کد خبر نشان می دهد سر چت برای گوگل دستیار

یکی از ویژگی های جدید در آینده برای آندروید 11 توسط “حباب.” این ویژگی اجازه می دهد تا شما را به چند کاره هستند از هر نقطه بر روی گوشی. شبیه به سر چت یکی از ویژگی های موجود در Facebook Messenger برنامه با “حباب” شما می توانید همچنان به شرکت در یک چت در حالی که به دنبال در یک برنامه دیگر بدون نیاز به سوئیچ به جلو و عقب بین برنامه پیام و به خاطر بحث های یک برنامه ورزشی.

برای مثال بیایید می گویند که شما در حال ارسال پیامک دوست دختر خود را, اما در همان زمان شما به دنبال تیم های مورد علاقه خود در ESPN. به جای داشتن به حرکت از یک برنامه به برنامه شناور آواتار ظاهر خواهد شد در ESPN. این نشان می دهد تصویر خود را دختر آیکون از برنامه پیام و یک پیش نمایش از پیام خود را. پیام تبدیل به یک نقطه آبی در “حباب”. بر روی آن ضربه بزنید و آن را گسترش می دهد به کاربر این قابلیت های کامل از برنامه پیام. که بدان معنی است که کاربر می تواند ویدئو دسترسی, عکس, شکلک, دستیار پیشنهادات و پیام های دیگر از ویژگی های.
با توجه به 9to 5Google نسخه 11.21 از گوگل برنامه شامل دو رشته جدید کد. یکی string name که به نقل از یک “چت سر” آموزش می گوید: “ضربه بزنید به صحبت کردن با دستیار خود را.\nDrag به حرکت و یا رد می کند.” دومین رشته از کد می گوید: “دستیار چت سر اخراج منطقه است.” 9to5Google فعال دستیار چت سر در مذکور نسخه از گوگل beta نرم افزار. آن زمان دستیار لوگو در برابر یک پس زمینه سفید.
در حال حاضر شما ممکن است کنجکاو که چرا بر روی زمین خواهد شما نیاز به یک چت برای گوگل دستیار. پیام های شما را می فهمم اما یک دستیار دیجیتال خوب است که داستان دیگری است. اما اگر شما با استفاده از گوگل دستیار مکالمه است که شما با داشتن این است که با دستیار دیجیتال و شما ممکن است بخواهید پیگیری سوال به پاسخ شما را دریافت کرده ام از آن. به جای تعویض از یک برنامه دیگر برای انجام این کار با چت سر شما باقی می ماند می تواند در برنامه های دیگر در حالی که گوگل دستیار چت سر پاسخ به پرسش شما.

در حال حاضر بهره برداری دستیار چت سر صرفا نشان می دهد که در حال حاضر گوگل دستیار پانل در پایین صفحه نمایش. زمانی که نسخه نهایی اندروید 11 قطره, ما می خواهم انتظار برای دیدن چت سر گسترش آن را به عنوان برای پیام های با اندازه کامل صفحه ورزشی بهینه سازی UI.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im