زنده عنوان یکی از ویژگی های موجود در صفحه 2, صفحه 3, صفحه, 3a و صفحه 4 سری گوشی های آندروید در حال اجرا 10. آن را نیز می توان در سامسونگ کهکشان S20 خط OnePlus 7T و وان پلاس 8 مدل. به عنوان نام نشان می دهد, آن را فراهم می کند نوشتن شرح تصاویر بر اساس زمان واقعی برای رسانه ها است که در جریان یک تلفن سازگار است. ویدئوها پادکست ها و پیام های صوتی را می توان زیر نویس با این ویژگی که شامل رسانه ای است که کاربران ثبت شده خود را.
زنده عنوان فوق العاده است برای کسانی که از شنیدن آن نیز مفید است برای کاربران آندروید که می خواهید به تماشای جریان محتوا در یک محل آرام و لازم نیست که هر گوشی استفاده کنید. بله اکثر رسانه های جریان برنامه های خود را عنوان بسته, تنظیم, اما زنده عنوان کار خواهد کرد با unscripted اخبار و رویدادهای ورزشی زنده (هر زمان که ما می بینیم کسانی که شروع دوباره). و با توجه به XDA آن را پیدا کرده است کد پنهان در اندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش 3 نشان می دهد که قابلیت های جدیدی را برای این ویژگی.

کسانی که با یک جلسه مشکل خواهد بود قادر به خواندن و نوشتن شرح تصاویر و برای یک تماس تلفنی

در آخرین پیش نمایش توسعه دهندگان برای آندروید 11 XDA بررسی نسخه 2.13.302920511 از دستگاه شخصی, خدمات, نرم افزار است که به زندگی عنوان ویژگی. وجود آن را در بر داشت رشته از کد که شامل نظرات مانند “فعال کردن Live عنوان بیش از این تلفن تماس بگیرید.” این نشانه بسیار خوب به ما گفتن که نوشتن شرح تصاویر و در دسترس خواهد بود برای استفاده از تماس های تلفنی در اندروید 11. زمانی که زنده عنوان استفاده می شود در یک تماس همه شرکت کنندگان که تماس اطلاع داده خواهد شد از طریق صوتی است که صحبت های خود را در حال رونویسی به نوشتن شرح تصاویر و. این پیام را می گویند “سلام شخص شما در حال صحبت با تماس با نوشتن شرح تصاویر و تبدیل شده است. آنها را ببینید نوشتن شرح تصاویر و از آنچه به شما می گویند برای کمک به آنها گوش همراه است.”

هیچ تضمینی وجود ندارد که این ویژگی آن را به نسخه نهایی اندروید 11 که باید منتشر شده در ماه سپتامبر. اولین آندروید 11 بتا عمومی است که انتظار می رود به رول از مدتی در ماه آینده. در آن زمان کاربران آندروید می توانید به سر google.com/android/beta ورود با حساب گوگل خود را اطلاعات و ببینید که آیا دستگاه خود را واجد شرایط برای پیوستن به برنامه بتا. پس از ضربه زدن روی صفحه نمایش در یک تصویر که دستگاه آنها را دریافت خواهد کرد به روز رسانی را نصب کنید. پس از به روز رسانی نصب شده است وجود دارد هیچ عطف بازگشت. گوشی باقی می ماند و باید در برنامه بتا تا زمانی که نسخه نهایی اندروید 11 منتشر شده است با یک راه است. اگر صاحب دستگاه می خواهد به ترک بتا, برنامه, آن را نیاز به یک تنظیم مجدد کارخانه برای بازگشت به اندروید 10.

بنابراین خط پایین این است که شما بهتر است مطمئن شوید که قبل از شما ثبت نام تلفن خود را به صورت بتا برنامه است که شما می توانید استطاعت به زندگی با اشکالات و مسائلی که بخشی از نسخه بتا از سیستم عامل. بنابراین شما باید به وزن خطر ابتلا به برخی از ویژگی های گوشی خود را به درستی کار نمی کند و احتمال این که شما باید برای انجام یک تنظیم مجدد کارخانه در برابر شخص اول در گروه خود به خود گوشی در حال اجرا آندروید 11.

اگر گوشی اندروید شما قصد ثبت نام برای بتا, برنامه روزانه خود را, راننده, شما ممکن است بخواهید صبر کنید تا آخر یا بعدی-برای-آخرین به روز رسانی بتا. در آن زمان سیستم عامل جدید ساخت است بیشتر یا کمتر پایدار و بسیاری از ویژگی های جدید در حال اجرا هستند اگر چه نه لزوما در نهایی خود را جلا فرم. و شما هنوز هم قادر به نشان دادن آندروید 11 به هر کس دیگری در بلوک خود را. یک گزینه جدید برای صفحه کاربران که ما ممکن است در اندیشه 11 توسط کد به نام “کلمبوس.” با دو بار ضربه زدن به پشت صفحه گوشی یک کاربر قادر خواهد بود برای فعال کردن ویژگی های خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im