با آن آخرین کهکشان A71 5G UW, مدل Verizon تنها مورد تأئید روند ما شده ایم از دیدن این سال جدید خود 5G شبکه های همراه – و همان ساخت و مدل $50-$100 گران تر در بزرگ قرمز از هر جای دیگری است.

کهکشان A71 5G UW به عنوان مثال می توان برای $650 در Verizon, اما آن را 600 دلار در T-Mobile, Sprint یا AT&T. The وان پلاس 8 شروع می شود در $700 در T-Mobile اما وان پلاس 8 5G UW نسخه 800 دلار در Verizon, محرومیت هر وله.
از 999 دلار سامسونگ کهکشان S20 در دسترس نیست در ورایزون در راه اندازی آمد و سه ماه بعد به فهرست خود را هنوز رتبهدهی نشده است شروع به از یک بزرگ است. این LG V60 شد $800 در T-Mobile یا AT&T در, راه اندازی, اما LG V60 5G UW شد $950 بیش در ورایزون شما گرفتن رانش.

چرا ورایزون 5G UW گوشی خیلی گران است ؟

خب پاسخ این است که دقیقا در آن “UW” پسوند بعد از نام مدل. آن را مخفف Ultra Wideband و نشان می دهد این نوع از شبکه 5G که Verizon عمل می کند. این ساخته شده است در بالا باند به نام mmWave فرکانس و نوع ارائه می شود که کسانی که فروزان گیگابیت سرعت که در اوایل 5G شبکه وله دیدم.

T-Mobile و یا AT&T در حال حاضر شبکه های 5G را در حالی که برای رفتن به ترکیب mmWave پوشش و این نشان می دهد که در اوج سرعت خود را در شبکه های 5G در برابر ورایزون. 5G mmWave شبکه مزایای توقف در اینجا ، آنها نیاز به مقدار متراکم تر ایستگاه پایه buildout در شهرستانها نمی توانند سفر دور و سیگنال می تواند به راحتی مسدود شده توسط دست خود را حتی.

است که چرا 5G mmWave گوشی مانند ورایزون نیاز به مقدار بیشتر آنتن های پر شده را در داخل به صورت یک سیگنال به اندازه کافی قوی و کسانی که mmWave مودم و فیلتر با استفاده از مواد گران تر بیش از حد.

گرانتر mmWave مودم تداخل مواد

T-Mobile و at&T در شبکه های 5G عمدتا استخدام کم باند و اواسط باند طیف به اصطلاح sub-6 (GHz) فرکانس اما ورایزون جدید با کیفیت بالا-گروه طیف همچنین به عنوان شناخته شده میلیمتر طول موج (mmWave) شامل 28 و 39 GHz باند.

در حالی که باعث می شود کل 5G فن span وسیع ترین در سراسر طیف رادیویی نسبت به هر یک از نسل های قبلی از جمله 4G LTE آن را نیز بدان معنی است که مواد جدید مورد نیاز برای مودم است که آن را پوشش میدهد. با توجه به Ki-آهنگ آهنگ پژوهشگر در LG Electronics’ مواد مرکز تکنولوژی صحبت کردن در نانو کره 2020 صنعتی جلسه این ماه:

بنابراین مواد و مودم فیلتر است که باید برای زنده ماندن این فرکانس بالا انتشار بدون عمده دخالت گران تر هستند. در حالی که ما ترک به مهندسین با تجربه و تصمیم گیری در آینده مواد برای 5G مودم روشن می شود که اگر شما می خواهید آنها را به حمایت از mmWave 5G شبکه آن را به کسانی که مودم را گران تر به عنوان یک بخش تلفن.

تا حد زیادی افزایش تعداد آنتن ها و قرار دادن طراحی دوباره

یک Verizon 5G نسخه نیاز به تلاش های اضافی از گوشی و مودم سازان به استخدام و آزمون مربوطه فرکانس فیلتر و برای تامین یک دسته بیشتر آنتن ها به محل در داخل گوشی. این نه تنها افزایش هزینه قطعات است که به یک Verizon 5G mmWave تلفن اما نیاز به تست بیشتر و صدور گواهینامه, افزایش قیمت و حتی بیشتر.

به همین دلیل قفل وان پلاس 8 مثلا نمی پشتیبانی ورایزون 5G اتصال حتی اگر شما موفق به ثبت آن در شبکه خود را به عنوان Verizon-منحصر به فرد مدل mmWave مودم ساخته شده است در.

که همان اضافی تراشه تا به حال به ضمیمه شده در جایی از FCC شماتیک به نظر می رسد که در ورایزون وان پلاس 8 5G UW مدل که محل مناسب در اطراف حجم چوب زیر گهواره.

توجه کنید که چگونه تولید کننده تا به حال حتی طراحی مجدد گوشی کمی به همه جا اضافی 5G UW آنتن در اطراف برای ورایزون مدل ؟ حجم کلید منتقل شده است کمی پایین در ورایزون 5G UW نسخه از این رو cheapo موارد شما سفارش از آمازون برای ارزش خود را نمی مناسب است. آنهایی که شما از T-Mobile کار نخواهد کرد یا نه. در مورد کهکشان S20 5G UW این همچنین به معنای nixing اسلات کارت حافظه microSD ،

تست فوق العاده و الزامات صدور گواهینامه

کمیسیون ارتباطات فدرال در حال حاضر یک جدید یک تست اختصاصی راه اندازی دقیقا برای کسانی که فوق العاده پهنای باند 5G NR فرکانس که Verizon و به حد بسیار کمتر از دیگر حامل به کار گرفته اند.

این گوشی مجهز به NR-قادر به مودم و آنتن تحت مناجات اضافی نفوذ سیگنال و رادیو انتشار تست در باندهای بالا است که تمدید گواهینامه فرایند در شبکه می افزاید: هزینه تلفن در سوال در زمان و نیروی انسانی متخصص. فقط مقایسه Galaxy A71 5G UW صدور گواهینامه, اسناد, در FCC به غیر mmWave نسخه بیش از T-Mobile عملکرد سه فوق العاده “mmWave گزارش” نزدیک به 200 صفحه هر یک از آزمایشات مانند نمودار زیر:

داستان کوتاه مدت, ورایزون 5G Ultra Wideband مدل های تلفن همراه گران تر هستند به صورت مجموعهای از دلایل – از نیاز به قطعات اضافی و طراحی دوباره از طریق نیاز گران تر از مودم مواد به فیلتر mmWave فرکانس به تحت اضافی انتشار و اتصال آزمون در FCC.

تمام است که می افزاید: به هزینه واحد است و به کاربر نهایی که می تواند در نوبه خود لاف زدن با اوج 5G سرعت غیر قابل حصول توسط هر شبکه دیگر در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de