در اینجا به همین دلیل شما باید خرید بودجه اپل بیش از یک لپ تاپ ارزان یا تبلت اندروید

این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده.

اگر شما نیاز به یک بودجه لپ تاپ شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن خرید یک بودجه iPad به جای آن مگر اینکه شما واقعا نیاز به ویندوز. وجود دارد مقدار زیادی از دلایل جامد چرا 10.2 اینچ $329 پایه اپل ممکن است امن تر و قابل اطمینان تر و با کیفیت بالاتر انتخاب برای شما بیش از هر لپ تاپ بودجه.

من رفتم از طریق پنج بودجه لپ تاپ ها و قرص های ویندوز در سال گذشته همراه با دو iPads و دو بودجه اضافی تبلت های اندروید است. تجربه من با آنها همراه با نتیجه گیری های من به احتمال زیاد برای شما مفید باشد اگر شما در حال حاضر در برنامه ریزی های بعدی شما بودجه خرید.

هیچ $330 لپ تاپ را به عنوان خوب صفحه نمایش و بلندگو

شما شگفت زده خواهید شد که چگونه به خوبی این 10.2 اینچ صفحه نمایش است که در بودجه, اپل, و چگونه شگفت انگیزی با کیفیت بالا و سخنرانان آن هستند. و شما به احتمال زیاد خواهد شد جای تعجب نیست که هیچ یک از لپ تاپ من تا کنون استفاده می شود که هزینه کمتر از 500 دلار رو حتی نزدیک به این سطح از کیفیت. به طور معمول آنها ویژگی های مسخره قلعی و در برخی موارد آرام و سخنرانان و حتی اگر شما پیدا کردن یکی با یک صفحه نمایش مناسب و معقول آن خواهد بود به احتمال زیاد رزولوشن پایین تر و فقیرتر رنگ و کنتراست.بنابراین حتی اگر شما فقط به دنبال یک بودجه دستگاه های سرگرمی به سادگی به تماشای یوتیوب و Netflix بکشد خود شرط بندی بهتر است اپل.

هیچ لپ تاپ و حتی دو برابر قیمت را انجام می دهد به عنوان هموار

در حالی که بودجه iPad مگس از طریق بازی و نرم افزار مانند یک قهرمان و من به سختی دیدن تفاوت بین آن و خیلی بیشتر گران قیمت اپل, نرم افزار های مشابه نمی توان گفت بودجه لپ تاپ. به طور معمول وقتی که می آید به بودجه, لپ تاپ, اگر چه آنها را در حال اجرا ویندوز 10 است که به لحاظ نظری می تواند انجام دهد بسیار بیشتر از iPadOS شما به سختی قادر خواهید بود برای باز کردن 5 Chrome زبانه و یا رفتن روی یک ویدیو یوتیوب بدون جامد تاخیر.

آیا دست کم گرفتن وقت با ارزش خود را که می تواند به سرعت به هدر رفته اگر شما با تکیه بر یک لپ تاپ بودجه. چیزی حتی به عنوان ساده به عنوان باز کردن گوگل خود را نگه دارید یادداشت و یا یک فایل PDF می تواند به طور قابل توجهی طولانی تر بر روی یک لپ تاپ بودجه نسبت به بودجه iPad. همه از این زمان انتظار می افزاید. آن را واقعا ارزش آن می شود که شما با استفاده از یک سیستم عامل تمام عیار هنگامی که آن را به سختی اجرا می شود ؟

هیچ بودجه لپ تاپ را به عنوان کیفیت ساخت خوب

حتی بسیاری از لپ تاپ های گران قیمت نیست از ویژگی های براق و کیفیت ساخت خوب شما از بودجه آی پد. با بودجه لپ تاپ شما نیز به دنبال به خوبی بالاتر از 3 پوند وزن حمل و ناراحت کننده گرما برای مقابله با آن را به عنوان شروع خفگی در چند Chrome زبانه.

فراموش نکنید که شما باید لذت بردن از با استفاده از دستگاه های خود را. حتی در بودجه, شما لازم نیست که دامان خود را به گرفتن پخته و اعصاب خود کشیده می شود.

اکثر لپ تاپ های ارزان نمی خواهد گذشته تقریبا به همان اندازه در یک شارژ باتری

در حالی که بودجه 10.2 iPad آگهی به مدت تا 10 ساعت در یک شارژ باتری من اخذ شده است حدود 9 ساعت از صفحه نمایش در زمان. نور و کاربران می توانند به خوبی پیش افتادن از 10 ساعت اگر حتی چند روز.

