اینجا چرا OnePlus 8 Pro هزینه های بزرگ و آن 5G سرعت در T-موبایل ضرب و شتم سامسونگ

در یک حرکت تا حدودی تعجب آور. T-Mobile را در انتخاب یکی از آن وان پلاس نمونه کارها تلفن های آزمون خود را مستقل 5G شبکه و ایجاد یک تعداد از نقاط عطف مانند اولین اطلاعات تماس و تصویری جلسه بیش از آن اختصاص داده شده 5G شبکه.

ما می گویند تعجب آور نیست که سامسونگ در گوشی های سطح بالا شده است پیچ 5G گوشی های بازار در ایالات متحده برای یک سال خوب در حال حاضر, حمل شیر در بازار به اشتراک بگذارید. انتخاب OnePlus مهم روابط عمومی پیروزی برای گوشی ساز و نشانه خوبی برای آن 5G استراتژی رفتن به جلو.
گفت: استراتژی است در حال حاضر مورد بحث قرار گرفته در عمق توسط OnePlus مدیر عامل Pete Lau که شنبه برای مصاحبه با PCMag را Sascha Segan و آشکار تعدادی از خودی آیات در مورد شرکت 5G قصد دارد در آینده است.

T-موبایل 5G شبکه است که بهترین خدمت توسط وان پلاس گوشی

به این دلیل است که T-Mobile رفت و با وان پلاس برای تست اول آن مستقل 5G تلاش است که این ساز است به طور کامل بهینه سازی شده آن برای گوشی های فعلی خود را نسل بعدی شبکه که هنوز به پینگ خود را 4G LTE تجهیزات برای اتصال اولیه. به طوری که در T-Mobile را در همه جا 5G کم باند شبکه آن وان پلاس 8 Pro است که به طور مداوم بریده بالاتر از متوسط سرعت از کهکشان S20+.

چگونه آمده است ؟ خوب سامسونگ است دوم تنها به Huawei در تعداد 5G مربوط به ثبت اختراع holdings اما وان پلاس است که بخشی از تلفن-ساخت نیروی عظیم منهدم کننده ببک که همچنین شامل Oppo و Vivo برندها شده است سرمایه گذاری در هدفمند 5G تحقیقات خود را در آزمایشگاه در حالی که در حال حاضر می گوید: آقای Lau:

همه سرمایه گذاری که در حال حاضر شروع به پرداخت کردن و مستقل (س) 5G اتصالات را می توان از طریق OTA به روز رسانی در این فصل وان پلاس همراه, توصیه آقای لاو, هر زمان که حامل آماده هستند با خود SA شبکه. “SA می تواند با به روز رسانی سیستم عامل های موجود بر روی گوشی اگر گوشی مجهز X55 مودم,” او گفت: در حالی که در at&T به عنوان مثال کاربران باید منتظر سال آینده Snapdragon 875 و آن X60 مودم را به استفاده از Ma بل احتمالی SA 5G شبکه.

در ضمن وان پلاس در حال آماده سازی خود را برای بهینه سازی گوشی برای نهایی سریع mmWave 5G شبکه T-Mobile نیز درست مثل آن را با Verizon-اختصاصی وان پلاس 8 5G UW. “ما همچنان هل دادن تکنولوژی رو به جلو با شرکای مانند T-Mobile, Verizon, Qualcomm آوردن چند باند دستگاه به کاربران ما,” توصیه Huawei VP R&D مهربانتر لیو.

5G ساخته شده وان پلاس گوشی های گران تر

وان پلاس 8 Pro اولین شرکت تلفن که آمار 999 دلار و با یک دلیل خوب. در حالی که هنوز هم ارزان تر از مشابه گوشی از سامسونگ و برخی از بلک در آن افزایش, با توجه به اینکه وان پلاس بود برای سال های بسیاری توسری خور و ارزش برای پول قهرمان.

با ظهور 120Hz نمایش دوربین های متعدد و 5G mmWave اتصال گراند برای یک گوشی به ظاهر تبدیل شدن به هنجار در این سال و وان پلاس 8 Pro از این قاعده مستثنی است.

ظاهرا 5G اتصال “شمار بسیاری از چالش های فنی در مقایسه با 4G.” شما باید برای مسائل راه بیشتر آنتن ها و فیلتر ها و استقرار آنها را استراتژیک در اطراف تلفن, به خصوص اگر شما می خواهید سیگنال به تصویب از طریق ورایزون mmWave شبکه. آقای لاو در حال حاضر در ثبت و گفت که به fitt این همه در یک گوشی با اندازه مناسب و وزن “بسیار چالش برانگیز در طراحی و پیکربندی” و دوباره تکرار است که مشاهده در زمان مصاحبه:

با توجه به این که ما به خوبی در راه ما را به 1500 دلار گوشی در بالا پایان ما نمی توانیم صبر کنید برای نبوت که برای تبدیل شدن به انجام, اما آن را احتمالا نمی افتد تا سال آینده در اولین. در ضمن شما می توانید یکی از $700-800 دلار 5G رزمندگان با یکپارچه 5G چیپ مانند وان پلاس 8 یا موتورولا Edge و LG مخملی هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im