اینجا چرا T-Mobile و Sprint را همراه 5G شبکه می تواند تبدیل به یک نیروی غیر قابل توقف

یک هفته دیگر گذشت یکی دیگر از گزارش جامع هم قرار گرفته است به برجسته فردی نقاط قوت و ضعف امریکا بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بی سیم در مسیر خود به همه جا 5G و همچنین بسیار زیاد چالش های این صنعت به عنوان یک کل در حالی که به آرامی انتقال از 4G LTE اتصال به استاندارد طلا در موبایل سرعت دانلود.

که باعث می شود آن را حتی بیشتر چشمگیر است برای دیدن چگونه T-Mobile و Sprint توانسته اند به پیشرفت های نسبتا باریک پنجره از زمان به خصوص با توجه به چقدر این دو حامل تا به حال بر روی صفحه خود را در آماده سازی برای ادغام بود که در نهایت تکمیل شده در مارس 1, بدیهی است که نمی بازده هر یک منافع مشترک در حالی که RootMetrics تست انجام شد آخرین شبکه ارزیابی.

با حداکثر سرعت دویدن ساخته شده است دستاوردهای عظیمی در ده ها تن از بازارهای

در صورت شما شده است زندگی زیر یک سنگ و در حال حاضر فقط در تلاش برای درک اینکه چرا همه است ساخت یک سر و صدا در مورد T-Mobile کسب حداکثر سرعت دویدن این داغ جدید, نتایج آزمون باید روشن همه چیز. این همه در مورد “در حال حاضر شبکه” اواسط باند 5G طیف که اعتصاب می تواند قابل توجه توازن بین پوشش و سرعت بر خلاف T-Mo را کم باند و ورایزون mmWave فن آوری است.

گفت: تعادل است که شاید بهترین نشان با حداکثر سرعت دویدن اعداد در لس آنجلس که در آن 5G متوسط سرعت دانلود بیش از 60 مگابیت در ثانیه در اولین ماه از سال 2020 با 5G در دسترس بودن و همچنین نشستن در یک جامد 25.1 درصد است. فوق اواسط باند طیف مجاز با حداکثر سرعت دویدن برای استقرار 5G در 20 55 شهرستانها مورد بررسی توسط RootMetrics و سرعت بودند “به طور کلی قوی” گاهی اوقات دو برابر یا حتی سه برابر شرکت مخابراتی 4G LTE نمرات.

اما با حداکثر سرعت دویدن در واقع بیشتر به دست آورد در این طرح بزرگ از چیزهایی که از شبکه LTE بهبود و تقویت آن متوسط سرعت دانلود در کمتر از 47 فوق 55 بازارهای سه که دیدم کاملا ذهن دمیدن افزایش بیش از 20 مگابیت در ثانیه در سال در سال.

T-Mobile خیره کننده 5G در دسترس بودن اعداد هستند نه حمایت قابل توجهی سرعت و در عین حال ارتقاء…

یک بار دیگر این آمار تاکید می کند چگونه T-Mo مورد علاقه 5G پوشش بیش از سرعت فاز اول در آن بزرگ 4G LTE-جایگزین طرح آوردن (ملایم) بهبود سیگنال در 42 55 بازارهای ارزیابی توسط RootMetrics.

فرد 5G در دسترس بودن نتایج در این شهرستانها هستند و در بیشتر قسمت ها کاملا دیدنی و جذاب, رسیدن به عنوان بالا به عنوان 60.3 درصد در بویزی آیداهو 55.1 درصد در بیکرزفیلد کالیفرنیا و 53.9 درصد در لاس وگاس اما بهترین 5G متوسط سرعت دانلود هنوز زیر 50 مگابیت در ثانیه در چند مکان و حتی از دست دادن به T-Mobile را “منسوخ” شبکه 4G LTE.

به طور کلی, T-Mobile به دست آورده زیادی در سرعت کمتر از سرعت دویدن در 12 ماه گذشته اما آسمان باقی می ماند این حد برای چه آمده در چند سال آینده. چرا که این گزارش تنها نشان می دهد (برای زمان بی حد و حصر) که T-Mobile و Sprint را 5G شبکه اساسا مکمل با سابق کم-گروه طیف مراقبت از در دسترس بودن بخشی از این معادله و دومی اواسط گروه فن آوری در حال حاضر بهبود سرعت در مکان هایی مانند فیلادلفیا و نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>