• Sony نشده گفت: در مورد برنامه های خود را برای سازگاری در پلی استیشن 5.
  • ما می دانیم که “ترین” بیشتر از 100-بازی بازی PS4 خواهد بود قابل پخش در PS5 در, راه اندازی, اما ما هنوز هم نمی دانم اگر ما قادر خواهد بود به بازی PS3, PS2 یا PS1 بازی.
  • یک توسعه دهنده بازی توضیح داد که برخی از موانع سونی خواهد بود اگر آن را تلاش برای ساخت بازی از هر کلاسیک کنسول پلی استیشن قابل پخش در PS5.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سونی هنوز به ما نشان می دهد, پلی استیشن 5, اما عمیق شیرجه رفتن به کنسول سیستم معماری در ماه مارس کمک به پر کردن در برخی از جاهای خالی. مشخصات سخت افزاری شد در نهایت نشان داد و بسیاری از کنسول مهم ترین ویژگی های جزئیات شدند و همچنین. اما در حالی که ارائه پاسخ بسیاری از سوالات ما در مورد PS5 آن نیز پیچیده برخی از مسائل بیشتر است. به عنوان مثال: چه معامله با سازگاری?

پلی استیشن 5 GPU عقب سازگار با پلی استیشن 4. منجر معمار سیستم Mark Cerny تایید این طول شیرجه عمیق. او همچنین نشان داد که “تقریبا همه” بیشتر از 100-بازی بازی PS4 خواهد بود قابل پخش در PS5 در راه اندازی. سونی پس از آن ارسال شده به روز رسانی در وبلاگ پلی استیشن توضیح داد که “اکثریت قریب به اتفاق از 4000 PS4 عنوان خواهد شد قابل پخش در PS5.” که خبر خوب اما آنچه در مورد کنسول دیگر?

درست PS5 آشکار رویداد است که به احتمال زیاد در آینده ظرف دو ماه آینده اما در عین حال ما از چپ به حدس و گمان به عنوان Sony نشده گفت: هر چیزی یک راه یا دیگری در مورد اینکه آیا یا نه PS5 قادر خواهد بود به بازی PS3, PS2 یا PS1 بازی. در مصاحبه اخیر خود با GamingBoltمهد های مدیر فنی Marc-André Jutras خطاب این موضوع با بحث در مورد چگونه نا امید کننده آن خواهد بود برای PS5 به عدم وجود چنین حیاتی از ویژگی های:

به عنوان یک گیمر آن را سخت به شکل چه معامله بزرگ با این. چطور PS5 نیست به عقب سازگار با PS4, 3, 2, 1? اگر من می توانم پیدا کردن برخی از شبیه ساز برای تمام کسانی و جدید کنسول ها به عنوان قدرتمند به عنوان یک بازی خوب کامپیوتر, سپس وجود دارد هیچ دلیلی برای تمام کسانی که بازی برای اجرا نیست و حتی با برگزاری است. من آرزو می کنم آنها فقط می تواند به پیدا کردن یک راه برای مقابله با آن و فقط پوشش همه چیز را حتی اگر نه کاملا.

به عنوان ساده به عنوان این ممکن است صدای Jutras اذعان دارد که قابل توجه بسیاری از موانع است که می تواند آوردن هزاران نفر از بازی های کلاسیک به مدرن کنسول فوق العاده دشوار است در عمل:

به عنوان یک توسعه دهنده اما من می توانید ببینید که در آن برخی از مسائل حقوقی می تواند کمی تار به خصوص اگر هدف این است که به کسانی که قدیمی تر از پارسه به فروش می رسد در برخی از فروشگاه ها. برخی از شرکت ها وجود ندارد کنه و مجوز از کسانی که به عنوان ممکن است بسیار آسان برای کشف کردن. من هم درک می کنم که کنسول های قدیمی تر ممکن است برخی از شکل سخت افزاری DRM که می تواند به جلوگیری از کنسول های جدیدتر از خواندن مسن دیسک.

در این مرحله با توجه به Sony سکوت در این موضوع ما به سادگی نمی دانم چه برنامه ریزی برای بازی های قدیمی در PS5 خارج از, بالا 100 بازی برای PS4. خبر خوب این است که این کنسول در حال راه اندازی در کمتر از هشت ماه و آن را نمی خواهد طولانی قبل از همه برجسته ما سوال پاسخ داده شده است.

منبع تصویر: جو Pepler/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im