• به جمع آوری کمک های مردمی سازمان Bryanboy راه اندازی کرده است یک درایو کمک مالی به جمع آوری پول برای انواع Boys & Girls Club, است که ارائه وعده های غذایی و لوازم اضطراری به خانواده ها در طول coronavirus بحران است.
  • هر کس که اهدا خواهد شد که یک شانس برای برنده شدن یک جایزه خواهد کرد که قطعا به تحریک طرفداران ان بی سی معشوق طنزهای دفتر – فرصتی برای مجازی تاریخ قهوه با چندین دفتر اعضای بازیگران از جمله Oscar Nuñez, Creed Bratton, Kate Flannery و Melora Hardin.
  • جزئیات بیشتر در مورد اهدای درایو را می توان در Bryanboy سایت.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر کسی در خارج وجود دارد که دوست دارم یک فرصت برای قطع کردن و لذت بردن از یک مجازی تاریخ قهوه با برخی از مغبون “مردم فرد مقاله مردم” از Dunder Mifflin این یکی را برای شما است.

همانطور که شما احتمالا می توانید تصور کنید, سازمان های غیر انتفاعی در سراسر کشور به طور جدی صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و حتی برای کسانی که نمی, ماموریت آنها این است که مهم تر از آن تا کنون شده است. به همین دلیل جمع آوری کمک های مردمی سازمان Bryanboy اعلام کرده است اهدا جدید رانندگی به موجب آن افرادی که اهدای وجوه است که نسبت به انواع Boys & Girls Club — که در حال کار برای ارائه به خانواده ها در طول coronavirus بحران با چیزهایی مانند غذا و لوازم اضطراری — همچنین می توانید در حال اجرا را به نفع مجازی پاتوق جلسه با چندین سابق اعضای بازیگران از NBC مورد علاقه طنزهای دفتر.

اگر شما شنیده ام از Bryanboy قبل از آن یک آنلاین جمع آوری کمک پلت فرم است که ارائه می دهد تجربه های مثل این یکی همراه با منحصر به فرد کالا در حمایت از ارزشمند باعث می شود. برنده در اینجا خواهد شد به دیدار Oscar Nuñez, Creed Bratton, Kate Flannery و Melora Hardin برای یک جلسه در اتاق کنفرانس (“پنج دقیقه!”) که همچنین به عنوان شناخته شده چت تصویری. کسانی چهار, راه, بازی های برگزار شده حسابدار اسکار مارتینز رئیس تضمین کیفیت, Creed Bratton, رئیس روابط تامین کننده مردیت پالمر و Dunder Mifflin اجرایی Jan لوینسون در نمایش بود.

“ما و دوباره می شیم بسیار سرگرم کننده” براتون واقعا می گوید: در ویدئو بالا اعلام این تلاش است. “آشنایی با یکدیگر بحث در مورد نشان می دهد من اطلاعات اعتباری خود را و چیزهای مانند آن است, و من به شما بگویم که برخی از آبدار پشت صحنه شایعات بی اساس است.”

این شبیه به یک تلاش است که بازیگران از دوستان است که در شش افرادی که برای اهدای مواد غذایی در امریکا, صندوق, وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و هیچ بچه ای گرسنه در حال ارائه فرصت برای شرکت در این مداخله از دوستان مراسم ویژه از آمدن به HBO حداکثر.

در تشویق مردم به شرکت در Bryanboy تلاش Nuñez ساخته شده یک شوخی اشاره به یکی از نشان می دهد محبوب نامزدان به بازی گرفته و یک جزء اصلی از Steve Carell, شخصیت مایکل اسکات. “بروید در حال حاضر و پیوستن به” Nuñez مؤکدا در این ویدئو. “مانند به طور جدی به سمت راست بروید. را ندارد این سخت تر از آن باید … که او چه گفت.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im