اینجا چرا coronavirus باعث می شود ما از دست دادن حس بویایی

  • یکی از عجیب ترین coronavirus علائم از دست دادن طعم و بوی.
  • دانشمندان توضیح داد که چگونه این ویروس اپیتلیوم بویایی آشکار است که سلول های عصبی مسئول سنجش نیست در واقع در این روند آسیب دیده.
  • یک گزارش جدید توضیح می دهد که در نتیجه التهاب موضعی می تواند منجر به باقی مانده آسیب های عصبی است که ممکن است طولانی anosmia. این توضیح می دهد که چرا بازماندگان را تا زمانی برای به دست آوردن احساس خود را از بوی.

یکی از عجیب ترین نشانه های مرتبط با رمان coronavirus نگرانی حس بویایی. پزشکان متوجه شده در اولین ماه از این بیماری همه گیر است که برخی از COVID-19 بیماران شکایت از دست دادن ناگهانی از بو و طعم و مشخص شد که این ویروس به عهده داشتم. تحقیقات ثابت کرده است که وجود دارد ارتباط بین علائم و COVID-19 و anosmia است که در حال حاضر نشانه ای پزشکان صفحه نمایش برای. آن را نیز در CDC COVID-19 صفحات اطلاعات.

نه همه مردم توسعه anosmia اما پس از این علائم به تنهایی کافی نیست برای تایید تشخیص. نه همه مردم خود را بهبود می یابند بوی در همان سرعت هنگامی که این بیماری در آن دوره اجرا شده است. و یک گزارش جدید توضیح می دهد که دقیقا چه اتفاقی می افتد در داخل بینی هنگامی که این ویروس با حمله به.

محققان دانشگاه هاروارد در یک مطالعه منتشر شده در ماه مارس است که توضیح می دهد که چگونه این ویروس سلول های اپیتلیوم بویایی در داخل بینی است. آنها در نگاه ژن از سلول ها و دریافتند که این ویروس نمی کند در واقع با اتصال به سلول های عصبی است که می تواند حس بویایی. به جای این ویروس سلول های پشتیبانی از بویایی مناطق. بیش از یک ماه بعد های مختلف مطالعه نشان می دهد که در اوایل COVID-19 آزمایش غربالگری باید پوشش اپیتلیوم بویایی. این می تواند به سرعت تشخیص موارد به خصوص افراد بدون علامت است که ممکن است در نمایشگاه از دست دادن بویایی.

با استناد به مارس مطالعه دو پزشک co-یک مقاله نوشت و توضیح از دست دادن بویایی در گفتگو چند روز پیش. در این گزارش نیست و فقط توضیح دادن ناگهانی بوی بلکه چرا برخی از افراد ممکن است بیش از دیگران برای به دست آوردن حواس خود را. سیمون Gane و جین پارکر می گویند که از دست دادن بویایی ممکن است مشترک در سرماخوردگی ناشی از دیگر coronaviruses. اما این اتفاق تنها به دلیل ازدحام. مسدود بینی جلوگیری می کند بوی از رسیدن به اپیتلیوم بویایی. هنگامی که نشانه های روشن بوی بازده بلافاصله.

رمان coronavirus یک الگوی متفاوت و دلیلش این است که بینی را دریافت نمی کند مسدود شده است.

شماتیک از coronavirus مطالعه نشان می دهد که انواع سلول های اپیتلیوم بویایی در ریه است. منبع تصویر: دانشگاه هاروارد

“در حال حاضر که ما باید سی تی اسکن از بینی و سینوس از مردم با COVID-19 بوی دست ما می توانید ببینید که بخشی از بینی می کند که این بو را بویایی شکاف مسدود شده با تورم بافت نرم و مخاط شناخته شده به عنوان یک شکاف سندرم است. بقیه از بینی و سینوس نگاه عادی و بیماران بدون مشکل در تنفس از طریق بینی خود” دو دانشمند نوشت.

Gane یک مشاور rhinologist و جراح گوش و حلق و در دانشگاه لندن در حالی که پارکر استادیار طعم شیمی در دانشگاه خواندن.

با اشاره به راهپیمایی تحقیقات Gane و پارکر توضیح است که آن را پاک کردن این ویروس sustentacular حمایت از سلول ها از طریق همان ACE2 گیرنده. این پروتئین ها موجود در این بویایی سلول های ریه و چندین ارگان های دیگر.

“ما انتظار داریم که این حمایت از سلول ها به احتمال زیاد آنهایی که آسیب دیده توسط ویروس و پاسخ ایمنی می تواند باعث تورم منطقه اما ترک سلول های عصبی بویایی دست نخورده” گفتند. “هنگامی که سیستم ایمنی بدن است برخورد با این ویروس تورم فروکش و عطر مولکول های روشن و مسیر خود را سالم گیرنده و حس بویایی به حالت عادی برمی گرداند.”

اما آنچه غیر معمول برای برخی از COVID-19 بيمار که تجربه anosmia است که آنها باید صبر کنید چند هفته پس از این علائم ناپدید می شوند به شروع ثبت نام بوی دوباره. توضیح ممکن است مجبور به انجام با راه التهاب پیشرفت می کند. نورون ها ممکن است آسیب دیده توسط ویروس به طور مستقیم اما می توان آنها را تحت تاثیر التهاب در این منطقه است.

“التهاب پاسخ بدن به آسیب و در نتیجه از انتشار مواد شیمیایی است که از بین بردن بافت های درگیر” محققان این نظریه را مطرح کرد. “هنگامی که این التهاب شدید دیگر در نزدیکی سلول ها شروع به آسیب دیده و یا تخریب شده توسط این آسیب چلپ چلوپ.’ اعتقاد ما بر این است که حساب برای مرحله دوم که در آن سلول های عصبی بویایی آسیب دیده است.”

این سلول های عصبی بویایی زمان نیاز به بازسازی از تامین سلول های بنیادی در داخل مخاط بینی Gane و پارکر نوشت. به همین دلیل بهبود بوی ممکن است در طولانی مدت و به همین دلیل بوی می تواند تحریف در ابتدا. است که شما ممکن است مرتبط رایحه های مختلف را به همان مواد یک علامت شناخته شده به عنوان parosmia.

محققان می گویند این عجیب و غریب COVID-19 علامت را بیشتر تشویق مردم به مطالعه خاص این معنا است که اغلب نادیده گرفته شده است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>