از سوی دیگر بودجه لپ تاپ من استفاده خواهد یا می میرند بعد از 4-5 ساعت یا تا 6 ساعت در بهترین حالت. و فراموش نکنیم که بسیاری از آن زمان است که من فقط در حال انتظار برای چیزهایی که به بار.

iPads ها می توانید چیزهایی که کمتر بهتر, بودجه, لپ تاپ می توانید بیشتر از لحاظ تئوری

آیا شما واقعا قادر به انجام ویرایش ویدئو, موسیقی, تولید بازی و یا هر چیز دیگری که شما ممکن است بخواهید در بودجه لپ تاپ ؟ پاسخ این است که یا هیچ و یا به سختی. و در عین حال ارزان ترین آی پد می توانید انجام تمام است که بی وقفه به جز این بازی ، اما حداقل این بازی آن را اجرا می کند مانند PubG تلفن همراه در واقع می توان هموار و به طور معمول در تنظیمات گرافیکی بالا.

اگر شما امیدوار به انجام این کار و یا هر چیزی قدرت کاربر مربوط در بودجه, شما ممکن است وسوسه به رفتن با یک ویندوز لپ تاپ چون ویندوز یک سیستم عامل تمام عیار. و در حالی که درست است که در بودجه لپ تاپ شما نا امید خواهد شد با کمی شما قادر خواهید بود در واقع به انجام رساندن.

دوباره بودجه اپل حتی می توانید ویرایش ویدئو کاملا و من شخصا این تست شده با iMovie و LumaFusion برنامه های. هیچ سکسکه, a $329 دستگاه.

شما هرگز نمی دانید که چگونه به زودی بودجه خود را, لپ تاپ, ممکن است شروع به شکستن

مردم واقعا نادیده می گیرند چگونه اعتماد بودجه لپ تاپ می تواند تبدیل به. شما ممکن است شروع با داشتن مسائل با سخت افزار به عنوان به زودی به عنوان در سه ماه اول استفاده. و من حتی نمی خواهد رفتن به اشکالات نرم افزار شکسته, به روز رسانی ویندوز به دلیل مسائل با رانندگان…

شما نمی خواهد در برخورد با هر یک از این با اپل است. آن را فقط کار می کند. من استفاده می شود حدود 10 مختلف iPads ها در طول عمر من به طور کامل و نه تنها یک شکست به هیچ وجه حتی سال بعد. در بدترین حالت در نهایت باتری گذشته کمتر و نرم افزار را پایین آهسته چهار یا پنج سال به استفاده از آن.

من نمی توانم بگویم که من دیدم چنین قابلیت اطمینان از هر یک از تبلت های اندروید, ویندوز, لپ تاپ و حتی مدلهای macbook من استفاده می شود. آخرین مک بوک تا به حال یک باتری 5 ماه بعد از من آن را خریدم و من تنها اشاره ای که در مورد شما فکر می کنید من نمی های هدف گیری بر اساس تجربه هستم اما فقط یک سیب fanboy. من هم نا امید با مک بوک و دیگر محصولات اپل. اما iPads شده اند قابل اعتماد است.

به عنوان بودجه برای تبلت های اندروید, آنها به طور معمول متوقف شدن عمده به روز رسانی نرم افزار تقریبا بلافاصله به خصوص اگر شما انتخاب کنید یک کمتر شناخته شده با نام تجاری. و من تا به حال حداقل دو که فقط کار متوقف شد یک روز – امتناع از روشن یا شارژ در واقع بدون اینکه آسیب دیده در هر راه و یا حتی استفاده می شود که بسیار.

بودجه و تبلت های اندروید را ساده شما نا امید

حتی با کمترین انتظارات آندروید و قرص است که هزینه کمتر از $400 به احتمال زیاد شما نا امید. آنهایی که من استفاده می شود که در محدوده قیمت تقریبا comically آهسته و بی فایده است. مگر اینکه شما نیاز به حداقل یک دستگاه سرگرمی برای خواندن کتاب و یا تماشای فیلم های یوتیوب, جلوگیری از. حتی Netflix من تا به حال تاخیر و یا حتی حاضر به اجرا در آندروید بودجه قرص مانند 2019 سامسونگ Tab طوری که شما هرگز نمی دانید.

در نتیجه — یک لپ تاپ بودجه در مقابل بودجه iPad

اگر شما فکر می کنم که شما قطعا نیاز به ویندوز, حتی اگر آن را آهسته است و شما می توانید با ضعیف صفحه نمایش و کیفیت ساخت و یا شما واقعا نیاز به یک صفحه کلید – سپس یک لپ تاپ بودجه آن است. اما اگر چه من به اشتراک گذاشته شده در مورد بودجه iPad خود را کردم توجه شما را درست فرض کنیم که آن را بهتر و امن تر انتخاب برای شما است.

فقط به خاطر داشته باشید که همه چیز متفاوت کار می کند در iPad آن متاسفانه همراه با نرم افزار محدودیت های که ممکن است یا ممکن است نمی گذارد گردش کار خود را. اما اگر شما به دنبال یک دستگاه سرگرمی است که شما می توانید در تکیه می کنند برای برخی از کار نور نیز – بودجه iPad است.

خرید بودجه 10.2 اینچ, اپل, 7th Gen (2019) از Apple.com

v.ht