA پیدا کردم برخی از کد پنهان در آخرین نسخه از Netflix برنامه (نسخه 7.58.0) که نشان می دهد که تغییر در راه است. این رشته از کد موجود توسط XDA نشان می دهد که Netflix را به کاربران توانایی به تماشای محتوای دانلود شده حتی اگر از آن شده است تنها بخشی از دانلود. این اجازه خواهد داد که Netflix مشترکین که اجرا از داده ها و یا چه کسی می تواند دسترسی به شبکه خود را برای برخی از این دلیل در وسط دانلود محتوای به نمایش حداقل بخشی از فیلم یا تلویزیون نشان می دهد آنها قادر به نصب کنید.

ما نمی دانیم که-یا حتی اگر این ویژگی خواهد شد نورد از به کاربران Netflix بکشد اما اگر آن را و آن را به زندگی خود را ساده تر ما دقیقا می دانند چه کسی برای تشکر. در ماه فوریه یک کاربر توییتر به نام سانجی Pahuja (@sanjay31051986) پیشنهاد برای Netflix بکشد که این ویدئو streamer اجازه می دهد تا محتوا تا حدی دریافت می شود قابل مشاهده توسط کاربران. Netflix گفت که این پیشنهاد در دست بررسی است. در حال حاضر به نظر می رسد که این شرکت انجام داده است بیش از که و که توانایی نمایش بخشی از محتوای دانلود شده است در راه است.

اگر شما لازم نیست که Netflix در دستگاه تلفن همراه خود را, شما می توانید پیدا کردن برنامه در هر دو فروشگاه App برای کاربران iOS و فروشگاه Google Play برای کسانی که با دستگاه های آندروید. پس از یک ماه رایگان از سرویس Netflix بکشد شما هزینه خواهد شد $8.99 در هر ماه برای سرویس اولیه که اجازه می دهد تا شما را به جریان بر روی یک صفحه نمایش در یک زمان. استاندارد هزینه اشتراک $12.99 قیمت در هر ماه و ارائه می دهد جریان به توان در HD با دو صفحه نمایش قادر به استفاده از اشتراک در همان زمان. برای $15.99 در هر ماه حق بیمه خدمات اجازه می دهد تا جریان به توان در HD و Ultra-HD با چهار صفحه نمایش قادر به مشاهده Netflix بکشد در همان زمان.

Netflix منتشر کرده است برخی از رنگ قرمز سری اصلی و در نیمه دوم از پنجمین و آخرین فصل از فولر خانه را رها در ژوئن 2nd. این سری عاقبت به ABC محبوب کامل خانه که زد از 1987-1995 قرار داده و اولسون دوقلو بر روی نقشه. رایان مورفی بحث و هشت-قسمت هالیوود سری یک داستان تخیلی نگاه بلوغ ژاپنی, قدیمی استفاده در زندگی واقعی شخصیت های. اگر شما تا کنون دیده اید یکی از مورفی نشان می دهد که شما می دانید چه انتظار می رود بنابراین شما می دانید که اجازه نمی kiddies مشاهده این. اما اگر شما مانند بسیاری از هالیوود است که مانند یک کتاب است که شما فقط نمی تواند قرار داده و بسیاری از آنها شراب خواری-تماشای سریال در یک شب. گروه بازیگران شامل Big Bang Theory , Jim Parsons and Patti Lupone (اویتا). و اگر شما در خلق و خوی برای یک کمدی تاریک فصل دوم مرده به من در حال حاضر در دسترس است. بازیگران Christina Applegate (کلی باندی از ازدواج با کودکان) و Linda Cardellini (ER) این است که یکی دیگر از Netflix اصلی است که شما نمی توانید به اندازه کافی از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>